Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
One More Day
Jestem wlasnie po przeczytaniu newsa na stronie dotyczacego odejscia Starczynskiego. Nie powiem, smuci mnie to troche, poniewaz geniusz jego historii zawsze na mnie dzialal :) Ciekawe kogo dadza na jego miejsce??

No ale wrócmy do tematu. Otóz intryguje mnie zapowiadana ostatnia jego historia - One More Day. Czy szykuje sie cos w stylu The Other, tyle ze glównymi bohaterami beda MJ i Pete? No i Quesada bedzie rysownikiem :D

Tak wiec w tym temacie piszcie odczucia co do tej historii, zmiany scenarzysty, ogólnie spoilery itp.

Peace
To jest ta noc.
To zdarzy się znów, i znów.
To musi się zdarzyć.
Odpowiedz
Jak zwykle zapowiada sie to wszystko intrygujaco. Odejscie Straczynskiego smuci mnie. Mimo wielu kontrowersji wokól jego osoby uwazam go za jednego z najlepszych scenarzystów o Spider-Manie, a historie spod jego pióra takie jak Sins Past po prostu uwielbiam. Fajnie, ze sam redaktor naczelny Marvela zajmie sie rysowaniem Spider-Mana. Niepokoi mnie jednak informacje o malzenstwie Petera i MJ. Uwielbiam te pare i wkurza mnie to, ze JQ jest tak jest uparty w swojej nienawisci do tego malzenstwa, ze gotów jest wszelkimi sposobami zmienic status Spider-Mana jako zonatego mezczyzny. Marvel kilka razy próbowal robic te malzenstwo a i tak ostatecznie niezadowolenie fanów i gorsza sprzedaz zmuszaly go do powrotu MJ na lamy komiksów ze Spider-Manem. Paradoksalnie najlepszym wyjsciem bylaby smierc MJ - separacja, rozwód, zdrada (przez Petera albo MJ) to glupie pomysly, bo nijak nie pasuja do charakteru tych postaci. Zobaczymy co z tego wyniknie. Pozdrawiam :)
Odpowiedz
Sama historia, bedzie dobra, bo pisana przez Straczynskiego. Naprawde szkoda mi, ze odchodzi, bo zawsze uwazalem go za najlepszego scenarzyste w historii pajaka. Jakies takie mam wrazenie, ze czuje on te postac lepiej niz nawet Stan Lee.
Powrót jest tylko jeden i nie króla, tylko jedi.

Odpowiedz
Szkoda ze Straczynski odchodzi bo to byl i jest naprawde dobry scenarzysta. :D
Chociaz zdarzaly mu sie potkniecia takie jak crrosver The Other(nie oszukujmy sie, z duzej chmury spadl maly deszcz), to zrobil wiecej dla universum Spider-mana niz wiekszosc innych scenarzystów razem wzietych. Glównie bedziemy go pamietac, za to ze udalo mu sie przywrócic poziom sprzedarzy zeszytów ze Spider-manem, przed pamietna (druga)Saga Klonów, a to nielatwe osiagniecie. Jesli chodzi o historie to przede wszystkim za Sins Past, postacie Morulna i Ezekiela, powrotu MJ do meza, teorii ewolucji Spidera, The Other oraz zdemaskowania Petera przed swiatem. Moze jednak lepiej dla niego ze odchodzi teraz, kiedy jest uznawany za takiego a nie innego scenarzyste, niz wtedy gdyby mu sie przydarzyl gorszy moment? Chociaz jeszcze przed nami One More Day i dopiero wtedy bedziemy mogli powiedziec czy Straczynski odchodzi z godnoscia. ;)
Co do "One More Day" to niestety jest o nim zbyt malo informacji, by mozna bylo cos o nim powiedziec. Na pewno beda kombinowac cos z MJ. Niestety skoro Quesada bierze udzial w projekcie, to prawdopodobienstwo na smierc MJ oceniam na 2 do 1. Ale decydujacy glos ma Straczynski, na rozstanie nie ma co liczyc bo ono juz mialo raz miejsce i wcale nie wyszla serii na dobre. Rozwód tez odpada bo to prawie to samo co rozstanie. Podejrzewam ze Straczynski, bedzie próbowal wcisnac w historie Morluna, skoro to jego ostatni numer albo nawiazac do The Other. Nawiazania do Civil War mozemy byc jednak pewni, tym bardziej ze wystapia Iron Man i Reed Richards. :)
Na razie pozostaje nam jedynie czekac na dalsze informacje.
Odpowiedz
Ostatnio wpadlem na taka teorie. Wiemy, ze po Civil War stanie sie cos, co sprawi, ze Spider-Man przywdzieje czarny kostium, który bedzie wyrazem jego stanu umyslowego. Okladka TASM #540 pokazuje karetke pogotowia i Spider-Mana siedzacego na jej dachu. Wiemy, ze MJ nie lubi czarnego kostiumu. Domniemam wiec, ze po Civil War MJ odniesie jakas rane i zapadnie np. w spiaczke, z której nie bedzie juz mogla wyjsc. W historii "One More Day" Spider-Man poprosi Dr. Strange'a, aby pozwolil mu spedzic "Jeszcze jeden dzien" ze swoja zona w rzeczywistosci sennej (Strange takie cos juz robil, w TASM #500 pozwolil Spider-Manowi pogadac z wujkiem Benem). Ta strona, która pokazali nam w preview - widac na niej Petera i MJ, którzy chyba sie zegnaja, mówia swoje "ostatnie slowo".

Obecnosc Iron Mana i Reeda Richardsa, dwóch geniuszy naukowych jest konieczna po to, by pokazac, ze dla MJ nie ma juz szansy wyjscia ze spiaczki.

Takie zakonczenie malzenstwa Petera i MJ jestem w stanie zaakceptowac, gdyz bedzie to zakonczenie piekne, romantyczne i wzniosle. Jesli jednak JQ posunie sie do jakichs bzdur typu rozwód czy wymazanie MJ z pamieci Petera to zapowiadam, ze ten czlowiek zupelnie nie rozumie ewolucji postaci Spider-Mana.

Co sadzicie o mojej teorii :)??
Odpowiedz
Spider-Man w czarnym kostiumie jestem za , nie od dzis bardziej podoba mi sie od tego standardowego. Co do MJ , no nie kolejne rozstanie z Peterem i to na zawsze.Ja osobiscie wolalbym by nic zlego sie z nia nie stalo , choc to by bylo ciekawe Spider-Man jako samotnik , rozpacza po tym co stalo sie z MJ i zaklada czarny kostium
Odpowiedz
Jesli chodzi o czarny strój to jestem za. Co do Mary-Jane to sadze ze, jest ona najdrozsza osoba dla Petera i oddalby za nia zycie. Ciezko by bylo wymyslic cos by Spidey ja zostawil i zeby ten powód w ogóle mial sens. Latwiej by chyba bylo spowodowac by MJ odeszla od Petera lecz ona tez kocha go ponad wszystko co widac doskonale za czasów Clone Saga kiedy to Spidey chcial od niej odejsc poniewaz uwazal ze nie zasluguje na nia bo jest klonem a ona i tak starala sie jak tylko mogla by nie odchodzil. Tamten okres to byl prawdziwy test dla ich malzenstwa i swoja droga jeden z moich ulubionych gdyz wtedy widac Spider-Mana z motywowanego i naprawde odslania sie w nim duch zdeterminowanego wojownika.

No i przy okazji Scarlet Spider- RE5PECT and REST IN PEACE
Odpowiedz
Opcja Dawidosa bardzo mi sie podoba. Ziomek, powinienes pisac scenariusze do Spiderow.
Powrót jest tylko jeden i nie króla, tylko jedi.

Odpowiedz
Dawidos, cholernie mi sie podoba Twoja teoria. moglbys pisac scenariusze. jesli historia potoczy sie jak przewidujesz - bedzie to prawdziwy majstersztyk
Odpowiedz
Niestety teoria Dawidosa nie okazala sie prawdziwa.Tak czulem. Nie mogli by posunac sie az tak daleko.
Odpowiedz
A propos newsa na stronie - dlaczego uwazacie ze to Mary Jane? Moim zdaniem to równie dobrze moze byc Ciocia May.
Odpowiedz
To chyba raczej nie jest ciocia May bo ona nie ma takich dlugich wlosów. Poza tym tak na oko to jest raczej mloda osoba. :huh:

Jestem rozdarty między miłością a nienawiścią,ufnością a strachem...  Jestem częścią tego świata... a zarazem nie należę do niego. Sprowadziłeś mnie tutaj- czemu nie chcesz dać mi wyzwolenia?
                                                                    Venom
Odpowiedz
Mysle, ze to jest Mary Jane. Ale obojetnie kto to jest raczej nie zyje.
Odpowiedz
Na 99 procent jest to martwa Mary Jane. :unsure:

Jestem rozdarty między miłością a nienawiścią,ufnością a strachem...  Jestem częścią tego świata... a zarazem nie należę do niego. Sprowadziłeś mnie tutaj- czemu nie chcesz dać mi wyzwolenia?
                                                                    Venom
Odpowiedz
hmm.. MJ i ciotka May na raz...
znowu chca z Parkera zrobic gniewnego pajaczka jak w sadze klonów...

bo ja wiem czy to dobrze...
Odpowiedz
Zabija MJ? no nie wiem.....Moze to jakas metafora czy po prostu fake?

Wpierw May, teraz ona? Ciezko byloby dla Petera....
To jest ta noc.
To zdarzy się znów, i znów.
To musi się zdarzyć.
Odpowiedz
Quentin Scarlet,Apr 29 2007, 10:06 PM napisał(a):Zabija MJ? no nie wiem.....Moze to jakas metafora czy po prostu fake?

Wpierw May, teraz ona? Ciezko byloby dla Petera....
Okladka pochodzi ze strony Wizard.com i zostala umieszczona przy wywiadzie z Joe Quesada i J.M Straczynskim.
Odpowiedz
Ja tam sie nie dziwie , ze wrogowie Spider-mana zabijaja Jego bliskich. To typowa taktyka czarnych charakterów <_< . Po co maja walczyc z poteznym Spider-manem skoro moga zalamac i zrujnowac zycie Peterowi? Dlatego Spider-man nosi maske -zeby Jego wrogowie nie dowiedzieli sie kim jest, no ale teraz jest juz za pózno bo Spider ujawnij swiatu swoja prawdziwa tozsamosc :( . To byl duzy blad.

Sprytny wojownik nie atakuje ciala i umyslu, sprytny wojownik atakuje serce.
I to sie niestety sprawdzilo.

Venom
Odpowiedz
Venom93,Apr 29 2007, 10:37 PM napisał(a):Sprytny wojownik nie atakuje ciala i umyslu, sprytny wojownik atakuje serce.
I to sie niestety sprawdzilo.
Swieta prawda. Ale kto w One More Day moze przypuscic atak na Petera i jego bliskich? A moze MJ popelni samobójstwo, to jakos ostatnio modne.
Odpowiedz
W sumie ja sie dziwie ze MJ przezyla Cyvil Wars. Ale tak sie zastanawiam ze ona nie koniecznie musi umrzec- w komiksach marvela modne sa takie metafory na okladke - wiec moze nie bedzie tak zle. Pamietam jak w polskim wydaniu Amazinga w 97 roku Otto trzymal cialo Spidera (w podobnej pozycji) - wtedy tez przez cala droge z kiosku do domu zastanawialem sie czy Wirus zabil pajaczka.
Co do samobojstwa- nie kraczcie bo smierc najblizszych mogla by i spidera pchnac do takiego czynu - wiadomo ze kilka zalaman nerwowych juz mial w zyciu
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości