Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The New Avengers
Co sadzicie o serii New Avengers?

Moze ktos z was czytal juz NA#28. Polecacie?
"IF YOU ARE MY FATHER, CARNAGE...WHO'S MY MOTHER"-Toxin
Odpowiedz
Kilka komiksów z tej serii nie czytalem, ale poczatkowa historia "Breakout" jest niesamowita. Seria ma szczescie do wybitnych rysowników takich jak David Finch. Ponadto pierwotny sklad druzyny wygladal smakowicie - smietanka najlepszych superbohaterów Marvela. Gdzies tak w srodku robi sie troche nudniej, mowa tu o watku Spider-Woman. Wogóle seria jest wielowatkowa i choc podzielona jest na historie to i tak watki z poprzednich wielokrotnie przewijaja sie, dlatego nie ma zmiluj trzeba czytac ta serie od samego poczatku. Civil War rozbilo ta druzyne i teraz post-civilwarowski sklad druzyny równiez budzi zainteresowanie, choc nadal nie wiadomo dokladnie w jakich okolicznosciach uformowala sie nowa grupa. Faktem jest, ze NA dzialaja teraz w podziemiu no i jest tam Spider-Man. Trzeba czekac na rozwój wydarzen. Jednak cala serie polecam jak najbardziej
Odpowiedz
Mnie osobiscie bardziej do gustu przypadl nowy sklad druzyny od pierwotnego. Przede wszystkim cieszy mnie obecnosc w skladzie Iron Fista. Z drugiej strony smutny jest brak Kapitana Ameryki.

Cytat:The New Avengers #31 solicitation. ?The most important LAST page of any Marvel Comic this year.?
Cytat: Let's just say it's the beginning of some major changes in the Marvel Universe. What those changes are will become very clear on that last page.
Ciekawe o jakie zmiany chodzi :D.

Odpowiedz
The New Avengers powojenny sklad druzyny jest znakomity i strasznie podobaja mi sie obecne numery TNA. Wczesniej bylem zadowolony z historii "Breakout", poczatkowo podobala mi sie historia "Dissasembled", ale po dwóch numerach przestala. Teraz Bendis utrzymuje tendencje zwyzkowa. Szkoda tylko, ze jego Spidey nie jest w fazie Back in Black i nie chodzi tu o komiks, ale zachowanie, które powinno byc powazne, ponure, a takie nie jest.
Odpowiedz
Cytat:Szkoda tylko, ze jego Spidey nie jest w fazie Back in Black i nie chodzi tu o komiks, ale zachowanie, które powinno byc powazne, ponure, a takie nie jest.
A ja mam w tej kwestii zdanie podobne do Joe Quesady, ze spidey w druzynie zachowuje sie zupelnie inaczej niz gdy walczy samotnie. W koncu zartujac i nie bedac calkiem powaznym tez mozna odreagowac stres, moze takze walczac u boku kumpli nie czuje takiej zlosci.

Odpowiedz
Ja ogolnie mam juz dosc dawniej seria Avengers dojechala do 402 i to na jednym volume a teraz co rok lub dwa kolejne konce i poczatki - w komiksach po 2002 zrobil sie taki bajzer;/ dlatego przestalem kupowac komiksy bierzace i kupuje archiwalne numery do roku 1996 gdzie komiks byl komiksem;]

Tim
Odpowiedz
A ja mimo wszystko tesknie za stara grupa Avangers , mimo wszystko byl tam taki bohater jak Kapitan Ameryka.... i wogole stary sklad bardziej przypadl mi do gustu.Teraz coz zastapiono stara grupe nowa i ciezko mi sie do niej przekonac , mimo wszystko stara miala w sobie to cos :)
Odpowiedz
Stary sklad Avengers byl taki sobie, ale ten ze Spideym oraz Wolverinem wymiatal, szkoda ze Iron Man okazal sie szarlatanem:P
Ja to od zawsze sie dziwilem czego The Greatest Hero of them all nie jest w Avengersach a tu nagle...:-)
Odpowiedz
Wiadomo, że po Siege następi Heroic Age. Wiadomo, że następi przebudowa składów dru?yn spod znaku Avengers. Wiadomo, że Spider-Man dalej będzie obecny w New Avengers. Ale jak będą wyglądały w cało?ci wszystkie dru?yny? Jaka przyszłość czeka Avengers? Kto będzie im stawia? opór ze złoczy?ców?

Wiele zdradza znakomity rysunek, o którym mowa w tym newsie na SMO. Postanowi?em oprócz zapodania samego artu rozpisać skład dru?yn, wiedząc, że nie każdy bohater jest znany polskiemu czytelnikowi. Nawet mnie, zaznajomionemu z uniwersum Marvela, sprawiało to czasem kłopot, ale jakoś dałem radę.

Proszę o komentarze. Która dru?yna wygląda najlepiej? Której przygody ch?tnie przeczytacie? Jak oceniacie składy?
Odpowiedz
O?miel? się stwierdziś że żadna, Avengersi powinni stanowi? jedno??. To znaczy jedn? grup?, a nie kilka ma?ych grupek. Niemniej z zaprezentowanych odpowiada mi Secret Avengers, ze względu na skład w tym samego Steve Rogersa (już prawdopodobnie w nowej roli) i Sharon Carter. Skład personalny przeciwników nie zaskoczyć, wiadomo było że nie może zabrakn?? Barona Zemo czy Doktora Dooma
Odpowiedz
W zasadzie to pewnie miło byłoby, gdyby była jedna dru?yna i jedna seria komiksowa, ale czytanie Avengers to tak duży fun, że im więcej dobrych serii tym lepiej. A zwłaszcza jak jedn? z nich pisze Brukaber - Secret to moi nowi faworyci:D.

Odpowiedz
Ja stawiam na New Avengers. Powód, zgraja ulicznych bohaterów: Spider-Man, Luke Cage, Thing, Wolverine. :spidey_welcome:
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości