Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man: The New Animated Series
#61
Lecial kiedys na AXNie ale z polskim lektorem (Januszem Szydlowskim). Tez nie jestem zadowolony z wersji lektorskiej polskiej DVD, ale watpie ze gdyby wydal ktos inny (np. Media Service) to by byl dubb. Oni tez robia lektora, to wlasnie po Visionie spodziewalem sie dubbingu, ale niestety dali lektora.
Odpowiedz
#62
A czy sa jakies dodatki? W którym roku ten Spider-Man lecial na AXN ?
Odpowiedz
#63
Dodatków nie ma zadnych (no chyba ze mozna wziac za nie zwiastuny innych filmów Visionu). Spidey MTV lecial na AXN gdzies w latach 2004-2005.
Odpowiedz
#64
No to vision przegielo przyzwyczailem sie do tego ze praktycznie rzadko kiedy
daja dodatki, ale zeby dac wylacznie lektora do tej pory zawsze byly napisy.Jezeli obraz jest w 4:3, a na poczatku jest stos reklam to te wydanie jest
kompletnym szajsem.
Odpowiedz
#65
Tak czytam te wasze posty. Widzicie wuchte bledów, a ja zauwazylem jeden, ogromny:
Zobaczcie jak jest napisany tytul "SPIDERMAN" bez myslnika: "Spider-Man". Jak dla mnie jest to olbrzymi blad, bo Stan Lee celowo dodal ten myslnik, by nazwe odróznic od Supermana.
Faktycznie, Vision chyba pomyslalo, ze zbije kase na fanach Pajaczka, bo wogóle sie nie przylozyli do tego wydania.
Odpowiedz
#66
Wlasnie, juz to powiedzialem. Uwazam, ze Vision chce latwo, mozliwie jak najskapiej i bez najmniejszego wysilku zbic kase na (bez obrazy) naiwnosci oddanych fanów Spider-Mana.

Podsumujmy:
-BLAD W NAZWIE!
- zero dubbingu tylko obrzydliwy lektor
- skazanie na lektora bo brak mozliwosci wlaczenia napisów
- zadnych dodatków
- brak jednego odcinka

Wydaje mi sie, ze to juz wszystkie "zalety", zapomnialem o czyms?

Naprawde szczerze sie zawiodlem, TNAS jest moja ulubiona wersja serialu o pajaczku. Kiedy dowiedzialem sie, ze wyjdzie w polsce i po polsku strasznie sie napalilem, liczylem na dub jakies fajne dodatki, nie koniecznie tylko na plycie ale razem z plyta DVD. Ale na rynek wyszlo to cos, szkoda oj szkoda.
Odpowiedz
#67
Dubbing bylby dobry gdyby byl taki sam jak w TAS , aktualnie dubbingi robi sie tak link. Brzmi gorzej od dowolnego lektora moim zdaniem.
Odpowiedz
#68
To akurat zalezy jaka firma wezmie sie za dubbing. No przeciez cala polska nie robi identycznych dubów. Ale widac, ze dystrybutor potraktowal Batmana jako typowa bajke dla dzieci i wlasnie taki dubbing podlozyl.

TNAS jest wyraznie przeznaczone dla starszych widzów. DO niego widzial bym zwykly filmowy dubbing, taki jaki na przyklad uzyto w wydaniu DVD "The Ring", "Zaplata" itp...

No i najwazniejsze zalezy kto by sie za to zabral. Jak juz powiedzialem dubbing jest w tej baji kiepski bo wlasnie potraktowano to jako bajke dla dzieci. Z reszta tak swoja droga to i tak nie lubie Batmana. Ale i tak gdybym mial wybierac to z lektorem bym tego nie obejrzal.

I fakt, dub w TAS byl naprawde super. Serial wiele zyskal na tym dubingu i widac, ze twórcy podeszli do niego na powaznie.
Odpowiedz
#69
Batman... Na tej bajce sie wychowalem ;< , nie obrazajcie dubbingu bo i tak i tak zig zap nie puscilby bajki z powaznym dubbingiem. A co do tnas'a to za dubbing na pewno nie powinniby sie brac ci co robia dla jetix, tam jest chyba najwieksza porazka telewizji... Juz bardziej bym widzial ta firme co robi dla CN, ale tylko jezeliby potraktowali ta bajke powaznie ;P
ULTIMATE!
Run Spidey run! www.Sabikku.deViantart.com
ULTIMATE!
Odpowiedz
#70
gdzie mozna znalezc odcinki tego spidermana?? prosze o odp

W sklepach. / rzadlo
Odpowiedz
#71
Kto wie może MS wyda jeszcze ten serial na dvd , Epelpol wydał wcześniej 20 odc TAS na dvd a potem MS wydało 1 sezon TAS . Może mają inn? licencj? niż vision.
Odpowiedz
#72
Też chciałbym to wiedzień. Media Service ostatnio milczy, a i nowego pakietu dawno nie wydała. Coś mi się wydaje że projekt upada. Na Merlinie przez kilkanałcie dni było 4-p?ytowe wydanie Spiderka (prawdopodobnie TASa) w przedsprzedaży (wydane miało był pod koniec listopada), teraz nagle znikn??o... Trzeba czekać, aczkolwiek wątpię że jeśli mieliby wydał MTV series to tak jak wcześniej pisali w lutym, bo już są opóźnienia więc i to wydanie się opóźni a nie wiadomo, czy planując wydanie TNAS wiedzieli o planach Visionu...
Odpowiedz
#73
A ja dubbingowanie poleci?bym polskiemu studiu Disney'a, którzy są rewelacyjni jeśli chodzi o dubbing. np. W "konkursie" na najlepszy głos Kim z serialu "Kim Kolwiek" zwyci??y?a Polska. A wracając do samego serialu, słyszałem, że był emitowany na MTV Polska. Czy to prawda?
Odpowiedz
#74
Dla mnie Spider-Man: The New Animated Series jest wyjątkowy ze względu na aktora podkładajacego głos Parkerowi czyli Neilu Patricku Harrisie,jeden z najlepszym aktorów młodego pokolenia. Sceny walki jak i swingowanie to kolejne plusy tej animacji. Minusem jest na pewno mało postaci ale ogólnie kreskówka mi się podobała
Liczy sie tylko jak sobie radzisz,kiedy karta zupełnie Ci nie idzie 
Odpowiedz
#75
Co z tą kontynuacj? ? Czy?by została zawieszona przez Spectaculara .
Odpowiedz
#76
Jak dla mnie godny następca TASa. świetne wykorzystanie obecnej techniki, bujanie się Spideya, jego skoki, tudzień inne akrobacje wyglądaję bajecznie. Scenariusze również stoj? na dobrym poziomie, choć nie spodobała mi się ta przerobiona wersja Electro, w komiksie wyglądał dużo fajniej. Poza tym genialny głos Petera - Neil Patrick Harris to świetny aktor i zawsze jego głos wzbudza mój uśmiech ("This is so not spandex!").
TNAS bardziej podoba mi się od Spectaculara, który zupełnie nie leży w moim gu?cie, nie mogę się przebi? przez pierwsze 2 odcinki. Naprawd? szkoda, że nie będzie kontynuacji.

Jakby to kogoś interesowało to będą robić napisy do wszystkich 13 odcinków, ale zabiera się za to po maturze dopiero, z wiadomych przyczyn:D.
Odpowiedz
#77
Podobno w pierwotnych planach serial miał był adaptacj? Ultimate Spider-Man... cholera. Strasznie bym tego chciał. USM doczekaćo się jedynie gry, a zas?uguje na kreskówke. Ale mimo to podoba mi się. Szkoda że tak dużo zmienili, mogliby poczekać na kolejne części. Chciałbym tam kiedyś zobaczyć New Goblina i wątek z Venomem... tylko jeden haczyk, żadnego Sandmana! ch?tnie chciałbym również zobaczyć postać Pumy i Rhino.
"Oh, I am afraid that the deflector shield will be quite operational when your friends arrive."
Odpowiedz
#78
Ja niedawno zabraćem się za oglądanie serialu.Obejrzałem na razie 4 pierwsze odcinki i musz? powiedzieć, że ogląda się naprawdę przyjemnie i cię?ko się oderwa? od ekranu.Nareszcie kreskówka ze Spider-Manem, w której wyst?puje chociaż trochę krwi...


Odpowiedz
#79
Mieszkając jeszcze w Warszawie, w jednej z bemowskich bibliotek, natrafiłem na kolekcję płyt DVD właśnie z tym serialem, którą od razu wypożyczyłem i zabrałem się za seans. Jakie były moje wrażenia? Otóż to jest bardzo rewelacyjnie wykonany serial, z animacją, która wreszcie oddaje to jak zwinny jest Człowiek-Pająk. Naprawdę, w poprzednich kreskówkach brakowało mi tak świetnie ukazanych, pajęczych akrobacji.
Serial ma znacznie poważniejszy ton od swoich poprzedników co wyszło mu naprawdę bardzo dobrze. Walka z Kravenem jest naprawdę brutalna i nawet czarny Pająk z TAS'a nie był tak bez względny jak Peter Parker podczas tego pojedynku.
Obsada wykonała kawał świetnej roboty, a Neil Patrick Harris jako Peter Parker naprawdę się sprawdził.
Jedno mnie jednak mocno irytuje. Otóż w jednym z pierwszych odcinków pojawia się postać kobiety, która ewidentnie wzorowana jest na postaci BlackCat. Dlaczego twórcy nie wykorzystali istniejącej, cieszącej się ogromną popularnością postaci, tylko zastąpili go jakąś podróbką? A to nie jest jedyny przypadek.

Podsumowując: jest to kawałek naprawdę świetnie zrealizowanej animacji, skąpanej w poważnym tonie. Jeśli szukacie ambitniejszych produkcji z trykociarzami na pierwszym planie - ta produkcja jest dla Was. Szkoda, że serial doczekał się jedynie 13 odcinków...
Niemniej, serial Spider-Man: The New Animated Series - z całego serca polecam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości