Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marvel Kolekcja Figurek
' napisał(a):ja nawet sie nie zastanawialem nad prenumerata,wole isc do kiosku i kupic dana figurke w dzien wydania;)
Hmm ja zamowilem prenumerate tylko dlatego, aby otrzymał 1 prezent czyli spidera na gzymsie. Narazie z niej nie rezygnuje, chyba że przyjdzie coś poniszczonego to wówczas im podziękuję.
Odpowiedz
chyba wiekszosc brala prenumerate dla tego darmowego spidera;)
Odpowiedz
To był jedyny powód tej prenumeraty.
Ale jeszcze jedna mi tak przyjdzie to teraz mówił im stanowczo do widzenia:angry:
Odpowiedz
Te customy i Black Knight są spoko. Tylko coś dziwnie wygląda customowa Black Cat...
Odpowiedz
Zdecydowanie lepszy kostium ma:P
Odpowiedz
BLACK CAT wlasnie tam lepiej nawet wyglada :P
Odpowiedz
Customy spoko, a Black Cat naprawdę W Y M I A T A!
Mia?em zamiar zamówił prenumeratę, ale po tym co tu piszecie, że w prenumeracie daję "resztki" ze sklepów itd. zmieniłem zdanie.


Odpowiedz
Na stronie http://www.marvel-kolekcja.pl/figurines.html#figs jest pokazane kolejne 5 figurek polskiego wydania są to:Thor,Elektra,Human Torch,Punisher,Black Cat.
Odpowiedz
ciekawy costum ;)
Odpowiedz
Faktycznie niezły pomysł.:D.Szpony są w miarę dobrze zrobione.
A co myślicie o figurce Green Goblina?

Jak dla mnie jest super.


Odpowiedz
zobaczymy jak geen goblin bedzie wygladal w rzeczywistosci<!--sizec--><!--/sizec-->;)
Odpowiedz
Zarówno Green Goblin jak i Hobgoblin prezentują się świetnie (szczególnie ten drugi). Jednak brakuje im nieodłącznego atrybutu Goblinów - gliderów :/
Hobgoblin wygląda jakby stał na gliderze, jednak szkoda, że faktycznie nie ma tam lotni :/
Odpowiedz
slyszalem, że phoenix będzie w dwóch wariantach
Odpowiedz
Nie tylko ona ma dwa warianty.
Angel (ale nie wiem czy on u nas będzie, bo tak druga wersja była tylko do kupienia na Forbidden Planet też ma i parę innych postaci.
Tu jest cała rozpiska:
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Classic_M...rine_Collection
:spidey_cheers:
Odpowiedz
Super ze bedzie black Cat bo chyba najlepiej sie prezentuje ze wszystkich kobiecych postaci a to dzieki ładnie i obficie rozłozonym w?os? na gówce, Elektra tez niez?a ale juz taka MS Marvel cała żadna ale przez skape w?osy duuuzo traci;/

W Goblinie własnie brakuje glidera ale gdyby go musieli dac to pewnie by cena podskoczyla na wydanie specjalne;]
Odpowiedz
ANGEL jest w dwoch wersjach,w normalnej i niebiesko skornej;)
Odpowiedz
' napisał(a):Jestem zły.....
Gorzej jestem w?ciek?y.....
Zaraz zamienił się w Hulka z tej w?ciek?o?ci....
Przyszedł do mnie dzisiaj Spider-Man w czarnym kostiumie.
Otwieram paczk? a tam pogi?ty plakat i gazeta. Pó? biedy ba radę wyprostować, później a w anty ram? i będzie dobrze.
Ale figurka Spider-Mana.....Palec odgi?ty i wygląda jak z?amany odpryski farby. Do tego nie był do końca zapakowany w pude?ko.
Na szczęście da?o radę odgi?? palec i zamalować odpryski. Wygląda jak nówka.
Cóż czas się zjednoczy? i opie****** kulturalnie wydawnictwo za olewanie klientów.
Kto ze mn??????
:spidey_cheers:
Btw: Widzę, że Hobgoblin wygląda lepiej niąeli Green Goblin

Dokładnie miałem to samo z tym black spiderem: palec zgi?ty, farba odpry?ni?ta w tym miejscu, do tego pude?ko poniszczone i również nie był zapakowany do końca... a folia poklejona ta?m? klej?c?. Gdybym wcześniej wiedział, że tak może być, to bym kupił normalnie w sklepie. Czekam na zaleg?? przesy?k? i rezygnuj? z prenumeraty. świate?ko nadziei daje mi tylko to, że po rozmowie telefonicznej obiecali mi przes?a? jeszcze raz figurk? Black suit Spidera.. no i mam nadzieję, że będzie ona w nienaruszonym stanie.
Kupiłem sobie figurk? Blade'a i uważam, że dobrze wykonana robota. Co do Black Cat to podzielam zdanie moich przedmówców - świetnie zrobiona figurka. Black Cat nieźle się prezentuje:D
:spidey_cheers:
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
Hey nie martw sie mi brat kupil w kiosku a tez mialem pogiety plakat - mogli dac jakas tekturke;/
Odpowiedz
Szuka?em przez parę tygodni tego wydania specjalnego (Black Suit Spider-Man) i nigdzie nie umiałem znależę. Dzisiaj poszedłem sobie do Empiku i znalazłem ten numer wcale już go nie poszukując. Przypadkiem miałem tyle kasy, że mi na niego wystarczyćo.:)
P.S.Tekturka faktycznie by się przyda?a. Też mam pogi?ty magazyn i plakat.
Odpowiedz
' napisał(a):Zarówno Green Goblin jak i Hobgoblin prezentują się świetnie (szczególnie ten drugi).
Mi wogóle się green goblin nie podoba przez ten ró?owy (czyt. pedalski) kostiumik. Wiem, że tak wygląda w komiksie, ale jakoś nie przepadam za ró?owym kolorem. . . . :new_goblin:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości