Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapowiedzi
#1
Hellooooo !
Wiem, ze forum narazie nie dziala, ale nie przeszkodzi nam to pogadac na temat komiksów, prawda ?
Przedewszystkim, to potrzeba tego:
(Nie znalazlem na wrzesien i październik)
Listopad

Co tam robi Morlun ?!
Odpowiedz
#2
Pod tym adresem mozna znalezc informacje na temat komiksów ze Spider-manem na sierpien, wrzesien i październik;http://www.samruby.com/News/previews.htm

Co do zapowiedzi na Listopad to rzeczywiscie powrót Morluna(oby tylko tego nie schrzanili :unsure:) to jak na razie najwazniejsze wydarzenie listopada. Jest to kontynuacja crossoveru THE OTHER który jak zauwazycie obejmuje i Amazing i Marvel Knight oraz nowea serie FRIENDLY NEIGHBORHOOD SPIDER-MAN (tam tez zaczyna sie jego poczatek). Na razie jednak trzeba czekac na dalszy rozwój wypadków az do Pazdziernika :( .
Odpowiedz
#3
I tak raczej te tematy zostana usuniete ale whatever...
Odpowiedz
#4
A po co usuwac ?

Tak sobie mysle, ze Marvel chyba stawia Straczynskiego na róni z Morrisonem, skoro tak sama chce postapic z ich runami(Wyjasniam: Gdy Morrison odszedl to zaraz Austen, Claremonth i Bedant dorwali sie do tego co zrobil i rozwalili w drobny mak).
Innymi slowy, jestem sceptycznie nastawiony pod powrotu Morluna, ani do jakiego kolwiek powrotu.

I przy oakzji: Kraza pltki, ze ci których ozywiono w House of M pozostana zywi po zakonczeniu crossoveru.
Innymi slowy: Wskrzesza wujka Bena i Gwen, oraz jej ojca :angry:
Oby to sie nie sprawdzilo.
Odpowiedz
#5
Cytat:I przy oakzji: Kraza pltki, ze ci których ozywiono w House of M pozostana zywi po zakonczeniu crossoveru.
Innymi slowy: Wskrzesza wujka Bena i Gwen, oraz jej ojca
Oby to sie nie sprawdzilo.

Oby to sie nie sprawdzilo bo nawet jesli wróca do zycia to i tak pewnie niedlugo potem ich na powrót usmierca. <_< Dlatego nie ma to zadnego sensu.
Odpowiedz
#6
Ja osobiscie czekam na mini historie Spider-Man: The Other, w której jak kazdy zapewne juz wie powróci jeden z najdziwniejszych przeciwników Pajaka, Morlun. Jako ze ma to byc rozlozone na trzy serie, mam nadzieje, ze podniesie to walory marniejacego dotychczas Marvel Knights Spider-Man. Biorac pod uwage jak ciezkim przeciwnikiem jest Morlun szykuje sie naprawde ostre mordobicie, co na pewno wniesie duzo akcji, fabula zapewne bedzie ciekawa. No cóz? Nic innego, tylko czekac.



How long can any man figth the darkness before he finds it in himself .... Spider-Man 3
Odpowiedz
#7
Trawel,Aug 24 2005, 14:24 napisał(a):A po co usuwac ?

Tak sobie mysle, ze Marvel chyba stawia Straczynskiego na róni z Morrisonem, skoro tak sama chce postapic z ich runami(Wyjasniam: Gdy Morrison odszedl to zaraz Austen, Claremonth i Bedant dorwali sie do tego co zrobil i rozwalili w drobny mak).
Innymi slowy, jestem sceptycznie nastawiony pod powrotu Morluna, ani do jakiego kolwiek powrotu.

I przy oakzji: Kraza pltki, ze ci których ozywiono w House of M pozostana zywi po zakonczeniu crossoveru.
Innymi slowy: Wskrzesza wujka Bena i Gwen, oraz jej ojca :angry:
Oby to sie nie sprawdzilo.
Stary, prosze Cie - popracuj nad pisownia bo ciezko sie czyta Twoje posty.

A plotki jak plotki... Bardzo watpie by Ben, Gwen i jej ojciec zostali, najwyzej umra w normalnym swiecie jeszcze raz i tyle. Na jednej z okladek The Other: Evolve or Die Spider-man krzyczy nad grobem Bena.

Co do marnego poziomu MK to sie tak nie ciesz Dengar. W październiku historie The Other: Evolve or Die we wszystkich trzech seriach bedzie pisal Peter David, to dobry scenarzysta ale w listopadzie we wszystkich trzech seriach ta historie bedzie pisal Reginald Hudlin. Tak, to ten miesiac w którym pojawi sie Morlun. Mysle, ze co miesiac bedzie zmienial sie scenarzysta ale nie wiadomo jeszcze kto bedzie pisal w grudniu i styczniu. Mogli dac jeden miesiac tej serii Bendsiowi, Millarowi albo Straczynskiemu... Ale cholera wie, moze ktos tam na górze nas kocha.
Odpowiedz
#8
Kurde a ja znowu przepuscilem pare numerów serii USM :/

Fajna okladke ma MK Spider-man # 20, no i USM szykuje sie Silver Sable i Omega red :]
Odpowiedz
#9
A co do serii The Other, to mam nadzieje ze do walki Pajaka z Morlunem nie wmieszaja sie czlonkowie Avengers.



How long can any man figth the darkness before he finds it in himself .... Spider-Man 3
Odpowiedz
#10
Mi wogóle nie pasuje Wolverine i Spider w skladzie New Avengers :/
Odpowiedz
#11
timgrayson,Sep 6 2005, 11:03 napisał(a):Mi wogóle nie pasuje Wolverine i Spider w skladzie New Avengers :/
To szkoda, bo to jeden z lepszych komiksów z Pajakiem. ;]
Odpowiedz
#12
Wystepuje w kilku wlasnych seriach kiedy on ma czas na wystepy w Anengers'ach ?
Odpowiedz
#13
A tam, takie szczególy. Mnie tam takie rzeczy nie draznia nie mówiac o tym, ze miesiac ma 30-31 dni (przewaznie) wiec spokojnie w tych 5-6 seriach moze wystapic.
Odpowiedz
#14
Kazdy lubi jak lubi ale zawsze bylo ze Wolverine jest w skladzie X-Men a Spider-man sam :P
Odpowiedz
#15
timgrayson,Sep 22 2005, 16:50 napisał(a):Kazdy lubi jak lubi ale zawsze bylo ze Wolverine jest w skladzie X-Men a Spider-man sam :P
Spider-man byl czlonkiem Avengers. ;] (nie mowie o NA)

BTW, Zapowiedzi na Grudzien!
Zapowiedzi
Najbardziej ciekawi ponownie The Other. Spider-man w ciezkim stanie i (na to wyglada) chowa sie w kokonie. (?) "Kiedy kokon sie rozpadnie to co sie pojawi moze was zaskoczyc!" - glosi napis przy ostatnim numerze The Other. Co sie stanie ze Spider-manem?
Odpowiedz
#16
Cytat:Najbardziej ciekawi ponownie The Other. Spider-man w ciezkim stanie i (na to wyglada) chowa sie w kokonie. (?) "Kiedy kokon sie rozpadnie to co sie pojawi moze was zaskoczyc!" - glosi napis przy ostatnim numerze The Other. Co sie stanie ze Spider-manem?

To rzeczywiscie ciekawe, ale mozemy byc spokojni, póki Spider-man przynosi zyski to raczej go nie usmierca. :rolleyes:
P.S.
Pod tym adresem mozna znalezsc fragmenty komiksów; FRIENDLY NEIGHBORHOOD SPIDER-MAN #1, GHOST RIDER #2 (OF 6) oraz MARVEL MONSTER: WHERE MONSTERS DWELL .

http://www.newsarama.com/marvelnew/Oct_pre...ctpreviews.html
Odpowiedz
#17
http://www.comicbookresources.com/news/new...tem.cgi?id=6326

Zapowiedzi na Marzec 2005

w serii USM pojawila sie nowa postac :)

Sporo tez w tym miesiacu bedzie Black Cat :D
Odpowiedz
#18
A poza tym od 23 numeru Marvel Knights: Spider-Man Reginalda Hudlinego i Billego Tana zastapia Roberto Aguirre-Sacasa i Angel Medina. :D

Poza tym w Ultimate Spider-Man #90 ma pojawic sie Ultimate Vulture.

Bedzie ciekawie i (oby) lepiej.
Odpowiedz
#19
U Vulture ofszem

Pojawi sie takze Kitty Pryde z X-Men :)
Odpowiedz
#20
paul095,Dec 15 2005, 17:14 napisał(a):A poza tym od 23 numeru Marvel Knights: Spider-Man Reginalda Hudlinego i Billego Tana zastapia Roberto Aguirre-Sacasa i Angel Medina. :D

Poza tym w Ultimate Spider-Man #90 ma pojawic sie Ultimate Vulture.

Bedzie ciekawie i (oby) lepiej.
Poza tym w tej serii zacznie sie cos dziac z wrogami Spider-Mana posiadajacymi zwierzecy genom takimi jak Lizard. Cos co dotyczy totemistycznych mocy. Czyzby wiec totem dotykal nie tylko Spider-Mana, ale równiez jego przeciwników. Zobaczymy :)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości