Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysterio- mistrz iluzji.
Temat o mistrzu iluzji Quentinie Beckowi który postanowił wykorzystał swoje sztuczki aby stał się super bohaterem. A teraz na rozwini?cie tematu:
Beck sądzić że wszyscy uznaj? go za bohatera jeśli uda mu się schwytać spider-mana.
żeby ludzie myśleli że spidey jest zły opopełnia? przest?pstwa w jego kostiumie. Mysterio podejmować walk? ze spider-manem wiele razy ale nigdy nie udało mu się go pokona?. Spider-man źledziś Quentina i odkry? że to on odpowiada za te zbrodnie. Zawiadomi? policj?. Wkurzony Mysterio już nie miał szans na zostanie superbohaterem. Znalazł sobie nowy cel: zemst? na człowieku-pająku! W rękawicach i butach Mysteria są ukryte małe dysze z których miota gazem. Ma zdolno?? do tworzenia różnych trujących substancji:

GAZ SIECIOWY
Chyba każdy wie:

Ten specjany gaz
natychmiast rozpuszcza
sieci spider-mana

TOKSYCZNA MG?A

Silna neurotoksyna,
parali?ująca człowieka
na okres do 8 godzin.

HALUCYNOGENNE OPARY

Jedno odetchni?cie tym gazem wystarczy,
by całkowicie utracił orientacj?,
widzień i s?ysze? nieistniej?ce straszne
obrazy oraz d?wi?ki.

ZAS?ONA DYMNA
Wiadomo co.

Magnetyczne p?ytki na podeszwach pozwalaj? Beckowi skaka? na wysoko?? do 5 metrów. Maska Mysteria podobnie jak Spider-Mana, jest przezroczysta od wewn?trz, ale całkiem nieprzejrzysta z zewn?trz.
Informacje z magazynu Spider-Man 07/2007.

P.S. Mysterio to moja ulubiona postać. :venom:
Odpowiedz
Spoko kolo , ciekawe historyjki mozna z nim zrobić ,ale ten strój... Myźle ,że powinni z niego zrezygnować albo troche "uwspó?cze?ni?" . Dzisiaj takie przekombinowanie juz nie w modzie .
Odpowiedz
A mi Mysterio bardzo się podoba. Nie ma żadnych super mocy, a jednak pokonuje Spiderka. Kostium ma świetny(lepszy niż ten co występować w SM2 na GBA)
Odpowiedz
Ciekawa postać. Jak wspomniał przedmówca, nie posiada żadnych nadnaturalnych mocy, a stanowi ?miertelne zagrożenie dla Pająka. Historie komiksowe z jego udziałem zawsze są ciekawe i posiadaję rozwiniętą fabułą. Jedyne, co mi się w nim nie podoba to kostium, a szczególnie to akwarium. Beznadziejnie to wygląda.
Odpowiedz
Też prawda, strój mysteria jest rzeczywiście nie taki straszny, ale w spomianym "akwarium" mogę pojawia? się różne iluzje jak na przykład wujek Petera...
Odpowiedz
Nie przepadam za ta postacią , Mysterio opiera swoje zdolności na iluzji czyli z?udzeniu zmysłów więc nie dziwie się że Spider-Man nabrać do?wiadczenia i te jego sztuczki nie robić na nim wrażenia. Zresztą lubię jak Mysterio dostaje w swoją szklan? kule na głowie :lol:
Odpowiedz
Mysterio to fajna postać, ale strój to faktycznie przesada z lekka... o ile akwarium mi się podoba, tak strój nie zdaje egzaminu, bo jest po prostu ?mieszny.
Odpowiedz
Wydaje mi się, że jego strój jest jaki jest, ponieważ postać ta powstała w okresie, w którym bohaterowie w charakterystycznych i przykuwających uwagę ciuszkach byli modni. Wtedy właśnie, najwi?ksi zbrodniarze, jak i Ci dobrzy potrzebowali kolorowych kostiumów, aby zaciekawi? odbiorców i mimo bijęcego na kilometr kiczu, zdawało to egzamin. Na podobny przykład wska?my chociażby Elektro, którego oryginalny strój jest po prostu ?mieszny i na pewno nie pasuje do zbrodniarza. Z kolei w Ultimate Spider-Man, po wykreowaniu go na obecną mod?, prezentować się wy?mienicie.
Odpowiedz
Możecie mnie uzna? za dziwaka, ale mnie jego kostium się podoba :) I like it :)
Zabawny ?eb, iluzja od zawsze kojarzy się z cyrkiem, a takie kostiumy z cyrkowcami, więc strój jest jak najbardziej poprawny
Odpowiedz
Jak dla mnie Mysterio to najlepszy złoczy?ca .Super kostium!
Odpowiedz
Jak dla mnie Mysterio jest jednym ze sztandarowych Villanów Spidermana, ale nie najlepszym. Gosc napsul troche krwi naszemu Arachnidowi. Podoba mi sie to, ze stosowal on takie rózniste wkrety umyslowe na Pajaku.. Dosc psychedeliczny zloczynca.. szczególnie jesli chodzi o wyglad.
Zupelnie swieze spojrzenie na ta postac rzucili twórcy kresqwki "Spectacular Spiderman".
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
Quentina Becka(Mysterio) jedna z najaciekawszych postaci,wrogów Spider-Mana,dzieki swoim umiejetnoscia mozna powiedziec ze jest najlepszy z najlepszych w dziedzinie projektowanie efektów specjalnych,hologramów.
Juz nieraz o tym przekonal sie nasz scianolaz który nieomalo postradal rozum przez naszego mistrza iluzji.
Jezeli chodzi o stworzenie fikcyjnego horroru(chociaz by hologramy) jest w tym perfekcjonista.
Jego dzialanie na wyobraznie naszego bohatera to istny horror i szalenstwo oczym nasz scianolaz nieraz sie przekonal.
Dosc nietypowe wdzianko tego valliana,szklana kula na glowie mistrza iluzji odbijajaca strach naszego bohatera,sam wyglad tak nam przedstawiony tego superzloczyncy mówi nam o jego tajemniczosci,swietnie jest to ukazane w komiksach.
Nie wspominalem o Mysterio II (Danielu Berkharcie) dla tego ze bardziej ta pierwsza osoba Quentina Becka jest mi bardziej
znana i jak dotad w swoim dzialaniu jest perfekcjonalna nic dodac nic ujac i wogóle lubie ta postac.

Spider-Man,X-men. 

Odpowiedz
A ja lubie Misteria o za kostium i za sposób walki. Kostium jest taki tajemniczy, doskonale pasuje do postaci. Moze on oddzialowywac na emocje postaci. Mysterio- Facen z akwarium na glowie
Odpowiedz
Zalezy o którym stroju mówimy ten jest fajny

ale ten mi sie nie podoba za jasny jeszcze ta zarówa na glowie
Odpowiedz
' napisał(a):Na podobny przykład wska?my chociażby Elektro, którego oryginalny strój jest po prostu ?mieszny i na pewno nie pasuje do zbrodniarza. Z kolei w Ultimate Spider-Man, po wykreowaniu go na obecną mod?, prezentować się wy?mienicie.

Czy ja wiem, wszystko zależy od tego jak go przedstawi?. Dla mnie Electro ma w tym kostiumie przysłowiowego POWERA i nadaje się na złoczy?ce. Chociażby tak jak tu http://www.heromachine.com/blog/wp-content...bad-electro.jpg , zaś za wersję z Ultimate nie przepadam. Marna imitacja, zupełnie inna od orygina?u.
Odpowiedz

No i tu z kolegą spider-man22 się zgodze ten akurat wariant kostiumu jest najlepszy.

Spider-Man,X-men. 

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości