Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.31 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Battle Royale
Przeczytajcie ten news. Jest to opis koncowej bitwy ze Spider-Mana 3. Sa spoilery. Czytajcie na wlasne ryzyko?

Co sadzicie? Jak zapowiada sie ta walka? Masa wrogów, masa postaci, brakuje tylko ciotki May. Efekty moga byc niesamowite. Ale troche przeraza ten natlok postaci. Widocznie motyw zemsty przemieni sie pod koniec w motyw odkupienia. Kazdy bedzie mial szanse odkupic swoje grzechy: GG II, Sandman, a nawet Venom.
Odpowiedz
Hmm... ja do spoilerów zawsze podchodze z pewnym dystansem, bo w koncu jak bedzie naprawde zobaczymy dopiero w kinie... ale zapowiada sie ciekawie. W ogóle jestem zdania, ze SM3 bedzie lepszy od bardzo fajnej fabularnie i kulejacej kostiumowo "jedynki" i kulejacej fabularnie i bardzo fajnej kostiumowo "dwójki". I dodatkowo ciesze sie, ze biala pajeczyna na kostiumie Spidey'a z "dwójki" ustapila miejsca czarnej z "jedynki" :)
Odpowiedz
Prima Aprilis. Nie kupuje tego i juz. Mnie nie nabierzecie. Od rana patrze regularnie, co w tym roku wymyslicie.
Powrót jest tylko jeden i nie króla, tylko jedi.

Odpowiedz
SMO zawsze cos ciekawego na pierwszego kwietnia wymysli. Kreatywni jestescie nie ma co ale mnie równiez nie nabierzecie chocby cale SMO sie zarzekalo, ze to prawda ;)
"You're good... but me, I'm magic"
Odpowiedz
Prima Aprilis nie dam sie oszukac :P , zbyt banalny moim zdaniem ten news. Przyznac jeszcze musze ze jestescie bardzo pomyslowi , brawo !!! ;)
Odpowiedz
Hehe, patrz Dawidos, nie dali sie nabrac :P
Odpowiedz
Wlasnie widze. Cwane chlopaki :D :P Jasne byl to prima aprilisowy news, ale wydawal sie dosc wiarygodny. Widocznie przesadzilem z opisem :D
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości