Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man Bohaterowie i Zloczyncy
Witam!

Temat jest poswiecony tygodnikowi wydawanemu przez wydawnictwo P.O.Polska.
Dzis wyszedl drugi numer(pierwszy nadal jest w sprzedarzy).W kazdym numeze jest zestaw kart kolekcjonerskich.Nie sa to te karty autorstwa Marka Bagleya, o których jest inny temat.Kilka jest jednak prac Bagleya.
Tygodnik ukazal sie tydzien temu a na SMO nie ma o nim wzmianki.
Dlaczegoś :huh:

Pozdrawiam

Odpowiedz
A jak nazywa sie ten tygodnik?
Odpowiedz
Tak jak brzmi temat.

Odpowiedz
Powiem szczerze, ze ja nie mam pojecia o co chodzi. Moze jakis link do okladki jakiegos numeru?
Odpowiedz
Tez nie mam pojecia o co chodzi.

Odpowiedz
Ja równiez nic o takowym pismie nie slyszalem.
Odpowiedz
Gdy wspomniales o tych kartach kolekcjonerskich cos mi sie przypomnialo... lecz to nie chodzi raczej o ten nieznany magazyn.
Odpowiedz
Cytat:Powiem szczerze, ze ja nie mam pojecia o co chodzi. Moze jakis link do okladki jakiegos numeru?
No wlasnie problem tkwi w tym,ze w internecie nie ma nawet wzmianki o tym pismie.Zobaczylem je przez przypadek w sklepie i pól dnia szukalem o tym informacji i nic.Nalezy szukac w sklepach prasowych tego pisma.

Odpowiedz
Wlasnie przechodzilem kolo swojego kiosku i zauwazylem ta gazete. Nic ciekawego, moze tylko gadzet fajny byl. I ona jest ZAAAAA BARDZOOOOOOOOOO DZIECINNYYYYYYYYYYYYY!
Odpowiedz
Na SMO bylaby jakas zmianka, gdybym sie o tej gazecie wczesniej dowiedzial. Narazie wiem, tyle, ze takie cos istnieje, ale u siebie w zadnym kiosku tego nie moge znalezc. Zobaczylem dopiero dzisiaj reklame w TV, ze cos takiego wychodzi. Dosc bardzo sie zdziwilem. Wiec jak natrafie na to w kiosku, lub gdzies w internecie (bo nigdzie nie moge znalezc chocby wzmianki o tym czasopismie). Tak wiec badzcie cierpliwi, jak znajde to napisze szczególowe info, byc moze streszczenie i recenzje, dodam informacje do komiksów ostatnio wydanych i do zapowiedzianych (przyszle numery).
Odpowiedz
Hejka

Podaje linka do strony z tym magazynem:

http://www.spiderman-kolekcja.pl/

Pozdro B)
MOJA KOLEKCJA KOMIKSÓW...ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA :
http://youngabdool.blogspot.com/

Odpowiedz
Karty sa bajeranckie chyba sobie kupie ten magazyn ;)

Edit: Kupilem,karty sa swietne(karty bede zbieral) reszta taka sobie dziecinada ;)
Odpowiedz
Ciekawe ;) . Chyba tez sobie kupie. A ile sie za niego buli?? :lol:

Edit: Juz znam cene :P (z reklamy na linku sie dowiedzialem), ale ta reklama to dziecinna :lol: .
Odpowiedz
Wiec Spider-Nik?Dasz jakas wzmianke o tym pisemku??

Odpowiedz
A komiksy sa powazniejsze od tych które oferuje Egmont ?
Odpowiedz
Drugi numer jest? W ulotce pisze,ze dopiero 8 pazdziernika...
Mam pierwszy i od razu mam powtórki(Nick Fury i Doppelganger)
Fajnie jak sie prenumerate zamówi bo ta figurka jest wyjechana.
Komiksy? Nie wiem mam pierwszy i jest fajny, zobaczymy co w kolejnym numerze bedzie:D
Odpowiedz
Jak ktos trafil black cat to niech da znac wymienie sie oferuje 3-5 kart za nia :D

Co za problem listem wyslac na adres:D
Odpowiedz
Hejka

Dla zainteresowanych :D

Jesli z jakis powodów nie mozecie dostac 1 numeru Tego pisma to moge go sprzedac, bo posiadam 2 sztuki:)

Zestaw to : magazyn, plakat + 15 kart, ponizej link do aukcji:

http://www.allegro.pl/item445649159_spider...yncy_karty.html

Pozdro
MOJA KOLEKCJA KOMIKSÓW...ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA :
http://youngabdool.blogspot.com/

Odpowiedz
Ten kraj mnie zadziwia normalnych komiksów z spideyem nikt nie wydaje , a karty kolekcjonerskie o dziesieciokrotnie mniejszym targecie oplaca sie wydawac .
Odpowiedz
Robisz jakies badania, ze wiesz na co jest popyt w Polsce a na co nie ma? Jak widac bardziej oplaca sie wydawac tego typu rzeczy. Niestety.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości