Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marvel Kolekcja Figurek
Z figurki Daredevila jestem bardzo zadowolony, to jedna z lepszych. A z tym ucinaniem stron to macie pewnosc? I co takiego ucinaja?
Odpowiedz
Klasyczne momenty,informacje o wrogach i cennik komiksów.
Odpowiedz
uuu.. to sralnia trochę z tym ucinaniem.. To wtedy mogliby chociaż zeta obni?y? z egzempla?
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
Ja juz wolalbym, aby podniesli cene nieznacznie, a niczego nie ucinali...
Odpowiedz
no 1 zł w tą czy w tą bez różnicy
Odpowiedz
Najlepiej żeby pozbyli się gazetki i figurka kosztowałaby wtedy 20 z?.
Odpowiedz
A ja bym obstawil inn? opcj? - ta?szy papier. Spójrzcie na jakoś? obecnego, jest twardy i b?yszcz?cy i zapewne nie tani. Nie musieliby zwiększa? ceny, ani ucina? stron, gdyby dali na gorszym papierze (bo przeciez nie papier się liczy, a tre?? gazety i jakoś? figurek). Poza tym obecny papier jest za sztywny, figurki pakowane razem z gazet? wyginaj? cały magazyn i potem jest cały pogi?ty (nic, tylko do prasowania się nadaje;))
Odpowiedz
Odpowiedz
wie ktoś z was ch?opaki jaka postać będzie po Human torch nr.15 ? (nr.12 Dr.Doom/nr.13 Thor/nr. 14 Jron man);)
Odpowiedz
Tego nawet Budda nie wie...zastanawiam się czy ktoś z wydawnictwa wiem co ma był za miesięc :lol:
Swoj? drog?....nie sądzićem, że w tym smutnym kraju tyle numerów wyjdzie:spidey_cheers:
Odpowiedz
ile? dopiero 10
Odpowiedz
Ja na Polska to i tak dużo:D
U nas najczęściej wychodzi tylko parę numerów i na tym się kończy........:spidey_cheers:
Odpowiedz
jak by wyszło parę numerów na 150, to by się o?mieszyli na maxa, figurki schodzą konkretnie, więc nie ma możliwości by przerwali, jedynie tych podstawek i segregatorów nikt nie bierze bo przesadzili z cen?
Odpowiedz
Cena tego segregatora w sklepie to naprawdę masakra.Za takie gówno to ja bym 1.50 zł nie da?.Co do ucinania stron to popieram to co napisał Spider-Nik.


Odpowiedz
' napisał(a):jak by wyszło parę numerów na 150, to by się o?mieszyli na maxa, figurki schodzą konkretnie, więc nie ma możliwości by przerwali, jedynie tych podstawek i segregatorów nikt nie bierze bo przesadzili z cen?
Sk?d wiesz , że schodzą kokretnie prowadzisz badania rynku.
Odpowiedz
Wiem bo czytam też inne fora i wypowiedzi ludzi z różnych miast, sam jak zachodzą w dan? środ? do kiosku po po?udniu to często już tylko jeden egzemplarz zostaje
Odpowiedz
A wiesz o tym, że w większości kiosków jest po jednym egzemplarzu...
Jedno trzeba przyzna?...wysyłk? ze sklepu mają bardzo tani?...może rekompensuj? sobie to cen? towarów:spidey_cheers:
Odpowiedz
w większości kiosków? chyba w mie?cinkach, ludzie wypowiadający się kupuję w empikach, tam z pewnością nie przywo?? tylko jednego egzemplarza, u mnie w kiosku też jest parę, ale ja zachodzą po po?udniu, bo przed prac? kiosk jest jeszcze zamkni?ty
Odpowiedz
Jeeeeeee....a ja mieszkam w Warszawie....widzisz taka to mała mie?cina.....
Btw. przysz?a dzisiaj do mnie prenumerata figurek marvela.....wszystko fajnie.....tylko z podstawk? jest nie fajnie:D
Mianowicie te małe okrąg?e nó?ki (chroni?ce spód od porysowania się), były na górze podstawki zamiast na dole:lol:
Trafi?o się coś takiego komu? z was??
:spidey_cheers:
Odpowiedz
te? mieszkam w Wawie i co z tego, widocznie mieszkasz gdzień na obrze?ach Bia?o??ki, albo Wawra jeśli daję wam jeden egzemplarz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości