Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsza Gra
Chmielek Offline
Master of Evil

Liczba postów: 785
Reputacja: 0
Najlepsza Gra
W tym temacie wypowiadacie sie na temat waszej ulubionej gry z Spider-Manem w roli glównej.
Moja ulubiona jest jak narazie Ultimate Spider-Man poniewaz jest freeplay w którym to mozemy robic co nam sie zywnie podoba oczywiscie jesli gra nam na to pozwala. Ale mysle ze SM3 TG jest chyba najlepsza gra ze Spider-Manem. Nie gralem w nia. Ale mysle ze nadejda takie dni kiedy zdobede pieniadze na nowy sprzet do kompa i zagram w SM3 TG.
02.08.2007 14:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Korges Offline
Goblin Nation Member

Liczba postów: 168
Najlepsza Gra
Z tych co gralem najbardziej mi przypadla do gustu spider-man: the movie. Ma kilka duzych wad takich jak bezsensowne ciskanie pajeczyny w niebo ale mimo wszystko ma ten klimat, który co prawda nie trwa zbyt dlugo. Jej najwiekszym plusem jest jek chyba kazdy wie nowa postac: gg.

Ale chyba kiedy zagram w sm3 to zmienie zdanie co do faworyta.

[Obrazek: logowed.png]

Wysy?am zaproszenia na Lockerz.com gdzie mo?esz zgarn?? cenne nagrody (PS3, WII, PSP, IPOD'y i inne) !
W celu jego uzyskania wy?lij mi wiadomo?? na mój email korga.m@interia.pl
02.08.2007 14:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chmielek Offline
Master of Evil

Najlepsza Gra
Korges,Aug 2 2007, 03:46 PM napisał(a):Ale chyba kiedy zagram w sm3 to zmienie zdanie co do faworyta.
A co u Ciebie takze sprzet za slaby na SM3 ???
02.08.2007 14:49
Korges Offline
Goblin Nation Member

Liczba postów: 168
Najlepsza Gra
Sprzet wlasnie dobry ale gry brakuje :angry:

[Obrazek: logowed.png]

Wysy?am zaproszenia na Lockerz.com gdzie mo?esz zgarn?? cenne nagrody (PS3, WII, PSP, IPOD'y i inne) !
W celu jego uzyskania wy?lij mi wiadomo?? na mój email korga.m@interia.pl
02.08.2007 17:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chmielek Offline
Master of Evil

Najlepsza Gra
Korges,Aug 2 2007, 06:25 PM napisał(a):Sprzet wlasnie dobry ale gry brakuje :angry:
Chcialbym miec taki problem jak Ty.
02.08.2007 17:39
Wookie Offline
Master of Evil

Liczba postów: 1,171
Najlepsza Gra
Moim zdaniem najlepsza gra o Spiderku jest Spider-Man 3 The Game. Ma najwieksza mape do zwiedzania (Manhatan, kanaly oraz tunele metra), najwiecej efektownych combosów, najladniejsza grafike (kwestia czasu), dobry dubbing aktorów znanych z kina, bardzo ciekawe misje (zdjecia dla Bugle'a, poscigi helikopterów, sledzenie itd) i bardzo dobry system latania na pajeczynie. Ponadto niezwykle wrazenie robia sekwencje interaktywnych filmików.
Niestety gra ma takze kilka wad. Po pierwsze duze wymagania sprzetowe, a po drugie niektóre misje zbyt mocno opieraja sie na schemacie "spróbuj 1000 razy a za 1001 sie uda" zamiast zmuszac do kombinowania (ten sam zarzut mialem do USM). Ponadto wyraznie widac, ze gra ma mnóstwo niewykorzystanego potencjalu. Mozna bylo np umiescic wiecej budynkow do których da sie wejsc lub zrobic wiecej rodzajów City Eventow których tutaj jest mniej niz USM.

[Obrazek: 52090478.jpg]
02.08.2007 20:49
Chmielek Offline
Master of Evil

Najlepsza Gra
Wookie,Aug 2 2007, 09:49 PM napisał(a):Moim zdaniem najlepsza gra o Spiderku jest Spider-Man 3 The Game. Ma najwieksza mape do zwiedzania (Manhatan, kanaly oraz tunele metra)
A nie ma Quens ???
02.08.2007 21:57
Khasim Offline
Goblin Nation Member

Liczba postów: 217
Najlepsza Gra
E-e, Queens to juz nie Manhattan.
Dla mnie na równi sa SM2:TG z konsol i SM3:TG z peceta/next-genów. IMO obie gry sa ponadczasowe, hustanie sie na sieci to swietny chill pill, lepsze to niz flaszka na pewno ^^

[Obrazek: Spider_Man_sig_by_Khasim.jpg]
03.08.2007 02:10
Chmielek Offline
Master of Evil

Najlepsza Gra
Khasim,Aug 3 2007, 03:10 AM napisał(a):E-e, Queens to juz nie Manhattan.
Dla mnie na równi sa SM2:TG z konsol i SM3:TG z peceta/next-genów. IMO obie gry sa ponadczasowe, hustanie sie na sieci to swietny chill pill, lepsze to niz flaszka na pewno ^^
No wiem ze Queens to nie Manhattan, ale chcialem sie tylko zapytac czy mozna jak w USM ze swingujesz na Manhattanie i na Quenns.
03.08.2007 07:53
Wookie Offline
Master of Evil

Liczba postów: 1,171
Najlepsza Gra
Nie ma dzielinicy Queens w Spider-Man 3 The Game, ale obszar gry na którym mozemy sie swobodnie poruszac i tak jest wiekszy niz w Ultimate Spider-Man. Nawet nie liczac kanalów i tuneli metra.

[Obrazek: 52090478.jpg]
03.08.2007 13:00
Symbioth Spider-man Offline
Banned

Liczba postów: 11
Najlepsza Gra
Moja najlepsza gra z pajaczkiem to Spider-man 3 the game i sadze ze to najlepsza gra o Spider-Manie i co wy gadacie ze nie ma Queens jakos w to gralem i jest Queens, tylko ze takie malutkie ze o jeny. :)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.08.2007 17:12 przez Dawidos.)
20.08.2007 15:47
Filcio Offline
Horizon Labs Schoolar
**

Liczba postów: 29
Najlepsza Gra
Moja ulubiona gra jest Spider-Man 3. Jest po prostu masowa grafika i odwzorowanie New Yorku jest extra. Najfajniejsza misja, jaka tam byla, to moim zdaniem koncowa walka z Venomem. Podobala w niej mi sie tez misja, w ktorej trzeba chodzic Green Goblinem i rozwalac Sandmana no i tyle. Tylko jeszcze sterowanie jest troche dziwne, ale to akurat szczegol, a wiec gra jest supcio. Moja ulubiona gra komputerowa :)

"Chcia?bym powiedzie? ?e mi?o CI? mie? znów w?ród nas, Venom. Ale jeste? tu widziany równie mi?o, co ostre rozwolnienie."- Spider-Man
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.08.2007 17:12 przez Dawidos.)
20.08.2007 16:41
deadpool92 Offline
Sinister Six Leader

Liczba postów: 446
Najlepsza Gra
Moje ulubione gry to:
- Ultimate Spider-Man: za to, ze mozna byc Venomem, ciekawe misje i wrogowie oraz fabula, swietnie zrobiony motyw miasta, latanie na pajeczynie itd.
- Marvel Ultimate Alliance- tyle postaci, mozliwosc wielu ataków, zmiany kostiumów, ciekawa fabula.
- Spider-Man- swietni wrogowie, wiele kostiumów, super misje!

[Obrazek: toxinshortversionra4.jpg]

"IF YOU ARE MY FATHER, CARNAGE...WHO'S MY MOTHER"-Toxin
20.08.2007 17:02
Guest
Unregistered

Najlepsza Gra
U mnie USM i SM3!!!

Edit by Dawidos: Radze dopisac argumentacje. Bo bedzie ostrzezenie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.08.2007 21:09 przez Dawidos.)
26.08.2007 18:33
Odpowiedz cytując ten post
Green Offline
Sinister Six Leader

Liczba postów: 384
Najlepsza Gra
Fred_Mord,Aug 26 2007, 06:33 PM napisał(a):U mnie USM i SM3!!!
To zes sie chlopie popisal elokwencja...
----

Ja w sm3tg nie gralem, wiec mam dosc ograniszony wybór :D
Ale próbujac dosc do wyboru faworyta moge znuc takowe wnioski:

Spider-man- grafa- bebe, jednakze calosc bardzo ciekawa, przyjemna i fajna

Spider-man 2- Gdyby nie PL Dub (ta wersje mam) to moze byloby znosne, lecz... Ja tu, kurza twarz, mam grac, kiedy MJ mówi do Petera: "Piterze Parker, dziwny z ciebie chlopiec". Poza tym gra muli, delikatnie nudzi i odstrasza paroma rzeczami, ale grac sie nawet da (ale tylko 1 raz :ph34r: )

Ultimate Spider-man - Gra jest zaje.iaszcza, grafa cudowna, fabula ciekawa, a PL Dub znosny. Ale wydaje sie, ze jak na mój zawirusowany komp sie za bardzo tnie, wiec niegram w to....

S-m 3 - nie gralem, i watpie by poszla na moim sprzecie...

ps. czekam na FoF :P

Moja podstrona na wrzucie.pl
26.08.2007 18:46
QbaS Offline
Master of Evil

Liczba postów: 1,150
Najlepsza Gra
Fred_Mord,Aug 26 2007, 07:33 PM napisał(a):U mnie USM i SM3!!!
No i co nam z tego, ze podoba Ci sie USM i SM3? Moze bys jakos uzasadnil, dlaczego akurat te gry...? <_<

Jesli chodzi o mnie, to jak na razie najlepiej utrzymuje sie na mojej liscie Ultimate Spider-Man. Sadze, ze jest to najlepsza gra o Pajaku, a zadecydowaly o tym przede wszystkim duzy obszar dzialania oraz mozliwosc grania Venom'em. Do tego ciekawe misje, choc czesto podczas ich przechodzenia sie denerwowalem... Troche mnie zrazil czas gry jednak swingowanie i robienie rozwalki Venomem daje na tyle duzo radochy, ze mozna przy tym spedzic znacznie wiecej czasu ;) O grafice nie wspomne, gdyz mój komputer pozwala grac na najnizszych detalach, a i tak czasem zawiecha wpadnie ;(

PS: Szkoda, ze nie gralem w Spider-Man 3: The Game, bo widze, ze jest tutaj duzo pozytywnych opinii na temat tego dziela. Niestety skoro USM mi sie tnie na najnizszych detalach to o wyzej wymienionym produkcie moge zapomniec :P

[Obrazek: 21109.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.08.2007 18:57 przez QbaS.)
26.08.2007 18:52
Guest
Unregistered

Najlepsza Gra
Po co uzasadniac skoro to latwo sie domyslic z tego powodu co reszta, a szczerze o USM duzo powiedziec nie moge bo duzo jeszcze nie gralem.
26.08.2007 18:55
QbaS Offline
Master of Evil

Liczba postów: 1,150
Najlepsza Gra
Fred_Mord,Aug 26 2007, 07:55 PM napisał(a):Po co uzasadniac skoro to latwo sie domyslic z tego powodu co reszta, a szczerze o USM duzo powiedziec nie moge bo duzo jeszcze nie gralem.
Z takim podejsciem do pisania postów, dlugo tutaj nie zabawisz...

@Down
Sprawiedliwosci stalo sie zadosc :D

[Obrazek: 21109.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.08.2007 20:04 przez QbaS.)
26.08.2007 18:58
Guest
Unregistered

Najlepsza Gra
Przepraszam jesli masz cos do mnie to zamiast tych Off Topów napisz na PW.

Po pierwsze to on nie zrobil offtopa bo oprócz zwrócenia ci uwagi napisal jeszcze na temat. Po drugie to nie jest pierwszy raz kiedy dajesz takie bezsensowne posty. Po trzecie ten twój post robi znowu balagan na forum. Jak chciales na PW to ty mogles do niego napisac. Warn.- dop Wookie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.08.2007 19:42 przez Wookie.)
26.08.2007 19:05
Ares_Real Offline
Master of Evil

Liczba postów: 1,090
Najlepsza Gra
USM- Za mnogosc villanów, za to, ze wreszcie ktos pomyslal, by pojawiali sie oni w CIty Eventsach (Boomerang i Shocker), za swietny scenariusz oraz mozliwosc zagrania Venomem.

Spider-Man The Movie- Za swietna adaptacje filmowa oraz mozliwosc grania Green Goblinem.
26.08.2007 19:51
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości