Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niesamowity Spider-Man
Ok.Oto maly fragment:
"Dworzec.
Na peronie stoi starsza pani. Z zniecierpliwieniem czeka na pociag. Ten opózniony przyjezdza. Zatrzymuje sie. Przed drzwiami do pociagu stoi maly, siedmioletni chlopiec.
Starsza pani krzyczy:
-Peter! Peter!
Maly chlopiec slyszy krzyk, ale wystraszony nie wie, co powiedziec. Starsza pani wyciaga z portfela zdjecie chlopca. Przyglada sie mu, a nastepnie rozglada sie po dworcu. Wreszcie dostrzega chlopca.
-Och Peter, jak sie ciesze, ze cie w koncu znalazlam.-mówi do chlopca
-Ciocia May? –maly chlopiec wystraszony pyta sie starszej pani
-Tak Petrze, to ja, twoja ciocia May.
-A gdzie, gdzie jest wujek?
-Ben? Naprawia samochód. Chodz Peterze. Wujek na pewno nie moze sie ciebie doczekac…
-Dobrze ciociu.
Obie postacie oddalaja sie z dworca."

Prosze bardzo
Odpowiedz
Zamiast "Peterze" powinno byc Peter. W obu przypadkach.

Odpowiedz
Jesli potrzebujesz pomocy grafika mój starszy brat mówi, ze z nudów moze pomóc. Siedzi w domu ostatnio i nic nie robi :P.
Odpowiedz
Wookie<---dzieki za poprawke
Fred_Mord<---z checia
Odpowiedz
Gadziu1115 jesli mialbys jakies problemy z odpowiednim skonstruowaniem scenariusza to mozesz kupic taka o to ksiazke. Jest bardzo pomocna, dowiedzialbys sie z niej jak stworzyc dobry tekst do swojego filmu. ;)
The truth is out there

Trust no 1
Odpowiedz
I jak ida prace nad filmem?
Odpowiedz
powiem ci,ze stoja. osoba,która miala grac zapasnika i rhino wyjechala.
mam nadzieje,ze wróci jeszcze w tym miesiacu,bo jest on dosc wazny. (nie tylko jako aktor)
Odpowiedz
Pewnie masz racje.
Odpowiedz
Szkoda, ze prace ustaly. Bo czekalem na ten fan film mniej wiecej tak samo jak czekam na SM WoS... Mam nadzieje, ze uda Ci sie ukonczyc film.
Odpowiedz
Spokojnie. Póki co glównym bossem ma byc Lizard.
W planach jest pokazanie Lizarda tylko w 2 scenach w tym w jednej bardzo dlugiej
Film we wrzesniu powinien sie ukazac
Odpowiedz
I jak? Jest cos nowego o Fanfilmieć Moze jakies newsy?
Odpowiedz
A tak,newsy sa. Powiem tyle,ze scenariusz zmieniamy ale to beda tylko takie male zmiany. Scena z dworcem odpada. Wiecej dowiecie sie na NSMsite

Edit:
Postanowilem zamknac NSMsite poniewaz bede robil wiecej filmów i nie bede zakladal stron osobno tylko zaloze jedna wielka.
Odpowiedz
Mysle, ze twe dzielo bedzie ze wszech miar intrygujacym doznaniem dla zmyslów. B) Jesli dozyjemy publikacji rzecz jasna.

Odpowiedz
Eh...Az wstyd mi sie do tego przyznac...Wielu z was pewnie bardzo oczekiwala pojawienia sie tego fanfilmu...No niestety ma glupota wszystko popsula.
Powiem krótko, bez owijania w bawelne...Rozdupczylem kamerke...Puki co nie mamy zadnej innej. Filmu nie bedzie...tak mi przykro,bo ja naprawde chciialem go zrobic...Moze go jeszcze nakrecimy, ale nie wiem. Scenariusz jest na kompie a kostium lezy w plecaku i czeka na to, az ktos go w koncu uzyje...chyba sie nie doczeka. Na pocieszenie dla was jak i zarówno dla mnie robie kreskówke o
Spider-manie. Wiem,ze to nie to samo co film,ale cóz. Na dzien dzisiejszy nie jestem w stanie nic zrobic. Jeszcze raz przepraszam za zniszczone nadzieje...
Odpowiedz
Nie ma sprawy stary nie gniewam sie. Zlosliwosc rzeczy martwych. B)

Odpowiedz
Wiesz Gadziu moge ci napisał scenariusz pisaćem pare ale z filmów były nici bo niebyło tera mam zamiar zrobić fanfilm ale moge ci scenariusz napisał ilu minutowy? Może był Venom i Carnage New Goblin powrócił co powiesz
Odpowiedz
Przecież napisałem, że nie zrobić tego fanfilmu. Planuj? w wakacj? zrobić nieco inny ( o tym projekcie wie niewiele osób ) i sam napiszę do niego scenariusz. Jeśli będzie mi potrzebna pomoc, to się do Ciebie zgłosze. Pozdrawiam!
Odpowiedz
Może za późno się pojawiłem, ale ja nakręciłem już dwa filmy ze Spider-manem. Moim kolegom w szkole bardzo się podobaj?. Pos?użyłem sie klockami lego, wstęp (intro) nagra?em z kreskówki Spider-man. Są też końcowe napisy.
Odpowiedz
Może dasz na YT i zapodasz linki? Co zaś się tyczy filmów animowanych to zapraszam na NSMSite-stronk? o moim serialu, który jest produkcj? zast?pcz? tego filmu.

ps. Prace nad 6 odcinkiem trwaj?, żeby nie było, że mi się odechciało go robić :rolleyes:
Odpowiedz
Jakby była jednak potrzebna pomoc ze scenariuszem to piszcie a tą książk? już od dawna mam za sob? i powiem że przydatna:P
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości