Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.29 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ankieta: czy lubisz ?a?cuszki
Ankieta jest zamknięta.
tak
0%
0 0%
nie
0%
0 0%
nie mam zdania
0%
0 0%
Razem 0 głosów 0%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lancuszki
Dostaje coraz wiecej lancuszków na maila i gg. To mój pierwszy topic. Jak w temacie. Zakladam go, by dowiedziec sie czy wielu ludzi podziela moje zdanie (ja nienawidze lancuszków), gdyz wpólnie z paroma osobami mamy zamiar zalozyc strone nawolujaca do porzucenia czynnosci rozsylania wszystkim wkolo lancuszków. Czy ktos bylby chetny wspóltworzyc ja razem z nami (narazie jest w wersji wczesnej alfa=dopiero w naszych glowach) Przyda sie kazdy znajacy sie na budowie stron internetowych, lub grafikach (np. bannery itp.) oraz majacy chec zrobic cos, by nie dostawac wiecej lancuszków. Zapraszam do dyskusji o lancuszkach oraz zglaszania checi udzialu w wspoltworzeniu strony.
ma ktos save 100% do  Ultimate spider-man? jak tak to bardzo prosze o wyslanie go na danielch777@wp.pl
Odpowiedz
Coz rowniez nienawidze lancuszków , nie pochwalam rowniez rozsylania ich wszystkim.Moim zdaniem ukrucenie tego procederu bedzie bardzo ciezke , ale trzymam kciuki za kazda inicjatywa ktora bedzie zwalczac lancuszki i ich wysylanie ;)
Odpowiedz
ja z poczatku gdy mialem internet to niestety rozsylalem lancuszki... tlumacze sie tym ze bylem mlody i glupi :P teraz nie jestem zadowolony gdy ciagle dostaje jakis spam na gg... przynajmniej od znajomych nie dostaje (raz wyzwalem kolezanke to sie przez miesiac nie odzywala) ale od nieznajomych coraz czesciej i to mnie naprawde wk****a. Takze jestem za waszym pomyslem zrobienia strony by przemówic ludziom do rozsadku =)
Odpowiedz
http://lancuszki.avx.pl/

Toscie sie spóznili z pomyslem, bo juz taka stronka jest. :rolleyes:
Odpowiedz
Dzieki za slowa poparcia i nadal prosze chetnych do wspóltworzenia strony o pisanie tu swych zgloszen
@ Hunterski - my mamy w zamysle cos, co znane byloby szerszej liczbie internautów, cos w rodzaju centrum antylancuszkowemu, gdzie dolozymy staran, by zwalczyc ten proceder wszelkimi sposobami jakie przyjda nam do glowy. Natomiast stronka, ktora nam pokazales, nie jest raczej znana szerokiej liczbie internautów, przynajmniej mi i moim kolegom. Zreszta im tego wiecej tym lepiej. Wiecej ludzi piszacych lancuszki dotrze do takiej strony i moze przemysli swoje zachowanie.
ma ktos save 100% do  Ultimate spider-man? jak tak to bardzo prosze o wyslanie go na danielch777@wp.pl
Odpowiedz
Nienawidze lancuszków. Niestety rozsylaja je równiez moi znajomi. Czesto dostaja lancuszek od kogos i sla go dalej. W lancuszku jest link, ktos na niego klika i ma syf w komputerze. Wczoraj z tego powodu poklócilam sie ze znajoma, która po raz enty wyslala mi, ze ktos tam w miescie oddalonym ode mnie setki kilometrów potrzebuje krwi takiej to a takiej bo cierpi na taka to a taka chorobe. Ja jej mówie, ze wie dobrze iz krwi n ie oddaje a ona, ze wyslala to by miec czyste sumienie i czy moge slac to dalej. Nie nie moge. Ludzie niestety dzialaja nieraz jak glupie maszyny. Pamietam tez sytuacje sprzed, bodajze, pól roku, kiedy ktos rozeslal spam iz plik systemowy windowsa jest wirusem i wszyscy zaczeli to usuwac. Zapanowala panika a okazalo sie, iz byl to niewinny plik Javy. Nawet w internecie bylo o tej panice glosno. I ktos dopial swego i zapewne zrywal boki.
Zapowiadam wiec lojalnie, ze jesli ktos wysle mi spam, to dostanie ban.
Tony Stark
Odpowiedz
nikt nie chce pomoc w tworzeniu stronki?? Oo, nie chceecie, by dzieki wam choc pare osob zrozumialo, ze lancuszki to spam? Nie chcecie byc slawni, piekni i bogaci :P :lol: ?? No dobra przesadzilem, ale fragment "nie chceecie, by dzieki wam choc pare osob zrozumialo, ze lancuszki to spam?" moze jeszcze byc ;]
Odpowiedz
cóz ja poprostu uwazam, ze sa glupie... pozwolicie, ze jeden zacytuje:

"Umarl chlopak ktory mial 11 lat.Kiedy stal na balkonie starszy kolega popchnal go powtarzajac ciagle "Salta-Kieda-Maku"Gdy juz przeczytales te slowa zobaczysz tego chlopca w nocy.Zakopal go o 24:00.Wyniesie Cie we snie tak jak to jemu zrobiono i wyrzuci z twojego balkonu.Rozeslij to 20 osobom a napewno zostawi Cie w spokoju.Uwaga!!To sie SPRAWDZA!! Do mnie juz nie wysylaj"

po prostu smieszne... :lol: jakos nie wyslalem i zyje, odpisalem tylko:

"a co, jak nie mam balkonu?..." ;)
"and resposibility means you don't run away, when sombody asks, who did that?"
Odpowiedz
uff, ja nie mam XD :P:P:P
Odpowiedz
Jesli zsumujac wszystkie niewyslane lancuszki to powinienem juz 14 razy zginac smiercia tragiczna,12 razy cierpiec z powodu nieszczesliwej milosci i chyba ze 150 razy nie doczekac sie upragnionego pocalunku. Wiec powtórze zdanie wszystkich: Lancuszki sa ZLE!!
Liczy sie tylko jak sobie radzisz,kiedy karta zupełnie Ci nie idzie 
Odpowiedz
Moze stwierdzenie, ze lanczuszki sa zle to lekka przesada ale napewno sa bardzo denerwujace. Dla mnie sa niczym innym jak tylko niepotrzebnym spamem w troszke innej postaci. Jestem zdecydowanie przeciwko nim.
"You're good... but me, I'm magic"
Odpowiedz
Jest to spam pod kazdym wzgledem, choc lancuszki nie groza takimi konsekwencjami jak spamowe maile przychodzace na konto pocztowe, które zawieraja wirusy, linki do podejrzanych witryn, badz nachalne reklamy leków/samochodów/sprzetów itp. Przy lancuszku autor musi sie troche wysilic, tworzac jakas historie, której wysluchanie ma nam przyniesc, dajmy na to, szczescie.
Odpowiedz
Lancuszkom mówimy NIE!

Albo pamietam jak przyslal mi ktos wiadomosc, ze sprawdzali moje konto Allegro, ze jestem niepelnoletni i sprawa zostala zgloszona na policje, malo tego, cwaniak chcial nick i haslo :P
Odpowiedz
Lancuszki to na prawde sa idiotyczne i ci którzy je rozsylaja to aby swiadczy o ich glupocie.
Nie chce byc jakims szowinista ale fakt faktem ze lancuszki sa domena plci zenskiej.
Znam 1faceta co jak dostanie lancuszek to rozsyla dalej zawsze. Jak sie go pytamy po kiego to robi to mówi ze ja aby odsylam dalej. Ehh no nie wiem jakim trzeba byc frajerem zeby wierzyc w takie pierdoly ze jak nie wyslesz 10 osobom to sie nie zakochasz czy cos tam, no pierdoly do kwadratu.

Ale sa tez sprytniejsze rzeczy. Mialem przypadek ze jakis ktos na gg mi napisal ze elo widzialam twoje zdjecie na fotce, zobacz moje i jakis link. No odpisalem ze nie mam w ogóle foty zadnej swojej w necie:P
Kumpel mój kliknal i se spyware nawalil na kompa...

Lancuszkom mówie stanowcze: NIE!
Odpowiedz
Revan,Jul 12 2007, 12:52 PM napisał(a):Ale sa tez sprytniejsze rzeczy. Mialem przypadek ze jakis ktos na gg mi napisal ze elo widzialam twoje zdjecie na fotce, zobacz moje i jakis link. No odpisalem ze nie mam w ogóle foty zadnej swojej w necie:P
Kumpel mój kliknal i se spyware nawalil na kompa...

Lancuszkom mówie stanowcze: NIE!
Tez mialem taki przypadek i takze nie mialem konta na fotka.pl. Ja naszczescie nie kliknelem w ten link tylko odrazu goscia bloknelem.

Takze nie nawidze lancuszkow mialem taka kolezanke ktora wysylala mi lancuszki albo jakies strony internetowe z jakas wrozba <_<. Blokowalem ja, mowila ciagle ze juz nie bedzie ze to byl ostatni raz a i tak mi to wysylala <_< .
Odpowiedz
Chmielek,Jul 12 2007, 01:14 PM napisał(a):mialem taka kolezanke ktora wysylala mi lancuszki albo jakies strony internetowe z jakas wrozba  <_<. Blokowalem ja, mowila ciagle ze juz nie bedzie ze to byl ostatni raz a i tak mi to wysylala  <_< .
Tja, te strony to tez niezly szit, bo taki lancuszek ale w wersji z odnosnikiem. Najwiekszy taki sieciowy zbiór pierdól, jaki znam to jakis "angel sms" czy jakos tak <_<
A moze macie jakies dobre, skuteczne sposoby, jak poradzic sobie z tym lancuszkowym spamem??ak tak podzielcie sie nimi z nami,
EDIT: ja podam akurat nieskuteczny: spokojne wyjasnianie bledów i bezsensu lancuszka ;/, probowalem zawsze najpierw ta droga walczyc najpierw, ale nie przynioslo to ZADNYCH skutkow, bo lancuszkowice i tak obstawali przy swoim bezsensownym zdaniu, np. "ale ten wirus jest naprawde, ja sam zaraz skasuje ten plik u siebie" (lancuszki typu "ostrzegam, doradzam", tu akurat chodzi o ten lancuszek, ktory opisywal, ze w jakims waznym pliku systemowym jest wirus, a skasowanie pliku powodowalo padniecie systemu) i niektorzy znikali po tych slowach na pare godzin (wystarczajacych do ponownego zainstalowania windy)z opisem "kurde skasowalem plik za pozno" ;]
Odpowiedz
:D Jestem Za Lancuszkom mówimy NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak cos moge przy stronie pomóc
Odpowiedz
zipo86,Jul 25 2007, 03:35 PM napisał(a)::D Jestem Za Lancuszkom mówimy NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak cos moge przy stronie pomóc
zipo86, thx za checi ;], jak cos ruszy (narazie wakacje, wszyscy gdzies powyjezdzali albo przechodza zalegle gry :P) skonaktuje sie z toba ;]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości