Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
'Web of Shadows PS2
Dobra,ja też pobawił się w archeologa.Myślę,że "trochę" za mocno przyparęe? tego pana do muru i myśl?,że na jego miejscu już na początku konwersacji zło?y?bym pozew do s?du:P
Odpowiedz
Etam, zbesztaliście ch?opaków a chcieli dobrze. Mogli był nieco bardziej wyrafinowani, ale cel pozostaje ten sam.
Mia? prawo nie miał, ale zapewne wiedział że opis i screen nie jest kompatybilny z versj? na ps2. więc tak czy owak ?ciemnia?.

Predsedatel' Soveta Narodnykh Komissarov SSSR

Vladimir Ilyich Lenin
Odpowiedz
W?a?ciwie wina leży po obu stronach.Ten kole? poda? zły opis i screeny ,a wy za ostro zadziałaliście.Ale jednak kolo ?ciemnia?.
Takie jest moje zdanie.
Odpowiedz
' napisał(a):Mia? prawo nie miał, ale zapewne wiedział że opis i screen nie jest kompatybilny z versj? na ps2. więc tak czy owak ?ciemnia?.
Niekoniecznie. Ja np. do momentu ukazania się tego tematu, nie wiedziałem:P
Odpowiedz
Zasada nr. 1-Zawsze sprawd? gameplay konkretnej gry na youtube;)Bez tego ani rusz:)
Odpowiedz
Czyli nie będą mógł sobie swingować po NY, pochodziś sobie ? ;( plx powiedzcie, że będą mógł,
To se kur** platformówe 2D wyr?bist? w kosmos kupiłem...
Odpowiedz
Przykro mi.:(Na to to już na pewno nie wrzucisz Carnage.:(I wątpię, czy pochodzisz sobie na ziemi, bo będzie oddzielona budynkami. Ta gra to coś jak Dukem Nukem: Manhattan Project.
Odpowiedz
Kur.. Sprzedam to i zainwestuje w SM WoS na PC i zacznę kula? kasę na Marvel ultimate alliance 2 NA PS2 mam nadzieję, że nie zrobić z MUA 2 na ps2 tak samo jak z sm wos i będzie to wyglądał jak w wersji na Pc.
Odpowiedz
Trzeba robic tak jak ja:
najpierw sciagam demo, a dopiero pózniej kupuje

Odpowiedz
Tyle, ze wiesz malutko jest dem na ps2, a poza tym dema na konsole tez kosztuja.
Odpowiedz
Frapujący temat, rzeczywiście wart polecenia dla każdego. Czytam to forum od dawna, jakkolwiek jeszcze przenigdy nie widziałem takiego zaangażowania w rozmowę. Duże gratulacje - chciałem tylko napisać ten skrótowy wpis, by pokazać, że są tu tacy, którzy tylko czytają oraz w gruncie rzeczy mają z tego uciechę!

----------------------------------------
akcesoria górnicze, bardy górnicze, lampy górnicze, prezenty górnicze, upominki górnicze
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości