Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marvel Kolekcja Figurek
#1
"Przeczytaj koniecznie! Nadchodzi ‘Marvel-kolekcja
figurek’! Niepowtarzalne r?cznie malowane figurki
postaci z komiksów wraz z magazynem po?więconym
danemu bohaterowi są już w sprzedaży! Nie przegap
okazji i jeszcze dziś rozpocznij zbieranie tej
niesamowitej kolekcji !

Ka?da figurka znajduje się w specjalnym kolekcjonerskim
pude?ku i posiada numer seryjny.

Możesz zaprenumerować ten
fantastyczny magazyn on-line i
dodatkowo otrzymał
wspania?e darmowe prezenty. "


Ja już kupiłem # 1 i Spider-man stoi na biurku:) chyba sobie to zaprenumeruje:)





Odpowiedz
#2
Też sobie zakupiłem i musz? powiedzieć, ze figurka wykonana nawet żadnie, chociaż fajniejsza jest ta, która można dostał jako bonus do prenumeraty :D Okładka Amazinga #122 pos?użyća mi jako bardzo sympatyczny plakat :D a co do pozostalych figurek to mam zamiar kupił Blade'a, Ghost Rider'a i Daredevila, ale jeśli koljene numery mają kosztować 25 zł :blink: to pozostan? jedynie przy figurce Pajączaka :(



How long can any man figth the darkness before he finds it in himself .... Spider-Man 3
Odpowiedz
#3
Ta prenumerata to w?a?ciwie nic ciekawego....no chyba że ktoś nie chce przegapił żadnego numeru. Figurka i segregator- w?a?ciwie to samo co w serii Heroes & Villains (tylko segregator trochę inny). I ostatni prezent- podstawka...hmm po co mi podstawka?? I tak postacie stoj? na mniejszych. Pierwsze wydanie kupie ale jeśli następne będą za 25 to sobie daruje...
Odpowiedz
#4
Ciekawe, naprawde ciekawe, to miesiecznik tak ? To prawdopodobnie znajde kase na nastepne numery... Tylko niech to będzie u mnie w miescie....

Figurki naprawde fajne !
Odpowiedz
#5
Corey,Jan 21 2009, 06:20 PM napisał(a):Ciekawe, naprawde ciekawe, to miesiecznik tak ? To prawdopodobnie znajde kase na nastepne numery... Tylko niech to będzie u mnie w miescie....

Figurki naprawde fajne !
To nie jest miesięcznik, tylko dwutygodnik. Nawiasem mówił też już mam pierwszy numer. :D
Odpowiedz
#6
No jak dwutygodnik to bedzie ciezko z kasę...
Odpowiedz
#7
Ja choc pracuje to tez bym chcial zeby to byl miesiecznik - choć te 25z? to nie tak duzo patrzac na ceny nie figurek bo to potoczn nazwa;/ tylko statuetek w USA ktorych ceny sa w dziesiatkach dolarów - to te nasze nie sa takie drogie ;]

Mysle czy prenumerowac zeby kupic wszystko czy kupowac wybranych bo Wolverine i Beast wgladaja cienk przez te swoje kostiumy;]

Tim
Odpowiedz
#8
Kolekcja z początku miała liczy? 120 figurek podstawowych + liczne figurki specjalne, jednak wydawnictwo zdecydowało się poszerzy? ilo?? do 140 podstawowych figurek. Jakby nie patrze? 25z? to nie jest mało. By?oby w sam raz, gdyby przystan?li na kwocie drugiego numeru (19,99z?).
I tu zgodzę się z Timem, że lepiej żeby to był miesięcznik. Jednak z pr?dkońci? comiesięcznego wydawania na zebranie całej kolekcji musieliby?my czekać 11 lat.
Co do wyglądu figurek (statuetek) wyglądaję bardzo fajnie.
Też uważam, że Beast nie wygląda najlepiej w tym kostiumie i w tej formie, jednak statuetka wygląda całkiem porządnie.
Co do szczegu?ów i mojej opinii co do gazety odsy?am do recenzji, która na dniach się pojawi na stronie. A będzie co czytał, bo magazyn nie jest taki idealny.
W każdym razie zamierzam zebrać jak najwięcej tych figurek.
Odpowiedz
#9
http://www.marvel-figurines.co.uk/figurines.html#figs

tu jest pozostala kolekcja:)
Odpowiedz
#10
blackcat,Jan 22 2009, 12:04 PM napisał(a):http://www.marvel-figurines.co.uk/figurines.html#figs

tu jest pozostala kolekcja:)
Twarz Punishera jest trochę dziwna ;) ale MUSZ? mieć Black Panther :lol: i Deadpool`a
Odpowiedz
#11
wedlug mnie duzo figurek jest brzydko wykonanych,tak na odwal sie <_<
Odpowiedz
#12
Watpie, aby udalo im sie wydac u nas chocby 20 takich figurek ze wzgledu na cene. Na szczescie najpopularniejsi bohaterowie sa na poczatku. Ja wezme prenumerate.
Odpowiedz
#13
W?aśnie dostałem w swoje r?ce 1 wydanie. Figurka fajna i swoje wa?y :P .

Spider-Nik,Jan 21 2009, 11:02 PM napisał(a):A będzie co czytał, bo magazyn nie jest taki idealny.
W każdym razie zamierzam zebrać jak najwięcej tych figurek.

Może i nie jest idealny, ale dla początkujących daje sporo informacji. Fajnie się nawet czyta tylko niestety większość informacji jest mi znana. Podoba mi się sposób na plakat i dodanie małego drzewka Marvela :P .
Odpowiedz
#14
Cytat:Może i nie jest idealny, ale dla początkujących daje sporo informacji. Fajnie się nawet czyta tylko niestety większość informacji jest mi znana. Podoba mi się sposób na plakat i dodanie małego drzewka Marvela .
Zgodze się z tym, że zawiera sporo informacji, ale niestety znajdzie się kilka błędów. Recenzja już jest, więc zapraszam. Podałem tam dwa przykłady, które pokazują dwa błędy z winy tłumacza.

Inny błęd, którego nie podałem w recenzji, a mnie troche roz?mieszy? jest na stronie 4, gdzie pod okładk? setnego numeru napisane jest "Spidey dostaje cztery dodatkowe nogi!". W oryginale napisane jest "extra arms" (dodatkowe r?ce). To musiałoby wyglądał zabawnie, gdyby Spider dostał dodatkowo 4 nogi. Jednym słowem: T?umacz jest fatalny.
A gazetka mimo błędów jest fajna.

Cytat:Watpie, aby udalo im sie wydac u nas chocby 20 takich figurek ze wzgledu na cene. Na szczescie najpopularniejsi bohaterowie sa na poczatku. Ja wezme prenumerate.
Tu Ci?, Snake w ogóle nie rozumiem. Czemu uważasz, że więcej niż 20 statuetek nie wydadz? skoro i Ty zamówiłe? już prenumeratę? Pewnie kilku innych forumowiczy również i ja te?, a nie wspomn? już o ludziach, którzy nie wchodzę na forum SMO, w końcu kolekcja dotyczy wszystkich postaci Marvela.
Odpowiedz
#15
Super! Dziś kupiłem figurk? Spider Mana z tej kolekcji ,figurka stoi na biurku ^^.
Strasznie cię?ka ale bardzo fajna.
Kupił:
Silver Surfer,Hulka,Iron Mana.
Venom i Black Spiderman wymiata!
Odpowiedz
#16
Dziś kupiłem 1 wydanie i jestem bardzo zadowolony.Figurka pająka jest żadna i dobrze pomalowana.Czekam na Wolverine' a.


Odpowiedz
#17
Ch?opaki ja tez mam nadzieje ze bedzie tych figurek jak najwiecej, choc kwota 25z? a raczej 50z? miesiecznie nie jest super no ale co zrobic cos za cos, ale jedno jest pewne panowie za sam? Black Cat warto ta? 4 x 25 zł tylko spójrzcie jaka milutka B)

Odpowiedz
#18
Ja powiem szczerze że tymi figurkami nie jestem specjalnie zachwycony, większość z nich ma koszmarny wygląd (patrz twarz) i tu zgadzam sie w pełni z opini? blackcat. Za 25 zł to chyba nie opłaca mi sie tego kupować, są oczywiście te figurki których wygląd akurat mi sie podoba ale czy doczekam sie momentu ich wydania w Polsce. Nie mam pewności że po wydaniu 6 cały ten pomysł nie upadnie z wydawaniem takich figurek
Odpowiedz
#19
panowie to nie figurki a statuetki i za 25 zł porównując ceny w USA to nie tak drogo no ale na realia naszego kraju jednak tak ;/
Odpowiedz
#20
timgrayson,Jan 22 2009, 04:10 PM napisał(a):ale jedno jest pewne panowie za sam? Black Cat warto ta? 4 x 25 zł tylko spójrzcie jaka milutka B)
Nom Blackcat fakt. Fajna B) , ale spójrzcie na twarz Punisher`a. Elektra też nie za fajnie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości