Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gra pc Spider-man 3
Witam.
Chcialbym sprzedac oryginalna gre Spider-man 3 na komputer.Jest ona prawie nowa(gralem w nia tylko jeden raz).Plyta jest czysta,nieporysowana a w pudelku(które tez jest doskonalej jakosci)jest tez podrecznik do gry.Niestety narazie nie mam zdjecia tej gry.Jednak pewnie nie jestescie ufni do mnie,czemu sprzedaje tak dobra gre? Otóz odpowiedz jest prosta-Kupilem ja nie zdawalac sobie sprawy ze nie bedzie ona dzialac!A jednak rzeczywiscie nie dzialala...Kupilem dobra karte graficzna,nowe programy i wszystko-A ta gra dalej nie dzialala.Jednak zapewne to przez mój komputer,bo w te gre gralem u kolegi a u niego wszystko dzialalo,a jezeli u Was tez nie bedzie dzialac to odesle Wam pieniadze,a Wy mi odeslecie gre.Prosta umowa :) .
A teraz przejdzmy do ceny gry...W sklepach kosztuje ona okolo 70 zlotych.
Moja cena to 59 zl.Jezeli Wam nie pasuje to nadal moge zmienic na nizsza.
Czy ktos jest zainteresowany :D ?
Odpowiedz
Ja na Twoim miejscu, zamiast sprzedawac te gierke, po prostu poczekalbym na nowego, lepszego kompa :)
Odpowiedz
Dzieki za rade,ale watpie ze tak szybko bede mial nowy komp bo teraz lezy gdzies w rupieciach(a ten komp na którym teraz pisze,jest mojego starszego brat,a u niego tez nie dziala... :huh: ).W kazdym razie jezeli jest ktos zainteresowany gra Spider-man 3 niech pisze w odpowiedziach :) Pozdro dla Qbas i innych :D
Odpowiedz
Mozesz dac gg bo jestem zainteresowany
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości