Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bohaterowie
W tym temacie piszcie jacy bohaterowie na stronie wymagaja aktualizacji, co jest nie zgodne z prawda, czego brakuje w opisach itp. Jednoczesnie zwracam sie do Was z prosba, abyscie nie domagali sie kolejnych opisów w tym dziale. Dzial Bohaterowie uwazam za zakonczony, a jego koncem konców bedzie zamieszczony niedlugo opis Toxina. To samo dotyczy bohaterów w dziale Ultimate.

Szczególnie prosze o zwrócenie uwagi na to co mamy zaktualizowac, a jesli mozecie to mówcie takze w oparciu o jakie wydarzenia.
Odpowiedz
Tak na prawde, ta biografia toxina miala byc wczesniej, no nie? wiem, bo sam pisalem. Ale pewnie nie mogla byc wczesniej, bo pojawila sie miniseria o Toxinie, wiec trzeba bylo cos dopisac, nie Dawidos :huh: ?
Odpowiedz
Dokladnie, biografie Toxina dopisze Dengar. Nie umiescilem twojego opisu z powodów, które wymieniles.
Odpowiedz
A tak w ogóle, to moze dzial Bohaterowie zamknalby toxin i... Morlun? Pisze jego biografie, moge przeslac, jesli Dawidos zechce...
Odpowiedz
no nie black cat nie bedzie :( , ja wam tego nie daruje
Odpowiedz
Cytat:no nie black cat nie bedzie  , ja wam tego nie daruje

:huh: O ile mnie pamiec nie zawodzi, zanim doszlo do "awarii" na stronie Dawidos twierdzil ze ostatnimi opisami beda; Silver Sable i Black Cat. Potem jednak przyznal ze biosu tej drugiej nie bedzie z dwóch powodów;
A) Nie lubi Black Cat
B) Brakuje mu o niej niektórych istotnych informacji.
W sprawie tej drugiej to nie pamietam by sie oniej wypowiadal. Ale opisu jak nie ma tak nie ma. ;)
Cytat:A tak w ogóle, to moze dzial Bohaterowie zamknalby toxin i... Morlun? Pisze jego biografie, moge przeslac, jesli Dawidos zechce... 

Wedlug mnie Dawidos przyjmie biografie jesli bedzie prawidlowo napisana i jesli ty mu na to pozwolisz (he he :D )w koncu to twoja praca.
Wracajac jednak do tematu- ja sadze ze zwrot "Dzial Bohaterowie uwazam za zakonczony" jest troche zbyt mocnym okresleniem. Sadze ze zakonczenie dzialu tyczy sie Dawidosa(który przed ta wyzej wspomnina "awaria" mówil ze jego rola w tym dziale ograniczy sie tylko do aktualizacji juz opisanych bohaterów), nie wiem tez jak jest z Dengarem. :unsure:. Mysle ze dzial zostanie chwilowo odlozony na potem, a powróca do niego dopiero po streszczeniu 50% numerów. Chyba ze spider-fani ( jak np: Pawciolux) beda przysylac na strone opisy bohaterów wlasnej roboty. Co prawda zostanie jeszcze sprawa aktualizacji tych opisów, ale teraz kiedy streszczenia numerów Amerykanskich sa na biezaca to nie taki wielki problem.( Ze nie wspomne ze bohaterowie co juz sa na stronie padaja ostatnio jak muchy.)
Odpowiedz
Jesli o mnie chodzi to tak:
-uwazam ze mozna by bylo dodac opis: Pajaka z House of M, Queen (która juz opisalem), bliźnieta Stacy, Charliego Weidermana (lub moze i nie), Morluna, Shathre
-Ulitmate: BC, Connersa, JJJ, Shocker (?)
-update'a Pajaka, jesli nie jest dodane to ,ze sam produkuje siec itp.

How long can any man figth the darkness before he finds it in himself .... Spider-Man 3
Odpowiedz
Cytat:-uwazam ze mozna by bylo dodac opis: Pajaka z House of M
Nie jestem pewny co do tej decyzji. Ciekawie by sie czytalo ale moze byc problem z klasyfikacja. ;)
Cytat:Queen
O fajnie. fajnie, fajnie. Postac która (raczej) juz nie wystapi nie zrobi wielkich problemów.
Cytat:bliźnieta Stacy
Koniecznie osobno, nie sa zgodni co do sojuszników.
Cytat:Charliego Weidermana (lub moze i nie)
Eeeeeeee. Lepiej nie, jeszcze nie. Zamiast niego lepiej jakas Stuuner albo Green Goblina V a moze kogos innego?
Cytat:Morluna
Koniecznie!!! (Jesli wierzyc Pawcioluxowi jest juz gotowy)
Cytat:Shathre
Tez jeden z wazniejszych opisów.
Cytat:-Ulitmate: BC
Skoro nie da rady z ta z normalnego uniwersum, to moze znia :P .
Cytat:Connersa, JJJ, Shocker
Ci dwaj pierwsi do przyjecia, a Shocker..... a moze lepiej Sandmana? ;)
Cytat:update'a Pajaka, jesli nie jest dodane to ,ze sam produkuje siec itp
Nie nie jest dodane. Aktualizacja mile widziana. :)

Z tego co rozumiem Dengar jeszcze robim w interesje Bohaterowie, to bardzo fajnie. :D
P.S.
Wpadlem na pomysl ze nie musicie ladowac kilku opisów naraz, tylko jak na niektórych stronach komisowych, wrzucac 1 bios co miesiac, dwa ...moze trzy. Wedlug mnie to wygodne, ale wybór nalezy do was.

Odpowiedz
Dengar,Sep 19 2005, 17:38 napisał(a):-Ulitmate: BC, Connersa, JJJ, Shocker (?)
On wystapil tylko w jednym numerze , prawda? Bo jak cos to móglbym ja to napisac (oczywiscie po "dostarczeniu" do mojej osoby gry USM która zachacza o ten numer z Shockerem xD).
Odpowiedz
Przespie sie z Waszymi pomyslami, napewno moge jednak zagwarantowac dodane opis Toxina (Dengar masz zielone swiatlo na ten opis) i Morluna (ten opis Dengar juz chyba zaczal, ale zamierzam go wrzucic dopiero po historii The Other, gdzie Morlun sie pojawi). Reszte zobacze, ale raczej nie.
Odpowiedz
Sie robi szefuniu :) Ma byc Toxin i Morlun to beda :P A Queen i tak Ci przeslalem, jak chcesz to wrzuc ;)

Cytat: Z tego co rozumiem Dengar jeszcze robim w interesje Bohaterowie, to bardzo fajnie. :D 
Odbieram to jako komplement, jesli mial nim byc :P Ciesze sie, ze podobaja Ci sie moje opisy tj. pisane przeze mnie :D

How long can any man figth the darkness before he finds it in himself .... Spider-Man 3
Odpowiedz
Cytat:Odbieram to jako komplement, jesli mial nim byc  Ciesze sie, ze podobaja Ci sie moje opisy tj. pisane przeze mnie 
Tak to mial byc komplement. :rolleyes:
Odpowiedz
A ja uwazam, ze Black Cat byc powinna.
Odpowiedz
Crov,Sep 20 2005, 17:59 napisał(a):A ja uwazam, ze Black Cat byc powinna.
Ale przeciez to nic nie znaczaca postac, bez biografii ktorej po prostu obedzie sie. Jest duzo wazniejszych postaci do opisania,
Wesoły świr
Odpowiedz
No i coś Bylbys choc raz w zyciu po mojej stronie. Dodson rulz!

Po za tym, ze powoli ten dzial powinien rozwijac sie tak aby kiedys przypominac to ze spiderfan.org dlatego te mniej wazne postacie tez musza byc. (aczkolwiek Black Cat rulz)

Oczywiscie nie mowie, ze to musi byc wszystko teraz zaraz i juz odrazu - zeby nie bylo, ze wymagam od Dawidosa i Dengara niewiadomo czego ale powinnien byc opis BC.
Odpowiedz
Znalazlem niedociagniecie. :huh:
W biosie Shierk nie zostal uwzgledniony jej wystep w Web of Spider-man Annual #10.
Ponizej jest link do okladki tego numeru.
http://www.spiderfan.org/cgi-bin/cover.pl?..._annual,010.jpg
Odpowiedz
paul095,Sep 19 2005, 18:30 napisał(a):Zamiast niego lepiej jakas Stuuner albo Green Goblina V
Green Goblin V? mozesz przyblizyc mi ta postac.
Odpowiedz
Filippek,Sep 23 2005, 19:56 napisał(a):
paul095,Sep 19 2005, 18:30 napisał(a):Zamiast niego lepiej jakas Stuuner albo Green Goblina V
Green Goblin V? mozesz przyblizyc mi ta postac.
Syn Normana Osborna i Gwen Stacy.......niby zginal niby nie ;D
Odpowiedz
To ten Sin Past ( czy jakos tak...) ??
Odpowiedz
Filippek,Sep 23 2005, 20:55 napisał(a):To ten Sin Past ( czy jakos tak...) ??
Tak , to on.

I Sins Past gwoli scislosci :D
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości