Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marvel Kolekcja Figurek
#81
Napisaćem do nich ile numerów zamierzaj? wydał oraz co z numerami specjalnymi.
Odpisali mi ze Planowanych jest 120 numerów magazynu i Planowane Wydania Specjalne w najbli?szym czasie to :

-Black Spider-Man ( w sprzedaży równolegle z nr 6 ) – 1 kwietnia 2009r.

-Hulk (wraz z nr 17 ) – 2 września 2009r.


A tak poza tym na paczk? nadal czekam xD



"Who said anything about killing you? All I have to do is rip out your rib cage, lungs and stomach so I can get at my baby. You're welcome to what's left."

- Carnage

Odpowiedz
#82
Jestem ciekaw ceny numerów specjalnych i czy będą one w prenumeracie :huh:
Odpowiedz
#83
Za?o?? się że będą kosztować ok 50 z?.
Odpowiedz
#84
Ja kupuję tylko figurki z Spidermana , a oprócz tego kupił jeszcze Ironmana , Dr.Dooma i Magneto :P

A co do specjalnych wydał to kupił tylko Black Spiderman :) Pewnie będą kosztować z 55 zł <_<
Odpowiedz
#85
Niekoniecznie, tak jak to było w przypadku Gier Strategicznych w ?ródziemiu- numer specjalny się ukazał, miał drog? figurk?, dodatkowo zestaw modelarza + gazetka i kosztować normalnie. Zmierzam do tego, że "specjalny" nie zawsze znaczy "dro?szy".
Odpowiedz
#86
Wolviego już pominęłem jest już Dr Octavius w kioskach ?
Odpowiedz
#87
Ock jest już od 18 lutego.


Odpowiedz
#88
przeliczając na polskie to ustosunkowując do tych 25z?, special powinien kosztować coś koło 37-40z?
Odpowiedz
#89
Wci?? czekając na swoje numery z prenumeraty zadzwoniłem z informacj? kiedy mogę się ich spodziewał.
Taaaa........ może pod koniec tego miesiąca lub (co jest najbardziej prawdopodobne) w marcu......wtf.... i mean WTF! I mean WHAT THE FUCK!!?
Coraz bardziej się zastanawiam czy jak mi przyjd? tera te numery z ekstra-mega-duper ?askawie dan? figurk?, która możesz nabył tylko w "naszej prenumeracie", nie zrezygnuj? z niej. Przynajmniej nie będą musiał tyle czekać <_<
Odpowiedz
#90
Tylko żeby nie było, że jak będzie w marcu przesy?ka dostarczona to przyjd? 4 numery na raz bo to już 100z? na raz a ja tak za bardzo nie mogę :P nie wiem jak inni.
Odpowiedz
#91
Oni chyba jaja sobie robił...MAM CZEKAż DO MARCA NA PRZESY?K? Z 18 LUTEGO?
Też chyba zrezygnuje z prenumeraty :/



"Who said anything about killing you? All I have to do is rip out your rib cage, lungs and stomach so I can get at my baby. You're welcome to what's left."

- Carnage

Odpowiedz
#92
Sztukas,Feb 23 2009, 03:38 PM napisał(a):Oni chyba jaja sobie robił...MAM CZEKAż DO MARCA NA PRZESY?K? Z 18 LUTEGO?
Też chyba zrezygnuje z prenumeraty :/
Czekanie da sie przeżył. Ja jak zamówiłem Karty to czekaćem na pierwsz? przesy?k? 2 miesięce prawie a następne paczki regularnie co miesięc przychodzą.
Odpowiedz
#93
Ja po wielu poszukiwaniach narescie kupiłem Dr Octopusa - wyglada nie?le, dobrze zrobiony tylko jeden minusik lewe dolne ramie macki sie leciutko rusza ale to figurka i ma stał wiec jestem zadowolony, choc moze trzeba by napisał zeby bardziej sie starali :)

Odpowiedz
#94
A do kogo chciałbył napisał? ;)
Przecież te figurki są sprowadzane, a odlewane z gotowej już od 5 lat formy. Choćby?my pisali wuchte maili, figurek nie poprawimy, niestety też nie dostaniemy w magazynach najnowszych informacji, a jedynie te do 5 lat wstecz. Jedynie możemy mieć wpływ na tłumaczenie, bo i tu jest wiele do ?yczenia. Jako ciekawostkę mogę poda?, że rozszerzono seri? do 140 figurek podstawowych (nie licz?c figurek specjalnych).
Ogłoszono, że nowa dwudziestka to:
Annihilus
Crimson Dynamo
Drax the Destroyer
Gladiator (przeciwnik Daredevila)
Gorgon
Prowler
Pyro
Sunfire
Ant-Man
Black Heart
Chameleon
Grim Reaper
Jack of Hearts
Jocasta
Jubilee
Nomad
Son of Satan
Titania
Wasp
X-Man

Obecnie w angli wyszło już 90 numerów + kilka spejalnych + 2 mega spejalne + jeden Double Pack (Lilandra i prof X).
Ja osobiście planuje zebrać wszystkie, a na jakoś? figurek nie narzekam (no dobra, niektóre wyglądaję kiepsko ;) , ale da się przeżył). Osobiście najbardziej czekam aż poka?? jak wyglądał będzie czwarty Mega spejalny numer, w którym ma był Onslaught (w 3 ma był Uatu).
Odpowiedz
#95
Mam dodatkowe infa :D


http://en.wikipedia.org/wiki/The_Classic_M...rine_Collection - tutaj jest spis wszystkich figurek (tak sądzę)

http://www.eaglemoss.com/dc/index01.html - jak skończ? figurki Marvela to się zajm? DC :lol:

PS: Od kiedy będzie Thing w kiosku ? B?d? wdziśczny za odpowied?.
Odpowiedz
#96
Ciekawe kiedy u nas będzie Black Cat, bo z tego co widać to figurka perfect ?
Odpowiedz
#97
Shadow555,Feb 27 2009, 10:23 AM napisał(a):PS: Od kiedy będzie Thing w kiosku ? B?d? wdziśczny za odpowied?.
Thing będzie dost?pny w kioskach od następnego tygodnia, czyli od 4 marca. Tak w ogóle to figurka Thinga prezentuje się świetnie, ale jeżeli mam powiedzieć szczerze, to myśla?em, że następna figurka będzie po?więcona Magneto, bo gdzień się tego dowiedziałem, ale cóż, widocznie się myliłem. ;)
Odpowiedz
#98
Special 11 Kingpin:
http://figurines.marvel.free.fr/

Dla mnie figurka full wypas :D



"Who said anything about killing you? All I have to do is rip out your rib cage, lungs and stomach so I can get at my baby. You're welcome to what's left."

- Carnage

Odpowiedz
#99
Ciekawe czy u Nas da sie uzbiera? takie co?:)



Magneto bedzie chyba jako # 6.
Odpowiedz
Może uzbieramy taką kolekcj? ponieważ nie ma tu wszystkich wydanych figurek np. #19 Punisher :)



"Who said anything about killing you? All I have to do is rip out your rib cage, lungs and stomach so I can get at my baby. You're welcome to what's left."

- Carnage

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości