Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Incredible Hulk
Co sadzicie o tym newsie?

Edward Norton bedzie musial w lecie zzieleniec. Wlasnie wtedy ruszaja zdjecia do filmu "The Incredible Hulk", w którym aktor zagra - jak sie wlasnie okazalo - glówna role. Za kamera, jak wczesniej informowalismy, stanie Louis Leterrier, autor dwóch czesci sensacyjnego "Transportera".

Obraz, którego budzet wyniesie ponad 100 milionów dolarów, nie bedzie jednak kontynuacja superprodukcji Anga Lee z 2003 roku, ale niezaleznym fabularnie filmem majacym - jak twierdza twórcy - stac sie poczatkiem serii. Przedstawiciele Marvel Studios zapowiedzieli, iz chca, aby film byl lzejszy w tonie niz poprzednik i wierniejszy wobec komiksowego oryginalu. Scenariusz napisal Zak Penn, który ma juz na koncie takie adaptacje komiksów, jak "X-Men: Ostatni bastion", "Fantastyczna Czwórka" czy "Elektra".

Dystrybucji filmu "The Incredible Hulk" podejmie sie studio Universal Pictures. Premiere obrazu zapowiedziano juz na 13 czerwca 2008 roku.

Zrealizowany w 2003 roku przez Anga Lee film "Hulk" mimo budzetu w wysokosci 137 milionów dolarów nie okazal sie przebojem jakiego oczekiwali producenci. Wplywy ze sprzedazy biletów w Stanach wyniosly nieco ponad 132 miliony dolarów. Na calym swiecie film zarobil ponad 245 milionów.
FILMWEB
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
Scenarzysta: Zak Penn?! Wszystkie jego produkcje poza Elektra mi sie nie podobaly (Elektra byla umiarkowanie dobra). Cos czuje niwypal. Mam nadzieje, ze nie beda mieli zamiaru zrobic Hulka w rodzaju Thinga z FF, który jest chyba najbardziej nieudolnie przeniesiona komiksowa postacia na ekran kina. Licze, ze Hulka pozostawia takiego jaki byl w ostatnim filmie. Wygladal super. Ja uwazam, ze film Anga Lee byl udany. Mnie sie bardzo podobal mimo dosc nudnego i dlugiego wstepu.

Wracajac do scenarzysty. chca zrobic film blizszy komiksu? Jak? Z tym scenarzystał Spójrzcie na FF, jego FF tak bardzo odbiegali od komiksowych FF, ze Doom ma super moce niczym Magneto, a jego "mala" blizna na twarzy jest powodem zalozenia maski. Przeciez to jest odskok o kilometry od pierowzoru. Drugi przyklad: X-men 3. Zupelnie pominal fakt pokrewienstwa Juggernauta z Xavierem, napchano tam wuchte watków i praktycznie zadnego nie rozwinieto. Reklamowano takie postacie jak Colossus, Angel, Callisto gdy tymczasem pojawili sie w filmie raptem dwa razy. Na temat Elektry sie nie wypowiem poniewaz nigdy nie czytalem jej komiksów.
Cos czuje, ze ten nowy Hulk moze byc jeszcze bardziej nieudany niz mówia o poprzednim. Ma nadzieje, ze pozostawia komputerowa wersje wielkiego Hulka i nie beda próbowali malowac na zielono muskularnego aktora.
Odpowiedz
Hej! Odwal sie od X-MEN THE LAST STAND czlowieku! Film byl wg mnie b.dobry...jak nie najlepszy z calej trylogii o mutantach... Elektra taka sobie...
Odpowiedz
Film byl fajny ale Spider-Nik ma racje, dali Colossus'a a on sie tam ze 3 razy pojawia, z Kitty podobnie, Angel to w ogóle juz padaka:P. Elektry nie lubilem nigdy, a film byl cienki.
Odpowiedz
Bardzo prawdopodobne ze hulk bedzie szary. Tu mozecie posluchac wywiadu z Avi Aradem. Przypadkowo chyba powiedzial ze hulk ma miec nowy kolor. Wywiad jest po angielsku.
Odpowiedz
Spider-Nik,Apr 17 2007, 12:37 AM napisał(a):Scenarzysta: Zak Penn?! Wszystkie jego produkcje poza Elektra mi sie nie podobaly (Elektra byla umiarkowanie dobra). Cos czuje niwypal.
No niemów, ze 300 ci sie nie podobalo. :mellow:
Odpowiedz
Za scenariusz do 300 odpowiadal m.in. Zack Snyder :]
A Hulk z Zakiem Pennem faktycznie zapowiada sie tak jak i sam Hulk czyli dosc szaro...

Odpowiedz
rzadlo,Apr 25 2007, 07:22 PM napisał(a):Za scenariusz do 300 odpowiadal m.in. Zack Snyder :]
szczególy <_< Ja tam jestem pozytywnie nastawiony
Odpowiedz
Ja tam uwazam, ze film bedzie dobry. Obsada jest bardzo dobra: Edward Norton, Liv Tyler itd
Odpowiedz
Nie podoba mi sie to, ze po wypuszczeniu Hulka w 2003 roku teraz beda krecic niezalezna czesc. Dla mnie bzdura. Hulk Anga Lee byl bardzo dobry bo skupial sie w duzej mierze na portrecie psychologicznym Bannera, a nie tylko na bezmyslnej rozwalce Hulka. W ogóle to niby dlaczego teraz nagle gdy kreca od poczatku chca zrobic Hulka na szaro? Mam nadzieje, ze Stan Lee zainterweniuje w tej sprawie. Wole kontynuacje poprzedniego filmu niz nowy.

Co do X-Men The Last Stand byl calkiem niezly chociaz wydaje mi sie ze jednak najgorszy z calej trylogii. To, ze Colossusa bylo malo rekompensuje mi fakt, ze naprawde ciekawie przedstawili Angela i Beast. Brakuje mi jednak caly czas Jubilee i Gambita. Nadaliby serii troche nowego smaczku.

Jesli chodzi o Elektre to calego filmu nie widzialem, ale z tego co ujrzalem wygladalo tandetnie.

FF moim zdaniem porazka. Niby jakis tam potencjal ma, ale za bardzo zmienili fabule. Nie pasuje mi wyglad Thinga i to ze Invisible Woman gra Jessica Alba. Nie powiem fajna laska, ale grac to ona za bardzo nie umie i w dodatku kompletnie nie pasuje do roli. Jako Johnego Storma mogli dac Chrisa O'Donela (filmowego Robina). W moim odczuciu to wlasnie nietrafiona obsada aktorska polozyla ten film. Paradoksalnie odniósl on jednak wiekszy sukces niz daleko bardziej ambitny Hulk i juz kroi sie kontynuacja FF. Tytul jest obiecujacy. Mam nadzieje, ze dobrze przedstawia postac Silver Surfera i bedzie to wstep do trzeciej czesci o Galactusie. Mogliby tylko zmienic rezysera. ;)

Odpowiedz
Wookie3e,May 27 2007, 11:41 PM napisał(a):i to ze Invisible Woman gra Jessica Alba. Nie powiem fajna laska, ale grac to ona za bardzo nie umie i w dodatku kompletnie nie pasuje do roli.
Powiedz jeszcze slowo a kopa zarobisz i sie skonczy! Mi tam ona pasowala. :P
Odpowiedz
Pobdobala sie? :D
A co do hulka...zapowiada sie nienajgorzej, choc mam watpliwosci...no i jednak powinien byc zielony...
Odpowiedz
Ja tam widze taki mroczny film na pustyni, chwilami czarno bialy z komentarzami bannera. Taki troche w klimacie sc.
Odpowiedz
Tylko patrzcie na to
Odpowiedz
No nawet fajny poster. Szkoda, ze Hulka nie pokazali.
Rafcios rządzi Kumalski ? xD
Odpowiedz
Z tego cienia widac jakiej jest postury.
Odpowiedz
Zauwazylem ze ten film chyba nie ma zbyt wielu fanów,lecz mi sie bardzo podoabl. Chcialbym uslyszec wasze opinie;) i jeszcze dodam ze uwazam za glupote robienie drugiego filmu o Hulku nie powiazanego zaden sposób z pierwszym.

Naprawde nie widac, ze juz jest jeden temat na temat filmowego Hulka? Jeszcze jedno wykroczenie i bedzie ostrzezenie. / R
Odpowiedz
Filmik pokazana jest na nim twarz nowego hulka
Odpowiedz
Fajny ryjek...taki neandertalski :D
I like it!
Odpowiedz
Wyglada to niezle jednak zaluje ze nie kontynuuja poprzedniego filmu który moim zdaniem byl naprawde dobry, chwilami byly przestoje lecz generalnie bylo ok. Ciekawy jestem jak tym razem przedstawiony zostanie orgin Hulka.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości