Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seria Need for Speed
Na rynku juz od dluzszego czasu pojawila sie nowa sciganka pod tytulem NFS:Carbon Mnie ta gra wciagnela do granic i jest swietnia poprostu. Grafika,dzwiek i fabula zostaly doprowadzone do perfekcji a co wy o niej sadzicie? Najbardziej tym razem spodobal mi sie tuning, który nie zostal splaszczony jak w Most Wanted. Czekam na wasze opinie...

A i jeszcze jedno jak ktos chce to moze pokazywac tu swoje samochody z tej gry lub innych czesci. Ja pokaze swój później oddaje wam glos ;)
Odpowiedz
Tak naprawde to seria Need fo Speed zmarla dawno temu, EA reainimuje ja jednka tak czesto jak sie tylko da, raz z dobrym, a raz z gorszym skutkiem. Carbon klasuje sie gdzies posrodku zjednej strony jest odtwórczy, schematyczny i do bólu efekciarski, a z drugiej wciaga i daje cale poklady miodu i radochy. W sumie to jeden z elementów rozpoznawczych gier EA, wiec nie mam mowy aby zabraklo tego w Carbonie.
Sama fabula to jak sie mozna domyslec nic specialnego, prosta bez wiekszych zwrotów akcji, ale to przeciez racer, a nie MGS ;) Zmiana na bardziej underoundowy style wzgledem Most Wanted to dobry zabieg, bo nie oszukujmy sie prawie kazdy woli smigac noca podswietlonymi super furami w tumanach dymu niz uciekac w sloncu przed chordami mniej lub bardziej bystrych gliniarzy. Patent z przejmowaniem terenów i bronieniem ich jesli zajdzie taka potrzeba pachnie mi GTA: SA ale to moze tylko zbieg okolicznosci (taaa ;)). Co do tunningu to wreszcie osiagnal on odpowiedni poziom, atosclup (reczne modelowanie wybranych czesci karoserii) to pomyslowy patent, chocc zadna rewolucja. Graficznie jest dobrze bez wodotrysków ale przyjemnie, warstwa audio przyjemna dla ucha. Szeroki park maszyn (3 kategorie) cieszy, poczucie predkosci i ogólny klimat (swietnte cut-scenki z digitallizowanymi aktorami) maja cos w sobie. Posumowujac Carbon to dobra gra, taki szybki szpil który po ukonczeniu odkladasz na pólke i powoli o nim zapominasz, polecam fanom wyscigów i nie tylko. Moja ocena 8/10
"You're good... but me, I'm magic"
Odpowiedz
Gralem w Carbona jednak znudzil mnie w jakis 23% gry. Zgadzam sie z poprzednikiem, ze EA za bardzo angazuje sie w NFS. Powinni zajac sie jakas nowa gra.
Odpowiedz
Spoko ale jak dla mnie to za krótkie , wystarczy posiedziec 4 godziny i po grze =/
Odpowiedz
Carbon jest za krótki.Troche malo dymu jak pali sie laczka ale, za to w nowym nfs-sie pro street jest bardzo realistyczny dym http://www.youtube.com/watch?v=aJ7sYgd7y2U
ocencie sami wdlug mnie wypas grafika tez super
Odpowiedz
ee tam grafa, najwazniejsze zeby byla grywalnosc i odpowiednia dlugosc. Carbon byl nawet fajny lecz szkoda ze taki krótki. Teraz z niecierpliwoscia czekam na Pro Streeta =)
Odpowiedz
W Carbonie tez nei byla zla grafika.Fabula tez w porzo ,ale pro street moim zdaniem bedzie hitem.
Odpowiedz
Nie widzialem nigdzie tutaj takiego tematu, wiec go zakladam. Kocham te serie. Jestem jej wielkim fanem. Najbardziej ze wszystkich czesci spodobal mi sie Most Wanted i Carbon. Dlatego opisze krótko ich fabule.

NFS Most Wanted: Swietny kierowca (w tej roli gracz :D ) za sprawa nieuczciwego rywala traci swoje auto i szacunek. Zostaje przygarniety przez przebojowa dziewczyne. Ona pomoze mu odzyskac reputacje i odegrac sie na swoim najwiekszym wrogu. Ale to nie bedzie latwe. Gracz musi wspiac sie na szczyt tzw. Czarnej Listy czyli 15 najbardziej ,,niegrzecznych" kierowców w miescie gdzie czeka go absolutne mistrzostwo.

NFS Carbon: Jest to kontynuacja MW. Wcielamy sie w tego samego kierowce. Przybywamy do Palmont City. Rodzinnego miasta glównego bohatera. Okazuje sie, ze wszystko nie jest tak jak kiedys. Miastem zawladnely gangi, a nas ktos wrobil w kradziez. Musimy dowiedziec sie kto to zrobil i przejac wszystkie tereny gangów.

Teraz czekam na wasze posty. Mozecie tez tu wklejac nowinki i ciekawostki ze swiata NFS.
Odpowiedz
Need for Speed sie dla mnie skonczyl na Hot Pursuit 2 (i to tylko w wersji na PS2). Potem juz tylko i wylacznie wypychacze portfelow. MW byl jeszcze znosny, ale cala reszta to niestety totalne dno, z Pro Shitem na czele. Problem NFSa jest taki, ze nie ma konkurencji. Jest tylko jedna seria, ktora jest w tym samym klimacie wyscigow ulicznych i tuningu i ona bije NFSy na glowe. Jest to Midnight Club od Rockstara (niedlugo nowa czesc). Tylko te dwie serie skupiaja sie na wyscigach ulicznych i przy tym NFSy sa popularne u pecetowcow, a MC u konsolowcow.
Szczerze to nie mam pojecia co gracze widza w tych nowych Need for Speedach. To jest wielkie dno, tyle tylko mozna powiedziec o ostatnich czesciach tej serii. Midnight Club tez nie jest idealny, ma swoje wady, ale widac ze tam programisci sie przykladaja do tworzenia gry, a nie tak jak w przypadku NFSa nastawiaja sie tylko na zarobek (bo ludzie i tak kupia).
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości