Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"ale Z Ciebie Dzieciak"
Jestem ciekawy jak reagujecie, gdy mówicie ludziom, ze jestescie fanami Spider-Mana. Mnie strasznie wkurza, jak ludzie patrza na mnie jakbym nie wyrósl jeszcze z klocków lego ;] (w koncu k***a dorosly jestem :P).
Chociaz nie da sie ukryc w tej pasji jest cos z dziecinstwa.

Kurde, cos sie z*ebalo z tytulem tematu.. Sorry... Czy mod móglby poprawic ? :rolleyes:
Odpowiedz
ja tez juz jestem dorosly i jakos zyje. Moja dziewczyna sama lubi komiksy, a spidera ogladala kreskówke wiec nawet sie orientuje który goblin jest który :D chodz watpie zeby dala sie namowic na przeczytanie ktoregos z archiwalnych numerow spidera z lat 90 ;)
Rodzice ogolnie to toleruja ale oczywiscie woleli by zebym tyle energii poswiecil pracy i nauce co moim zainteresowaniom ;)
Ogolnie moi znajomi tez czytywali spidery w dziecinstwie, zreszta ich nie dziwi juz nic w moim pokoju bo ten jest zawalony zbiorami z innych moich pasji ;)
A ostatnio postanowilem odkupic od kuzyna jego spidery z tm-senica, to sie zdziwil co mnie tak na komiksy wzielo ;)
Odpowiedz
Fakt niektozy gdy juz dowiedza sie ze jestem fanem Spidera mowia ze jestem dziecinny itd ja tam sobie to olewam ogólnie. Kilku moich przyjaciol czyta lub czytalo kiedys komiksy wiec naszczescie jest z kim na ten temat pogadac.Co do rodziców to oni tez to toleruja jednak woleli by bym sie zajal nauka itd
Odpowiedz
Ja wam powiem ze pierwszy komiks kupilem jak mialem 8 lat. Byl 1990 rok, pajak w czarnym stroju, rysowal McFarlane. Walka z venomem. Kurde swietne czasy, czekalem na kolejne numery, nawet mi sie snilo czasem ze juz jest, a nie bylo. Rodzice i ludzie z mojego otoczenia troche mi wybili pajaka jak troche podroslem. Ale chyba od pierwszego komiksu rysowac go zaczalem. Jakis czas temu wrócila stara zajawka, chyba po spidermanie 2. Teraz nie moge sie doczekac na spidermana 3. A rysuje dalej, ostatnio tylko venoma (mozecie zobaczyc w fanartach i na deviantart.com) Dzieki temu pierwszemu komiksowi mam zawód który kocham, jestem grafikiem. W pracy mam na tapecie spidermana i nikt nie wnika raczej ze jestem fanem. Pewnie cos tam pod nosem pierdza, ale mam to gleboko i kazdy z was, mlodszych, powinien tak podchodzic. Ja jak mialem te kilkanascie lat i czytalem w listach w srodku ze jakis koles co ma 24 lata czyta te komiksy i mu sie podoba i swojemu synkowi czyta to to mnie dziwilo, ale i bylo zajebiste. Teraz jestem w sumie na jego miejscu.
I pozdrawiam
Odpowiedz
Scarlet Spider,Jan 26 2007, 12:00 napisał(a):Co do rodziców to oni tez to toleruja jednak woleli by bym sie zajol nauka itd
Wiem bede chamski, ale cóz nie moge sie powstrzymac.... przydaloby sie!

uf.. ulzylo mi :)
Odpowiedz
Phil,Jan 27 2007, 01:44 napisał(a):
Scarlet Spider,Jan 26 2007, 12:00 napisał(a):Co do rodziców to oni tez to toleruja jednak woleli by bym sie zajol nauka itd
Wiem bede chamski, ale cóz nie moge sie powstrzymac.... przydaloby sie!

uf.. ulzylo mi :)
Lol :lol:
Odpowiedz
Równiez jestem dorosla. Na szczescie nie mam problemów, o jakich napisal zalozyciel tematu. Za to pamietam, jak reagowali kiedys ludzie, gdy rynek mangi raczkowal w Polsce a czlowiek nazywal siebie otaku.
Tony Stark
Odpowiedz
W moim przypadku wszyscy juz wiedza o moich zainteresowaniach,dlatego na nikim nie robi to duzego wrazenia :P Pozatym na studiach ludzie lepiej rozumieja i sa mniej wysmiewni niz w takich zawódówkach lub liceach.... tam ludzie uznawaja sie za takich madrych, gdyz pala skrety, chleja wóde itp... Ale to wszystko nie jest madre...gdyz za pale lat to ja bede sie z nich smial jak beda zulami, zebrajacymi o 2 zl pod monopolowym... :rolleyes: Pozatym znam duzo osób, które uwazaly sie za takie madre a takie rzeczy wyprawiaja, co juz nawet dzieci w przedszkolu nie robia. :)
Fanów serialu Smallville zapraszam na: http://www.smallville.com.pl/
Odpowiedz
Mack,Feb 4 2007, 23:04 napisał(a):W moim przypadku wszyscy juz wiedza o moich zainteresowaniach,dlatego na nikim nie robi to duzego wrazenia :P Pozatym na studiach ludzie lepiej rozumieja i sa mniej wysmiewni niz w takich zawódówkach lub liceach.... tam ludzie uznawaja sie za takich madrych, gdyz pala skrety, chleja wóde itp... Ale to wszystko nie jest madre...gdyz za pale lat to ja bede sie z nich smial jak beda zulami, zebrajacymi o 2 zl pod monopolowym... :rolleyes: Pozatym znam duzo osób, które uwazaly sie za takie madre a takie rzeczy wyprawiaja, co juz nawet dzieci w przedszkolu nie robia. :)
Niezle podsumowanie. Nie sposób sie z nim nie zgodzic :)
Ja tam sie nie przyznaje ze lubie Spider-Man`a bo po coś To jest powiedzmy sobie mój swiat i wiedza o tym najwiecej 3 osoby :D
Odpowiedz
Ja dorosly jeszcze nie jestem, ale ze 1 osoba sie zdziwila ze interesuje sie S-M, mnie to duzo nie obchodzi ale oni mnie dziwia, w Spider-Man'ie mozna znaleźc tyle ciekawych rzeczy, tkwi w tym honor, odwaga, walka ze zlem, cechy które bardzo szybko zanikaja w naszym spoleczenstwie a powinny sie rozwijac. mozesz sie smiac mozesz plakac, Spider-Man is the greatest HERO in the world, a true Man of Honor
Odpowiedz
Na mnie dzieciaki 4 klasisci mówia na mnie, ze jestem malym dzieciuchem bo lubie Spider-Man to ja ich strasze mówiac, ze wiem gdzie mieszkaja i uciekaja. :D
Rafcios rządzi Kumalski ? xD
Odpowiedz
Ale odwazny jestes. Zlej ich az im sie kredki z tornistrów wysypia!
Odpowiedz
W szkole pytaja sie mnie , gdzie moje zabawki ( wiedza ze uwielbiam spidermana :D ) . No i moze dlatego ze jedyni ktorzy odbijaja moje uczucia do tego goscia :D to moj kuzyn z 6 klasy i jego kumpel xD ( w tej samej szkole jest gimnazjum i sp ) , no i to zazwyczaj z nimi chodze do kina na Spidera ;)
Odpowiedz
Pamietaj! to nie sa zabawki! to doskonale oddane anatomicznie oddane figurki w skali ;)
(tak powiedzialem matce jak zobaczyla nowego Venoma ;p)
Odpowiedz
A tak orzy okazji , widzialem takie fugurki Sandmana i Venoma , taki mini i ogolnie maja twarze jak mali chlopcy ( tzn miny :D ) , sympatyczne ;)
Odpowiedz
U mnie w klasie niestety fajne jest palenie i picie, a spider-man to zabwa dla 8 latków. Ale nie wstydze sie tego. Natomiast w otoczeniu pozaszkolnym nikogo juz to nie dziwi. Za to wszyscy sie nabijaja ze mnie z powodu mojego zamilowania do Looney Tunes.
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
Królik Bugs , czy Duffy jest twoim ulubiencem ? A moze Tweety ?? ( Ja sam uwielbiam Sylwestra :D )
Odpowiedz
nightcrawler_13,Jun 3 2007, 12:05 AM napisał(a):U mnie w klasie niestety fajne jest palenie i picie, a spider-man to zabwa dla 8 latków
No i skad ja to znam ....... ;)
Odpowiedz
Corey,Jun 3 2007, 12:27 AM napisał(a):Królik Bugs , czy Duffy jest twoim ulubiencem ? A moze Tweety ?? ( Ja sam uwielbiam Sylwestra :D )
Po pierwsze to jest kaczor Daffy, nie Duffy, nie wiem czemu tak wielu ludzi to myli. A tak pozatym to uwielbiam=kocham diabla tasmanskiego.
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
A ja praktycznie leje na to, co kto mówi :P Kto wie? Moze oni sa fanami ( Ci ludzie ) Barbie :D
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości