Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marvel Kolekcja Figurek
Wasza figurka Symbiote'a Spidermana tez tak stoi niestabilnie, jakby miala sie przewrocic? Wiekszosc ciezaru jest na przodzie i ledwo to stoi... Samo wykonanie dobre, choc pozycja nie do konca fortunna.
Za to znakomity jest Magneto pod kazdym wzgledem. Helm jest lekko blyszczacy i ladnie to kontrastuje z reszta, ktora jest matowa.
Odpowiedz
Wczoraj kupiłem Magneto. Jest świetny. Co do gazetki to są błędy. Przetłumaczyli "Uncanny X-Men" na "Dziwaczni X-Meni".
Odpowiedz
Ja tez już wreszcie nabyłem ale narazie Black Spidera i jest wszystko super:)

T?umaczenie w tym numerze mnie powali? naprawdę i tak sobie myśla?em czy by nie napisał jakiejś petycji pod która byłmy uzbierali trochę podpisów i przesżali do redakcji ?

CO WY NA TO?

Komiksami interesuje sie od dawna i znam Universum Marvela w miarę obszernie ale niektóre przetłumaczone imiona bohaterów sa tak ze kompletnie nie wiem o kogo chodzi;/

Odpowiedz
Sprawdzilem na necie i tych egzemplarzy jest tylko 24 i dobrze bo zamowilem prenumerate i nie chcialbym placic miesiecznie 50zl na duzo duzo wiecej prenumerat
Odpowiedz
"Sprawdzilem na necie i tych egzemplarzy jest tylko 24 i dobrze bo zamowilem prenumerate i nie chcialbym placic miesiecznie 50zl na duzo duzo wiecej prenumerat"



??? nie jarze
Odpowiedz
Chyba chodzi mu o to, że wyjd? tylko 24 numery tego pisma i mu to pasuje, bo nie chce płaci? 5 dych miesięcznie. :huh:
Odpowiedz
A nie chodziło raczej o ilo?c wydan specjalnych, że 24??
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
Ale jak na razie wydał specjalnych jest mnie niąeli 24, chyba że mi się coś pomyli?o:huh:
Swoj? drog? ciekawe ile będzie u nas kosztować np: Galactus, który jest Mega Specials :blink:
Odpowiedz
Myślę że Galactus będzie kosztować gdzień ok. 54.99 z?;)



"Who said anything about killing you? All I have to do is rip out your rib cage, lungs and stomach so I can get at my baby. You're welcome to what's left."

- Carnage

Odpowiedz
Apokalips się też dobrze prezentują. Myślę że będzie kosztować 49,90. Galactus pewnie 54,90 tak jak powiedział pan wyżej.
Co do specjalnych kupił Apokalipsa i może Rhino.
Odpowiedz
No to mam dobr? wiadomoś?:
Ostatnio Eaglemoss zatwierdziś kolejny, trzeci już double pack: Cloack i Dagger:D, to już będzie trzecie, specjalne wydanie z dwoma figurkami. Pierwsze: Prof X i Lilandra, 2: Ka-Zar i Zabu. 3: Cloak Dagger:)
Liczy?em na to, że właśnie tak się stanie i dobrze, bo gdzie Dagger tam i Cloak.
Warto wspomnie?, że niedawno też zaprezentowano jak będzie wyglądała pomalowna kolejna figurka specjalna: Kingpin.
Odpowiedz
Skad w ogole wiadomosc, ze maja byc tylko 24 numery?!

I szczerze watpie, aby u nas wyszly wszystkie numery specjalne. Najbardziej chcialbym Juggernauta, Thanosa i Galactusa.
Odpowiedz
tak bedzie wygladac kingpin nawet fajnie:) a tak beta ray bill
Odpowiedz
Spider-Nik mozesz zapodac jakies fotki Cloaka i Dagger lub tych wczesniejszych double?

Sideshow ma taka figurke tej pary ale cena 150 $

Odpowiedz
tu macie zabu. a tu dosc nowego TASKMASTERA professor x & lilandra double pack
Odpowiedz
' napisał(a):Co do najnowszego to jest kilka błędów. Zrobili źle przetłumaczając symbiota na pó?paso?yta.
Mnie też bardzo razi ten błęd. Ale z drugiej strony, może mnie za to zlinczujecie, wg mnie to określenie idealnie pasuje na symbiota, no bo jaki z niego symbiot, który, mimo że daje swojej ofierze moce, to raczej przejmuje kontrolę nad właścicielem?
' napisał(a):hehe a widziałe?, że seria "Spectacular Spider-Man" według nich to po polsku: "Widowisko Spider-Mana" żenada:o:o:o:o
' napisał(a):Wczoraj kupiłem Magneto. Jest świetny. Co do gazetki to są błędy. Przetłumaczyli "Uncanny X-Men" na "Dziwaczni X-Meni".
No właśnie, jeżeli już chcieli to tłumaczy?, to lepiej by brzmiało "Widowiskowy Spider-Man", niż "Widowisko Spider-Mana",
a "Dziwaczni X-Meni" na np. "Niesamowici" albo "Straszni X-Meni". Ciekaw jestem, skąd oni tych tłumaczy zatrudni?j?? To chyba Ci, którzy przetłumaczyli "Prison Breaka" na "Skazanego na śmierć".:D
' napisał(a):Wasza figurka Symbiote'a Spidermana tez tak stoi niestabilnie, jakby miala sie przewrocic? Wiekszosc ciezaru jest na przodzie i ledwo to stoi... Samo wykonanie dobre, choc pozycja nie do konca fortunna.
Co się dziwię? Dlatego też dobrze, że ja tych wszystkich figurek w ogóle nie rozpakowywuj?.:D
Odpowiedz
No właśnie fotek Dagger i Cloaka pokazał nie mogę, ponieważ narazie zatwierdzono to, że w ogóle będą, a samego projektu statuetek jeszcze nie ma. Nrazie z najbli?szych double pack jest projekt Zabu pokazany we wcześniejszym poście przez BAKO.
Co do Specjali to przed Kingpinem chyba ma się ukazał statuetka Watchera.
Odpowiedz
Spider Nik skad masz te dane pewnie z UK bloga o figurkach?
Odpowiedz
Niedawno w sieci pojawila sie "profesjonalna" recenzja figurki Spider-Mana w czarnym kostiumie. Goraco polecam. :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=d05YQGWKY3Q
Odpowiedz
recenzja MADE IN POLAND:spidey_poland:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości