Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spidey Villains RPG
Witam. Zalozylem razem z Pickadorem strone, w której gracze wcielaja sie w przeciwnika Spider-Man'a. Mozna rabowac sklepy, banki, zrobic gang, napadac na ludzi, policjantów, ale uwazaj, bo mozesz trafic do wiezienia! Akcja jest komiksowa. Postacie sa z komiksów. Adres stronki: http://spideyvillainsrpg.vdd.pl

ZAPRASZAMY !!!!!!!
Odpowiedz
Ha ha, jestem Venomem :) Uwielbiam RPG, szykuje sie niezla zabawa.
Odpowiedz
Gratulujemy i mamy nadzieje, ze przekazesz ta strone innym fanom Spider-Mana :D
Odpowiedz
No przeciez ze tak :)

Edit: I juz jakies n00by sie rejestruja...
Odpowiedz
Heh, jestem Hobgoblinem pierwszy raz gram w cos takiego zobaczymy jak mi pójdzie;)
Odpowiedz
jestem black cat :D
Odpowiedz
To wlaz na strone i popchnij troche fabule do przodu:]
Odpowiedz
A ja w tej grze jestem Jackal :D
Nieważne jakim się jest w środku, ważne są czyny które się popełnia
Odpowiedz
Czy ta gra to tylko pisanie i naciskanie tybu "wyslij na misje", albo " zjedz obiat" , czy naprawde tam mozna chodzic po ulicac i walczyc ?

Zanim cos napiszesz, to sprawdz to ze slownikiem, bo objata to zupelnie co innego niz obiad
<_<
Vester moderatrix
No matter what I do no matter how hard i try the ones I love will always be the ones who pay.
Whaterver live holds in store for me I will never forget these words: "With great power comes great responsibility." This is my gift. My curse. Who am I? I'm Spider-man.
Spider-man
Odpowiedz
To jest chyba takie forumowe RPG, ze ty piszesz co robisz i czekasz, az inna osoba odpowie. Nie wiem jak to dziala bo nigdy sie w cos takiego nie bawilem. Poza tym, chyba nie czytales tamtejszego regulaminu:

Cytat:3. Wybierajac login WPISZCIE PSEUDONIM LUB IMIE I NAZWISKO VILLAINA MARVELA. Za dziwne loginy bedzie ban.

Jakos sobie nie przypominam, zeby Spider-man mial przeciwnika o nazwie Menelozo.
Odpowiedz
Sorry za to, najpierw sobie robilem konto , a potem przeczytalem regulamin. :unsure:
No matter what I do no matter how hard i try the ones I love will always be the ones who pay.
Whaterver live holds in store for me I will never forget these words: "With great power comes great responsibility." This is my gift. My curse. Who am I? I'm Spider-man.
Spider-man
Odpowiedz
Dobra, chlopaki. Forum wrócilo, razem z pomoca Pickadora. Jezeli chcecie jeszcze grac, to OK. Kazdy ma te postac co mial i kontynuuje historie. Jezeli ktos nie wie gdzie skonczyl, skorzystac z Ostatniego posta w swoim profilu.... Spamy zostaly pousuwane, konta noobów usuniete....

Nowe zasady.... Sprawdzic !
To ja, Fisher. Na poprzednie konto nie mog?em wbi?... :/
Odpowiedz
Takie RPG to wspanialy pomysl!!! przygotowalem sobie ciekawa postac...

PS: A czy mozna sie jeszcze zarejestrowac?? czy moze juz zaczeliscie RPG i nie mozna sie rejstrowac???

Odpowiedz
Oczywiscie mozna sie rejestrowac. Caly czas :)
Odpowiedz
Przybywajcie. Zwlaszcza poprzedni gracze... Malo nas... Nowi tec chetnie beda przyjmowani :P
Odpowiedz
Albo strona zmienila odres albo splajtowala... wie ktos co sie stalo?
Odpowiedz
Raczej to drugie. Zreszta admini nie przychodzili na ta strone juz od bardzo dlugiego czasu. Wlasciciele domeny mogli te strone po prostu wykasowac.
Odpowiedz
Wreszcie znalazlem ten temat.
Co sie stalo z gra?
Bo domeny nawet nie ma.
Ja bylem Skorpionem jakby co :)

Znajometr v2

Money. I like to
swim trought it
and throw it in the air and have
it hit me on the
head! Quack!
Deadpool
Odpowiedz
szkoda troche tego erpega robilo sie ciekawie
Odpowiedz
Ja bylem administratorem na tamtym Rpgu. Zalozylem juz nawet temat w tej sprawie, ale nikt nie odpisal. Jesli byliby chetni to mysle, ze moglibysmy odtworzyc tego Rpga w jeszcze lepszej formie, na jeszcze lepszych zasadach:) Zainteresowani niech pisza=]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości