Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymarzona gra o Spider-Manie.
Wedlug mnie idealna gra o Pajaku to móglby byc po prostu doszlifowany do granic mozliwosci USM.

Moim sprzymierze?cem jest Moc i pot??nym sprzymierze?cem ona jest... - Yoda 3 ABY

Pot?ga! Nieograniczona moc! - Palpatine

Haaajja ! Kubaolsakldjalkwiodha ! Kaboom ! - sens ?ycia wed?ug Galapagos...

http://s4.bitefight.pl/c.php?uid=110594

[COLOR=red]B?agam Was ! kliknijcie w ten link !
Odpowiedz
Zgadzam sie z Galapagos.
Wiecej przeciwnikow(Doc Ock, Kraven, Hobgoblin itd), wiecej grywalnych postaci...

Chociaz musze przyznac, ze chetnie bym se powalczyl z oryginalnym zakapturzonym, latajacym na lotni Goblinem :P
"IF YOU ARE MY FATHER, CARNAGE...WHO'S MY MOTHER"-Toxin
Odpowiedz
Ale niekoniecznie w swiecie Ultimate.

Odpowiedz
No tak...
"IF YOU ARE MY FATHER, CARNAGE...WHO'S MY MOTHER"-Toxin
Odpowiedz
Idealne gra o Spiderze to taka która by byla 100% jak w komiksie, all mozliwosci spidera, oraz przeciwnicy których wszyscy kochaja, wypadalo by tez dac klasyczne historie jak np. ostatnie lowy, maximum carnage, clone saga, ja bym jeszcze dal shrieking;]
Odpowiedz
Przedstawie teraz mój pomysl:

Przedewszystkim proces swingowania moglby byc podobny lub taki sam jak w SM3, duzo (no nie koniecznie musi byc duzo, ale fajnie by bylo) stylow latania na pajeczynie. Walka: duzo kombosow, styl walki pajka moze byc uliczny ale moze byc takze akrobacyjny. Duzo minigierek. Grafika swietna, moze byc taka jak w SM3 z komiksowa grafika w USM bylo fajnie ale wole normalna grafe.

Troche sie stosuje do SM3 TG no ale coz podoba mi sie ta gra.

100 post =)
Odpowiedz
Fajny pomysl. "mój" przez "Ó". :P
Rafcios rządzi Kumalski ? xD
Odpowiedz
Wg mnie najlepsza gra o S-Mie by była jakaś taka:

Grafika 2D, oparta na tilesach (patrz: fangame g?dzia :)) ale doszlifowana na maxa. Ogólnie rzecz biorąc możliwości i wiele spraw w stylu Shenmue/Shenmue2 - ciąg?e poboczne wątki, 'życiowy' styl gry. +++ powinno był dużo 'rozterek' spideya itp. Wszystko musiałoby był w 60% identyczne z komiksem (najlepiej ultimate :rolleyes:), tzn musiałoby mieć podobne dialogi itp, ale jednocześnie walki powinny był inne (nie w 100% zaplanowane z góry). Achhh... :D
ULTIMATE!
Run Spidey run! www.Sabikku.deViantart.com
ULTIMATE!
Odpowiedz
ja tam zrobiłbym gr? w której mógłbym zrobić wszystko co bym chciał(oczywiście w granicach możliwości).
Odpowiedz
Fajnie by było.
Odpowiedz
Moim pomysłem jest coś co pewnie reszcie się nie spodoba.... Transformers vs. Spider-Man. Co wy na to?
"A long time to POWER of the Decepticons"
"This Power, Venom. It's for you"

"Time to reactivate of new Deceptcons"
Odpowiedz
Yyy, beznadzieja...
Odpowiedz
Cytat:Moim pomysłem jest coś co pewnie reszcie się nie spodoba.... Transformers vs. Spider-Man. Co wy na to?

Niech Bóg nas chroni żeby taka gra nie powstała!

Moim pomysłem... hmmm... było coś w tym stylu:

Grafika jest bardzo podobna do tej z Grand Theft Auto IV, lekko ulepszona pod względem szczegółów. Sami decydujemy gdzie wystrzelimy sie? aby się "zaczepił". W grze poruszamy się Spider-Manem, a przez większość misji towarzyszy nam i pomaga Scarlet Spider. Możemy sterować obydwoma, i dowolnie zmieniać postać w każdej chwili. W grze musimy oczy?ci? naszych pająków z zarzutów zamordowania Adriana Toomesa ala Vulture, który w rzeczywistości zginął z własnej winy w walce ze Spider-Manem. Przy grze naszych bohaterów przy każdej okazji ?ciga policja i federalni. Nawet S.H.I.E.L.D jest przeciwko im. Mo?na powiedzieć że są wyrzutkami, którzy MUSZ? się oczy?ci? z zarzutów, i przy okazji pokonywa? wrogów. W grze pojawiaj? się też potencjalni wrogowie tacy jak, Green Goblin, Hobgoblin, Doctor Octopus, Hydro-man, i Electro. Jednak oprócz samych siebie nasi herosi mogę też liczy? na pomoc Fantastic Four i Avengers. Gra długa, i ma wiele poziomów.

Mniej więcej coś takiego jako wymarzon? gr? bym obstawia?.

"Oh, I am afraid that the deflector shield will be quite operational when your friends arrive."
Odpowiedz
Cytat:Moim pomysłem jest coś co pewnie reszcie się nie spodoba.... Transformers vs. Spider-Man. Co wy na to?
Cytat:Niech Bóg nas chroni żeby taka gra nie powstała!
?wi?te słowa!^ Taka gra byłaby lekko mówięc...ee...g**niana?Wie? ta?czy i śpiewa?
Mój schemat:
Uniwersum:Amazing spider-man
Grafika:trochę lepsza niż w USM.Troch? gorsza niż w GTA IV.
Ogólnie można by robic prawie wszystko:byc herosem,byc villiamem,je?c fast fudy,robic zdjęcia,je?dzic motorynk? no i oczywiście swobodnie swingowac po mie?cie.
świetny byłby schemat jaki dał Dawidos.
Mo?naby oczywiście publicznie zdjęc mask? i się ujawnic a także byc zamaskowanym herosem.
Niestety taka gra nigdy nie powstanie:(
Odpowiedz
OK to u mnie to tak wygląda:
Gra która dzieje się w uniwersum Noira. By?aby bardzo brutalna (głównie finishery Spidey'a) mieliby?my otwarty świat jak w ultimate. Fabu?a by się składa?a z różnych zagadek kryminalnych które gracz będzie musiał rozwiązań. co 1 misje jest filmik jak w serialach, przypominający co dzia?o się wcześniej (takie przypomnienie dla graczy takich jak ja, którzy mają na gry dwie godziny na tydzień.).Misje by można było rozwiązań na Sama Fishera czyli cich? eliminacj? lub na Człowieka Demolk? rozwalając wszystko. Mo?na by bylo kupować bronie palne które byłmy wykorzystywali podczas walki. By?oby klejenie do osłon (taki mini Gears of War).
W taką gr? zagrałbym z największymi wypiekami na twarzy ale SM: SD raczej mi wystarczy :rolleyes:

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
Odpowiedz
Moja wymarzona gra ...

Skoro było Ultimate Spider-Man, to czemu nie mogliby zrobić gry o Spider-Manie bazowanej na Spider-Man: The Animated Series? To byłoby coś niesamowitego (oczywiście, jeżeli tego by nie schrzanili). A no i naturalnie musiałaby był zrobiona przez kogoś innego, niż Activision, bo pomimo wielu ich dobrych tytułów, wci?? przekonuj? mnie o tym, że nie są w stanie zrobić czegoś takiego.

Odpowiedz
Kolega w pierwszym poscie ma bardzo dobry pomysl. Ale ja bym to jeszcze udekorowal. Gra sie zaczyna od przygod spider mana czyli od 1 czesci. Mamy swobodne miasto pokolei pokonuemy Gobline Octo itp a miedzy nimi tez sa super lotry tak jak w SP3.Wraz z rozwojem gry uczymy sie nowych efektownych trikow i bylo by fajnie jak by na koncu gry dalo sie chodzic po miescia wrogami. Dobrze bylo tez zeby w grze byli wszszyscy wrogowie do pokonania.
Odpowiedz
To,co teraz u niektórych czytam,znajduje się w aktualnym The Amazing Spider Man, i zapewne większość znajdzie się także w The Amazing Spider Man 2.Obie gierki z tego co wiem są ciekawe i z niecierpliwością czekam na TASM 2 (wyjdzie 30 kwietnia),jak i na film o tym samym tytule.
Odpowiedz
Mogliby zrobić jakiegoś endless runnera w stylu spidermana. Przyciąganie itp, fajna sprawa by wyszła Big Grin
Odpowiedz
Era Spider-Mana już się dawno skończyła i zapewne nie wyjdzie żadna nowa gra Sad Ale taki endless runner byłby spoko.
Zniszcz cellulit - zwalcz w prosty sposób: http://zniszcz-cellulit.pl/
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości