Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niesamowity Spider-Man
Sory zamiast komiks powinno pisac kostium.
No tak mozna z CHameleonem, ale nie kojarze jego histori powstania.
Napisze ktos tu skrócona wersje?
Odpowiedz
Zerknij na biosa Chameleona na SMO.

Jesuuuuus, po to jest ta strona, zebyscie mogli szukac na niej informacji :rolleyes:
Odpowiedz
Ta strona nie dzialala mi przez jakis czas.Nie wiem czemu.
Wole jednak Krevena.Ma fajniejsza historie i wogóle.

A tu poprawiony kostium S-M:
Odpowiedz
Zdjecie troche rozmazane, ale nie szkodzi. Ale mogles zrobic czerwono-niebieski kostium, a nie czerwono-siwy :P. Ogólnie to oceniam 7/10 ten kostium.
Odpowiedz
To taki odcien niebieskiego.Dzieki za taka ocene :D
Powstala oficjalna strona projektu: Kliknij
Mam tez zamiar robic komiks.Tu jest próbka mych mozliwosci:
Odpowiedz
Sorka za posta pod postem,ale znajac zycie,jak tego bym nie zrobil nik by nie zajrzal.Musze sie was poradzic w pewnej sprawie.Mianowicie:ma ktos pomysl na zrobienie lotu na sieci?Mialem kilka pomyslów(gif,z gry o s-m wziac).
Jesli ktos ma jakis pomysl niech pisze.

Nie przesadzaj, cos za czesto ci sie to zdarza. / rzadlo

Sie ludzie czepiaja... / Gadziu1115
Odpowiedz
Czy fanfilm juz powstal? Jestem ciekaw jak ci to wyszlo.
Odpowiedz
Jakby fanfilm powstal to bym napisal <_<
Jedyne co moge pokazac to fotki planowanych aktorów.
Pokazac,czy chcecie poczekac do premiery filmu?
Odpowiedz
Pokaz. Co do lotów to na serio, pobaw sie jakims animatorem 3D... lepiej przysiasc dluzej i miec dobry film, niz pójsc na latwizne i miec crapa...
Odpowiedz

Peter Parker-Lukasz Gadek

Gwen Stacy-Milena Zabicka

Reszta aktorów póki co nie ma zdjec,poniewaz lekko sie wacham nad kreven'em
A animator ma mi kupic tata,jak wróci z Austrii,na dzien dziecka
Odpowiedz
Gwen? Lepsza na Black Cat XD
Ciekaw jestem co z tego wyjdzie. Poczekamy na "teaser"
;)
Odpowiedz
Watpie by chciala latac w obscislym czarnym stroju i lac przestepców.
No to jeszcze musicie poczekac :P
Odpowiedz
Gadziu ile to dziewcze ma lat? Szacun, ze udalo Ci sie ja zwerbowac do fan filmu o spiderze :D. Nie chcialbym nic mówic ale bedzie to troche dziwnie wygladac Ty taki mlody (o ile Pete to Ty) ona juz "troche" starsza, a jak wiadomo Gwen to w wieku Petera byla (chyba, ze sie myle), ale co tam wazne zeby Ci sie udalo, bo wiekszosc takich pomyslów konczy sie baardzo szybko. Zycze powodzenia i czekam na pierwsze materialy z planu B)
Odpowiedz
Ja gwen nie znam za bardzo,ale w filmie jest dlatego,ze aktorka,która miala byc MJ przefarbowala wlosy.
Masz racje,to troche dziwne,ze ona starsza odemnie.No,ale co to za róznica 1 roku?
Pierwsze materialy z planu?Jedne art jest na tej stronie.Masz tam tylko poczatek fabuly.Czekam na scenariusz.
Aktor,który wedlug mnie powienien grac Krevena jest odemnie starszy o 3 miesiace wiec to tez bedzie naciagane bo Kreven to "stary chlop".Ale odrobina charakteryzacji i go postarzymy.
Odpowiedz
Rok? To w moim wieku :D. Myslalem ze starsza troche, moze to wina zdjecia, albo sie nie znam po prostu :P.

PS. Troche offtop bedzie. Teraz sie troche zamotalem. Gwen jest chyba w wieku Harrego. Ale czy Harry jest w wieku Petera? Prosciej mówiac czy Gwen i Pete to ten sam rocznik? =)
Odpowiedz
Bo ja wiem.Na szczescie Milena jest ode mnie troche nizsza,wiec moze niewielu sie pokapuje.Nie róbmy tu offtopu bo rzadlo znowu zamknie temat.
Odpowiedz
robinhoo10,Jun 2 2008, 07:20 PM napisał(a):PS. Troche offtop bedzie. Teraz sie troche zamotalem. Gwen jest chyba w wieku Harrego. Ale czy Harry jest w wieku Petera? Prosciej mówiac czy Gwen i Pete to ten sam rocznik? =)
Peter jest w wieku Harryego... chociaz nie wiem do konca. W koncu w pierwszej czesci filmu ida razem do laboratorium, gdzie Petera ugryzl pajak. Podkreslam, ze na wycieczke szla JEDNA klasa i w tym Pete z Harrym. W streszczeniu: Harry to prawdopodobnie wiek Petera :P.

P.S Wybaczcie za offtopic... ja tylko odpowiadam na pytania xD.
Odpowiedz
A ja teraz wam powiem,ze latanie na sieci prawdopodobnie bedzie robione blue boxem.Znalazlem goscia,który sie tym "bawi".Ja mysle,ze to lepsze od 3d,a wy?

ps.Jak macie jakies pytania odnosnie fanfilmu piszcie.
Odpowiedz
Zmiany w scenariuszu.
Zamiast Krevena bedzie Rhino i bedzie powstanie Spider-mana.
Gwen takze nie bedzie(Milena wcieli sie w postac Liz)
Juz nie chce od SpiderArka scenariusza.Niech se go w du*e wsadzi
Odpowiedz
I jak ida prace nad scenariuszem? Jakies postepy? Jesli masz choc troche scenariusza to czy mozesz go nam zdradzic?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości