Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/printthread.php 16 require_once



Spider-Man Online Forum
Quiz bez Spider-Mana - Wersja do druku

+- Spider-Man Online Forum (http://forum.spider-man.org.pl)
+-- Dział: Spider-Man Online (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=104)
+--- Dział: Bez tematu (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=131)
+---- Dział: Chat (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=111)
+---- Wątek: Quiz bez Spider-Mana (/showthread.php?tid=183)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


Quiz bez Spider-Mana - Fox Mulder - 18.06.2008

512 MB na jedna pamiec? Czyli 1 GB na dwie pamieci?


Quiz bez Spider-Mana - Altair_Fan - 18.06.2008

Fox Mulder twoj kolej :).

P.S Chcialem przeprosic Vadera23. Masz racje Pawcio, jest on niedoswiadczony w forach. Chcialem cie przeprosic Vader23, ale moglbys troche bardziej pisac posty z sensem? Bo forum to dla mnie nie jest do "zabawy". Jeszcze raz przepraszam.

Naruto_Fan


Quiz bez Spider-Mana - Fox Mulder - 18.06.2008

To ja zadam pytanie filmowe. W którym filmie Woody Allen stworzyl niezapomniana kreacje grajac plemnika? Prosze o pelny tytul. :lol:


Quiz bez Spider-Mana - Spidey - 18.06.2008

Polski tytul: "Wszystko, co chcielibyscie wiedziec o seksie, ale baliscie sie zapytac" AKA "Wszystko co zawsze chcieliscie wiedziec na temat seksu, ale baliscie sie zapytac"
Angielski: "Everything You Always Wanted to Know About Sex * But Were Afraid to Ask"


Quiz bez Spider-Mana - Fox Mulder - 18.06.2008

Dokladnie. Twoja kolej.


Quiz bez Spider-Mana - Spidey - 18.06.2008

Kurcze, nie mam nigdy pomyslu na pytanie... Kto sedziowal mecz Polska-Austria na Euro2008? Prosze o imie i nazwisko. Pierwsza osoba która odpisze napewno zgadnie, wiec nie bede potwierdzac czy dobrze. Odrazu moze zadac nastepne pytanie. Napisze tylko jesli ktos odpowie zle.


Quiz bez Spider-Mana - Altair_Fan - 18.06.2008

Howard Webb? NIENAWIDZE GO!

Nie mam pomyslu na pytanie..., ale cos wymysle. Ile RAM'u oraz jaki procesor ma konsola PS2?

Nie Edward tylko Howard. Jednak sa ludzie, którzy nie znaja prawidlowej odpowiedzi...- dop Wookie

Przepraszam. Pomylilem sie. Ciagle mi sie mylil Edward z Howardem. / Altair_Fan


Quiz bez Spider-Mana - Revan - 18.06.2008

Procesor- 128-bitowy Emotion Engine 300Mhz, 40 KB pamieci cache
RAM- 32mb


Quiz bez Spider-Mana - Altair_Fan - 19.06.2008

Zadajesz.


Quiz bez Spider-Mana - Fox Mulder - 21.06.2008

Revan zadajesz? Bo jesli nie, to ja bym chetnie przejal. ;)


Quiz bez Spider-Mana - Revan - 21.06.2008

Kto pokonal Bendak'a Starkiller'a?


Quiz bez Spider-Mana - Oti - 21.06.2008

Nasza wlasna postac czyli Revan


Quiz bez Spider-Mana - Revan - 22.06.2008

Bravo!

Zadajesz.


Quiz bez Spider-Mana - Oti - 22.06.2008

No to moze tez juz z gierki cos ;] Gdzie byla zalozona 1 akademia Sithow, przez kogo i kto byl jej pierwszym hm adeptem sie mowi ? No w kazdym razie chodzi mi o tego kto 1 ja ukonczyl i byl pro :P


Quiz bez Spider-Mana - SymbiothMaster - 22.06.2008

Pewnie nie usatysfakcjonuje cie ta odpowiedz ale wydaje mi sie ze chodzi o akademie Trayus na Malachor V. NIe wiem kto byl pierwszym adeptem oraz kto ja zalozyl ale bylo to tysiace lat przed Revanem. Slawni adepci Darth Traya (wlasciwie to jest takim póladeptem ) Lord Sion i Darth Nihilus.


Quiz bez Spider-Mana - Oti - 22.06.2008

A co mi tam, ladnie tutaj opisales co nieco wiec uznaje, no chyba ze ktos napisze cos bardziej szczegolowego zanim zadasz kolejn pytanie :)


Quiz bez Spider-Mana - SymbiothMaster - 22.06.2008

Dzieki Oti to ja teraz dam matematyczne i bardzo trudne pytanie. Jaka jest inna nazwa tzw dwunasto-dwudziestoscianu (nie ma bledu w nazwie). xD ale trudne zadalem.


Quiz bez Spider-Mana - Oti - 22.06.2008

No moze pilka ? : D


Quiz bez Spider-Mana - SymbiothMaster - 22.06.2008

niestety nie ... bardzo trudne to jest xD podpowiem ze jest to lacinska nazwa ( pominmy juz maly i rombowy w nazwie bo one tam i tak duzo nie daja.)

Poddajecie sie ??


Quiz bez Spider-Mana - Pawcio - 22.06.2008

Dodekaedr