Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marvel Kolekcja Figurek
#21
Elektra żadna jest gorzej z Crytal z Inhumans ;/ lub Namorem.

Według numeracji wychodzi że BLACK CAT będzie w # 20 czyli jak wielu twierdzi w ostatnim numerze - dobre i to bo po drodze będzie tez niez?a Elektra.
Odpowiedz
#22
Hmm...wątpię żeby na 20 numerach sie kończy?o.
Odpowiedz
#23
Do listy statuetek które planuj? kupił, czyli Blade'a, Ghost Rider'a i Daredevila, doścczam Venoma, Iron Fista, Carnage'a, Moon Knight'a i może Nov? ;)



How long can any man figth the darkness before he finds it in himself .... Spider-Man 3
Odpowiedz
#24
http://www.marvelcustoms.co.uk/newgroupalbum.htm tutaj znajdziecie więcej zdjęć.

Black Cat, Phoenix, DD i Iron Fist to must have'y :P.


Odpowiedz
#25
Spider-Nik,Jan 22 2009, 02:45 PM napisał(a):
Cytat:Watpie, aby udalo im sie wydac u nas chocby 20 takich figurek ze wzgledu na cene. Na szczescie najpopularniejsi bohaterowie sa na poczatku. Ja wezme prenumerate.
Tu Ci?, Snake w ogóle nie rozumiem. Czemu uważasz, że więcej niż 20 statuetek nie wydadz? skoro i Ty zamówiłe? już prenumeratę? Pewnie kilku innych forumowiczy również i ja te?, a nie wspomn? już o ludziach, którzy nie wchodzę na forum SMO, w końcu kolekcja dotyczy wszystkich postaci Marvela.

My, czyli fani komiksow, a tych w Polsce jest niewielu. Procz dosc wysokiej ceny, a mowimy tu o 50 zl. miesiecznie, czesc bohaterow kolejnych wydan jest przecietnemu zjadaczowi chleba zupelnie nieznana, tudziez slabo go kojarza. Pajak jest bardzo popularny, chocby ze wzgledu na trzy filmy kinowe i komiksy wydawane przez TM-Semic w latach 90., ale juz takiego Silver Surfera ludzie moga miec problem rozpoznac, nie mowiac juz o Black Panther, Red Skullu czy Meduzie w kolejnych numerach (patrz: kolejne figurki na angielskojezycznej stronie). Nie mozna tez zapominac, ze niektorzy beda kupowac tylko ulubionych bohaterow.
Odpowiedz
#26
:spidey_welcome:
Zapomnia?em zakupił te?: Dr.Dooma Vemona i Carange'a.
Figurki bardzo żadne fajnie że pierwszy był Spidey tylko 10z? :venom:
Mi jedynie pasuje cena 20z? :P
Venom i Black Spiderman wymiata!
Odpowiedz
#27
Snake,Jan 22 2009, 09:53 PM napisał(a):My, czyli fani komiksow, a tych w Polsce jest niewielu. Procz dosc wysokiej ceny, a mowimy tu o 50 zl. miesiecznie, czesc bohaterow kolejnych wydan jest przecietnemu zjadaczowi chleba zupelnie nieznana, tudziez slabo go kojarza. Pajak jest bardzo popularny, chocby ze wzgledu na trzy filmy kinowe i komiksy wydawane przez TM-Semic w latach 90., ale juz takiego Silver Surfera ludzie moga miec problem rozpoznac, nie mowiac juz o Black Panther, Red Skullu czy Meduzie w kolejnych numerach (patrz: kolejne figurki na angielskojezycznej stronie). Nie mozna tez zapominac, ze niektorzy beda kupowac tylko ulubionych bohaterow.
No tak cena jest pora?ająca, jednak wydaje mi się że z Silver Surferem problemów nie będzie. By?a na TVNie kreskówka, był jeden Mega Mavrel wydany przez TM-Semic i był film Fantastic Four Rise of the Silver Surfer. Problem na pewno pojawi się z Black Panther czy Moon Knight, poza tym będą i tacy którzy kupować będą jedynie te statuetki które estetycznie prezentują sie dobrze
Odpowiedz
#28
Ta kreskówka jest emitowana nadal na JETIX'ie w pa?mie "Superbohaterowie JETIX". Figurka Spideya mi sięstrasznie podoba. Dzisiaj, zaraz po skończeniu koledny pobieg?em do "kioseku" i zakupiłem ten magazyn. Figureczka stoi sobie teraz na szafeczce. Co do kupna kolejnych numerów to nie bede ich kupywa? wszystkich bo to dla mnie za drogo (a jeszcz? chcę iść do liceum aktorskiego, więc każdy grosz się liczy). Mia?em zamiar kupił "G?dziową czwórk?" (zbiór moich 4 ulubionych herosów, czyli Spider-Man'a, Human Torch'a, Ghost Rider'a i IronMan'a), ale widzęc Johnego to sobie go chyba daruj?...
Odpowiedz
#29
Cytat:My, czyli fani komiksow, a tych w Polsce jest niewielu. Procz dosc wysokiej ceny, a mowimy tu o 50 zl. miesiecznie, czesc bohaterow kolejnych wydan jest przecietnemu zjadaczowi chleba zupelnie nieznana, tudziez slabo go kojarza. Pajak jest bardzo popularny, chocby ze wzgledu na trzy filmy kinowe i komiksy wydawane przez TM-Semic w latach 90., ale juz takiego Silver Surfera ludzie moga miec problem rozpoznac, nie mowiac juz o Black Panther, Red Skullu czy Meduzie w kolejnych numerach (patrz: kolejne figurki na angielskojezycznej stronie). Nie mozna tez zapominac, ze niektorzy beda kupowac tylko ulubionych bohaterow.
Naprawd? Ci? nie rozumiem. Ty czyli fan komiksu, zakupiłe? prenumeratę. Ja czyli fan komiksu zakpiłem prenumeratę. Wielu fanów komiksu zakupiło prenumeraty. A fanów komiksu (zdziwiębył się) jest naprawdę dużo i liczba ta się powiększa. Powstaj? serwisy, które promuj? sztuk? komiksu (np. SMO i wiele innych). Wracając do Marvel Kolekcja Figurek. Magazyn jest od tego by dan? postać przybli?y? tym co jej nie znaj? i tu pojawia się kolejne ZA przemawiające za zakupem do tych mniej poinformowanych o postaciach z komiksów Marvela. I warto podkreśli? słowa Tima:
Cytat:panowie to nie figurki a statuetki i za 25 zł porównując ceny w USA to nie tak drogo no ale na realia naszego kraju jednak tak ;/
Na nasze realia tak, ale osobiście znam ludzi, którzy już zaprenumerowali mimo iż nie mają bajkowej sytuacji pieni??nej.
Dlatego uważam, że ta gazeta ze statuetkami ma szanse się utrzymał.
Odpowiedz
#30
Nie zgadzam sie, ze w Polsce jest duzo fanow komiksu. Na pewno jest ich duzo mniej niz w latach 90., kiedy TM-Semic wydawal kilkanascie serii co miesiac, a komiksy mozna bylo dostac niemal w kazdym kiosku (sprzedaz na poziomie co najmniej 10 tys. popularnych tytulow, jesli dobrze pamietam, ale zdzarzalo sie na poczatku, ze liczyla kilkadziesiat tysiecy). Dzis komiksy mozna dostac zazwyczaj w Empikach, sklepach specjalistycznych i internetowych, a sprzedanie 1000 sztuk jest uwazane za sukces. Nadto, kondycja komiksu superbohaterskiego nie jest najlepsza i stanowi tylko ulamek rodzimej oferty. Argument z przyblizeniem postaci przez kupno numeru z nia uwazam za nietrafiony w dobie internetu. Jesli chce sie czegos dowiedziec o np. Wolverine, to znajde mase informacji na Wikipedii i do tego, jak mniemam, aktualnych, a kolekcja, ktora jest przedmiotem tej dyskusji, zawiera informacje do ok. 2006 roku (na razie dosc pobieznie przejrzalem historie Spider-Mana tam zaprezentowana. Ba, nie jestem na biezaco z komiksami "Pajaka", ale nasza edycja jest tylko tlumaczeniem zagranicznej.

Cytat:No tak cena jest pora?ająca, jednak wydaje mi się że z Silver Surferem problemów nie będzie. By?a na TVNie kreskówka, był jeden Mega Mavrel wydany przez TM-Semic i był film Fantastic Four Rise of the Silver Surfer. Problem na pewno pojawi się z Black Panther czy Moon Knight, poza tym będą i tacy którzy kupować będą jedynie te statuetki które estetycznie prezentują sie dobrze
To juz lepiej przywolalbys "Silver Surfer - Requiem", ktore pojawilo sie u nas w sprzedazy pod koniec ubieglego roku. Czasy Mega Marvel i "Silver Surfer - Przypowiesc" chyba niewielu pamieta. Ale masz racje, predzej go ludzie skojarza niz np. Winter Soldiera. ;]

Gwoli podsumowania, oby wyszlo jak najwiecej numerow, ale wydaje mi sie, ze predzej zakoncza na 20. numerze niz na setnym.
Odpowiedz
#31
Kiedy? w Polsce komiksy były popularne dzięki TM-Semic, a dzisiaj dzięki filmom i internetowi. Ci?gle nie jesteśmy żadną pot?g? jeśli chodzi o liczbe osób interesujących się komiksami Marvela, ale też coraz więcej osób się tym interesuje. Na sprzedaż w Polsce tych figurek/statuetek także będzie miało na pewno wpływ to, że nie można ich sobie "?ciągnął" z internetu.


Odpowiedz
#32
Dodam ze Silver Surfer to dośc znana postać jak już wszyscy wspomnieli a ją musz? mieć po Spider-manaie i Daredevilu bo to moja Marvel Trinity:)

Odpowiedz
#33
A więc i ja dorzucę swoje 3 ?mierdz?ce grosze ;)
Jak na razie mam z tej kolekcji:
i

Te figurki pomimo tego, że są małe, są odwzorowane perfekcyjnie. Malowanie jak na takie male?stwa, jest po prostu rewelacyjne. Farba nigdzie nie od?azi, ani nie ma czegoś takiego jak nierówne malowanie (przynajmniej, w moich egzemplarzach)
Na duży plus daje to, że są wykonane z o?owiu, a nie z jakiegoś plastiku czy innego ?atwo ?amliwego materia?u.
Z tego co się dowiedziałem, mają zamiar wydał wszystkie figurki z tej serii (nie wiem jak będzie ze specjalami).
I był może zostan? wydane figurki z universum Dc, ale to nie potwierdzone w 100%.
Ja przypuszczam, że będzie to zale?a?o od tego jak będzie sprzedawał się Marvel. Choć ja to czarno widzę, bo jednak w Polsce komiks z Herosami jest nadal mało popularny :(
Cena promocyjna pierwszego zeszytu 9,99z?, drugiego 19,99z?, a kolejne 24,99. Cena w miarę rozs?dna, ale jednak mogęa by został koło 20 z?.
Ja w każdym będą razie zamówiłem prenumeratę, żeby nie przegapił żadnego zeszytu i by mieć tą fajna figurk? Spidera, któa jest tylko w prenumeracie.
Ktoś napisał wcześniej, po co komu ta podstawka. Heh, żeby żadniej się prezentowaćy figurki
:D
Teraz, czeka z niecierpliwością na figurk? Emmy Frost, Black Cat, Elektra i Jean Grey i resztą Herosek (chyba dobra forma :huh: ) . A później całą reszta :D
Odpowiedz
#34
Ja byłbym za tym zeby DC tez wydali bo statuetki pod tym linkiem powlaja zwlaszcza Batman, Superman, Wonder Woman, Catwoman jak i cala reszta:)

Odpowiedz
#35
:spidey_welcome:
Figurki są żadne trzeba przyzna? figurka ładnie się prez?tuje ;)
Ile będzie tych numerów 120 ile??
Bo byłem na angielskiej stronie figurek!
Skrull skąd masz już figurk? Iron Mana?

Venom i Black Spiderman wymiata!
Odpowiedz
#36
Vemon, jak bym wiedział, że będą je wydawał to bym nie kupować go jak głupi za 40z? :angry: Dobrze, że nie zd??y?em nabył reszty, bo później by mnie szlak trafia?, że tyle wydałem jak teraz może za trochę więcej niąeli po?owa ceny kupił :D
Figurek jest 120 plus specjale. A z tego co wiem to chyba niektóre są nawet w 2 pozach, ale nie jestem pewnie :huh:
Odpowiedz
#37
Skrull,Jan 23 2009, 04:16 PM napisał(a):Farba nigdzie nie od?azi, ani nie ma czegoś takiego jak nierówne malowanie (przynajmniej, w moich egzemplarzach)
Mojemu Spider- Manowi niestety od?azi farba na lewej nodze :(
Odpowiedz
#38
Snake,Jan 23 2009, 01:55 AM napisał(a):Argument z przyblizeniem postaci przez kupno numeru z nia uwazam za nietrafiony w dobie internetu. Jesli chce sie czegos dowiedziec o np. Wolverine, to znajde mase informacji na Wikipedii
Dla cienkich w angielskim to zbyt mało jest informacji o superbohaterach. Być kiedyś serwis New Heroes z biosami, ale jak wiadomo został zlikwidowany. Widziałem też jeden serwis z opisami postaci, ale raczej same opisy ich zdolności można tam tylko znależę.

Ja również zakupiłem pierwszy numer i musz? przyzna?, że figurka prezentuje się świetnie. Mnie do kupna zachęci?o głównie to, że do figurki doścczona jest gazetka z opisem postaci, a co najważniejsze jego życiorys.

Mnie również nie zachwyca cena kolejnych numerów, ale mam nadzieję, że to mnie od dalszego kupowania nie odciągnie. No ale cóż, jak kolejnych numerów już kupować nie będą mógł, to chyba rozpacza? nie będą. :D

A co do figurki, to na razie mam ją w tym szczelnie zamkni?tym pude?ku. Lepiej żeby był od tej otaczającej go dzikiej przyrody bezpieczny. :D
Odpowiedz
#39
Ja nie weim od którego numeru wzi?sc prenumerate bo Wolverine mi sie niepodob zbytnio ;]
Odpowiedz
#40
timgrayson, bierz i jego. Pó?niej zechcesz mieć całą kolekcj? i nie będziesz miał Logana :D
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości