Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.29 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fotka.pl
Tutaj mozemy prowadzic dyskusje o wyzej wspomnianym serwisie i wymieniac miedzy soba linki.

Oto mój: www.spaniel95.fotka.pl

Odpowiedz
Serwis dla ludzi, którzy nie potrafia zaakceptowac samego siebie i potrzebuja kogos kto by ich porzadnie dowartosciowal. Dajesz dyszke byle komu, a "nagrodzona" osoba odwdziecza sie dyszka. No i wszyscy sa wniebowzieci. Oto cala filozofia.

Oczywiscie mimo mojego uogólnienia, nie przecze, ze sa tam ludzie którzy inaczej do tego podchodza. Tym to sie chyba w domu nudzi...

Pozdr.
Odpowiedz
No Qbas, ja to chcialem napisac ze to "oboz dla zakompleksionych pokemonow" ale widze ze juz to zrobiles :)

Jak ktos koniecznie chce mnie podgladac to www.michaloti2.fotka.pl
Odpowiedz
Zgadzam sie z przedmowcami. Taka strona jest moze dobra dla dziewczyn a jak slysze jak koledzy z klasy sie u mnie tym podniecaja ze maja iles tam glosow albo cos innego to mi sie niedobrze robi. We wszystkich komentarzach pisze tylko "maxik dla ciebie". Poprostu ta strona robi z normalnych ludzi jakis pedalow, lalusiow ktorym zalezy zeby dostac od kogos zaje****a ocenke.
Odpowiedz
Taaa z tymi komentami macie racje. Ja takze nie posiadam czegos takiego jak fotka czy photoblog znam bo kolezanki maja (ale wchodze zeby zobaczyc zdjecie nie komentuje) zawsze spogladam sam na komentarze i widze tylko: Fajne zdjatko, wbij do mnie, kazdy koment jest podobny do tego który napisalem :P
Odpowiedz
Owszem mam konto :P z trzech powodów
1.Moja byla mnie o to prosila xD
2.Nudzilismy sie z kumplem xD
3.Dosc czesto robie formaty wiec jak ktos chce zobaczyc moja gebe to odsylam do linka ;p

Aha i jescze jedno :P jakos nie podniecaja mnie tam te oceny... Da mi ktos 10 czy 11, spoko, pojawia sie usmiech na twarzy na jakies 5 sek, bo przeciez to nie jest powód do jakiejsc szczególnej radosci xD

http://www.fotka.pl/profil/694240001/
Odpowiedz
Niesposób sie niezbodzic z przedmówcami :)
Jest to serwis nic nie wnoszacy do dorobku naszej cywilizacji,
wrecz odczuwam uszczerbek w mej skomplikowanej psychice, odkad raczylem uczeszczac na ten serwis.
Lista rzeczy denerwujacych:
1. Teraz podstawowym pytaniem przy zawieraniu znajomosci to: "Masz konto na fotce?".
2. Dowodem, ze nikt tego nie pilnuje jest fakt iz mnóstwo osób w dziale z fotografiami umieszcza zdjecia nie zgodne z regulaminem, typu: nie przedstawiajaca osoby posiadajacej konto; osoby towarzyszace itp
3. Durne i poklonowane komentarze typu:
- "supcio focie daje maxxik :*:*:*"
- "fajne fotki zostawiam dyszke licze na rewaznyk pozdro :*:*:*"
- "ladne zdjatka daje 10 zajrzyj do mnie busssi"
4. Osoby majace po kilka kont
5. Fantazje w dziele "O mnie"
Np. kolega z klasy sobie w domu cwiczy, jak sam powiedzial "...podnosi plecak..." (:lol:) i takie tam, a w dziale "Zainteresowania/Sport i rekreacja" wpisal "silownia"...

itp

Pzdr.
Odpowiedz
A no wlasnie, odnoszac sie do tego co napisal Green. O ile mozna jeszcze zniesc idiotyczne komentarze i sposób oceniania innych, o tyle hipokryzji adminów nie da sie przelknac. W regulaminie sa punkty które zabraniaja posiadania konta osobom ponizej 15 roku zycia, posiadanie wiecej niz 3 kont (nie wiem co za debil to wymyslil ale dobra...) i dodawania zdjec na których np. nie widac twarzy osoby zamieszczajacej zdjecie. Nie wiem co mody tam robia, ale na pewno nie pilnuja porzadku, gdyz powyzsze zasady sa lamane przez co drugiego uzytkownika. Mam kolezanki uzytkujace ten serwis, wiec mniej wiecej orientuje sie jak to tam wyglada.

Wspomnialem juz o hipokryzji adminów. Bylbym zapomnial wspomniec o gwiazdach. Nie wiem co one daja, ale Ci co je wykupuja chyba maja cos nie tego z glówka.

Na koniec forum, na które wszedlem szukajac regulaminu. Z ciekawosci zajrzalem na rózne tematy, ale jestem zalamany tym co tam zobaczylem. Niestety tutaj ujawnia sie niedbalosc modów czy adminów - w postach sa wulgaryzmy, a niektóre tresci po prostu szokuja.

Pozdr.
Odpowiedz
www.blackcat324.fotka.pl
Odpowiedz
blackcat,Feb 29 2008, 09:16 PM napisał(a):www.blackcat324.fotka.pl
Zajrzalem, kliknelem w o mnie a nastepnie spojrzalem w cechy i tam jest cos takiego: powazny, zabawny jak mozna byc jednoczesnie powaznym i zabawnym albo niesmialy i smialy, to blad ??
Odpowiedz
Ja jeszcze chcialem sie wypowiedziec odnosnie tych gwiazdek czy co to tam jest... RZal dupe sciska, placisz kase tylko po to zeby zobaczyc opisy lub fotki ktore usunal moderator xD Ja tam daje same 1, niestety stare konto mi sie skasowala za "moja prace" :rolleyes: Najsmieszniejsze bylo i ciagle jest "dajesz 1 a sam nie masz swoich fotek !!" Gdybym czul potrzebe dowartosciowania sie to wstawilbym swoje zdjecia liczac sie z tym ze nie wszystkim musze sie podobac, tak wiec czy dostane 5 czy 1 czy 12 ktore pewnie niedlugo bedzie po wykupieniu mega pakietu to powinienem to akceptowac i tyle. A one sie burza jakbym nie wiem co zrovil :P
Odpowiedz
blackcat,Feb 29 2008, 08:16 PM napisał(a):www.blackcat324.fotka.pl
Dalem ci 9 :D. Ja nie wiem jak mozna byc takim wysokim miejac 19 lat :blink: az 196 cm.

P.S www.shaggy123123.fotka.pl tu jest moja fota. Narazie dalem zdjecie mojego pieska :D. Jutro (1 marzec) dodam swoje foty :)
Odpowiedz
Z tego co sie niegdys orientowalem gwiazdki sa darmowe.
Raz jak zobaczylem kogos zdjecia, to sie zastanawialem czy to chlopak czy dziewczyna. Dalem 1. Napisala mi na "PW" : "Dajesz jeden uzasadnij" i wpisala mnie na czarna liste, która blokuje opcje pisania na PW.
Jak ktos nie zalapal- nie moglem odpisac ;)
Zaje*iaszczy serwis
Odpowiedz
A widzieliscie to w tym dziale co jest ulubiona kuchnia czy cos takiego to po co jest tam kuchnia wloska i pizza jezeli pizza nalezy do kuchni wloskiej.
Odpowiedz
A zupka chinska z torebki nalezy do kuchni orientalnej? :D
Odpowiedz
Lol.Bardziej pasuje do fast food ale tez nie do konca.
Odpowiedz
To jest z "gatunku" "dobry, tani, chemiczne produkt".
Offtop :rolleyes:

Owszem.- dop Wookie
Odpowiedz
Moze odgrzebuje ten temat, ale chce wam napisac jaki przeprowadzilem eksperyment na tej stronie.
1. Stworzylismy fikcyjne konto.
2. Weszlismy na profil jakiejs dziewczyny wystawili jej ocene 1 i komentarz, który brzmial "super fotki maxik dla ciebie"
3. Ta dziewczyna wystawila nam ocene 10.
4. Za tydzien napisala wiadomosc "Ty pojeb**y skurwi**u wystawiles mi jeden"

Wniosek taki ze chocbys wystawil komus najgorsza ocene a w komentarzu napiszesz cos milego to ty bedziesz mial wystawiona najlepsza ocene.
Pisalem weszlismy itd. bo moi kumple tez przy tym byli.
Odpowiedz
:spider_lol:

Wszyscy wiemy, ze ten serwis to dno.
Mimo wszystko prawie codzien liczba kont wzrasta w zastrzaszajacym tempie.
Ciezko nam chyba uzasadnic po nam te konto :)
Ale i tak je mamy, no wiec po co?
Ja 10 stycznia 2007, na infie, zalozylem ów konciwo- byl taki trend. Chcialem poogladac sobie znajome dziewczyny. Wiadomo.
Nie rozczarowalem sie po wzgledem "cieszenia oka". Jednak gdy glebiej by sie zastanowic nad tymi zdjeciami- nosz awruK, przeciez to sa szmaty jakies...
A jeszcze dziwniejszym jest to, ze z niektórymi w realu da sie pogadac,
Wiec jak to jest? Jakies alterego steruje ich umyslami sklaniajacy je (ich) do zamieszczania wyluzdanych zdjec i pisania durnych komentarzy?

Green'
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości