Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawe pytania-nasze odpowiedzi
Hej! Zakladam ten temat gdyz lubie sobie czasem pofilozofowac i mam nadzieje ,ze na tym forum znajduja sie takze takie osoby . Wiec przejde do rzeczy . To jest temat w którym zadajemy pytabnia typu :
-Czy jak za zycia masz zone która umrze i byla wzorowym czlowiekiem , a potem druga tezwzorowa i ty sam jestes przykladnym wyznawca dekalogu , to czy w niebie bedziesz mial dwie zony ? Troche licho nieprawdaz ?
No i o takie rzeczy bym prosil .
Odpowiedz
mnie meczy temat co bylo przed big bang'iem i teoria swiatów równoleglych oraz swiatów za malych i za duzych zebysmy je zobaczyli. A co do twojego pytania Stachu-man to mozliwe ze wogóle w niebie nie bedziemy mieli zony poprostu tan obydwie beda.
Odpowiedz
Nie powiem, pytanko ciekawe ;P
Ale wg Kosciola Katolickiego liczy sie pierwsze malzenstwo XD
Wiem ze to glupie.:D
Odpowiedz
Co do wypowiedzi Mróki . Jakbysmy tam nie mieli zon , a one mezó , to w sumie po co to wszystko tutaj ? Zeby przeciagnac gatunek ? A jakby tam mialo byc tak cuuudownie to chyba nie obedzie sie bez uczuc ? Tak mi sie zdaje...
Odpowiedz
Co do twojego pytania stachu moim zdaniem jedyne co bedziesz mial to ewentualnie groby obok zon. Poza tym nic dalej nie bedzie, zgnijesz, zostana kosci, raz na jakis czas znajomi odwiedza grób, jakas babcia podkosi znicz i tyle.
Odpowiedz
Hmm, co prawda Revan uzyl mocnych slów, ale uwazam, ze ma racje.
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
Niebo to stan wiecznej szczesliwosci. Po prostu czujesz sie blogo i to wszystko, a to co bylo w naszym swiecie staje sie niewazne. Ciekawe sa przypadki smierci klinicznych, po których ludzie sie calkowicie zmieniaja - mam kolezanke, której ojciec przezyl cos takiego (niestety drugi raz juz mu sie nie udalo...) no i po tym zdarzeniu, mimo ze sie nie nawrócil w jakis typowy sposób, to stwierdzil ze juz sie nie boi smierci, bo rzeczywiscie cos tam jest. Byl zupelnym ateista tak jak jego rodzina.
Odpowiedz
Zjawisko smierci klinicznej jest stanowczo naduzywane i jak dla mnie zadnym dowodem. Nie jestem lekarzem ale wiem ze gdy sie jest w tym stanie to mózg w prostych slowach "wariuje", i dla tego widzi sie rózne barwy i rzeczy, ale wszystko to jest do wyobrazenia i zazwyczaj sa to rzeczy/ludzie które juz znamy czy tez widzielismy(rodzina, dom itd.)
Odpowiedz
A ja kiedys w "Dr.Hause" slyszalem takie stwierdzenie iz mózg w trakcie smierci sie"Wylacza" i przez to zludzenie jasnego swiatla . Ale z drógiej strony to stwierdzenie jest starsze nisz pierwsze badania mózgu wiec skad ta wiedza skoro jak czlowiek umrze to nie powie : "Staryyyy ale wczoraj swiatelko w tunelu widzialem "
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości