Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Iron Man 2
Ja obstawiam Crimsona Dynamo.
Odpowiedz
1000000000000% Titanum Man .
Odpowiedz
dlaczego Stachu-Manie?
Odpowiedz
Pod uwagę są brani Mandarin i Dynamo właśnie.
Mikey Rourke miałby rzekomo wcieli? się w rolę Dynama, ale podobno się waha.
W filmie też ma był Black Widow, jednak nie wiem na ile to prawdopodobne.
Odpowiedz
a skąd masz te informacje m2reily?
Odpowiedz
Ze strony www.marvelcomics.pl niedawno przeczytałem krótk? notk? na ten temat, jak wejdziesz w tamtejsze archiwum to znajdziesz, sprawdziśem przed chwilę dla pewności
Odpowiedz
Ja chciałbym zobaczyć w dwójce Mandaryna. Nie czytałem komiksów z Iron Manem, ale wiem, że w kreskówce z bodajęe 1994 roku był on głównym złoczy?c?.
Odpowiedz
Nie zapominajmy, że do Mandarina ma wprowadzenie już w pierwszej części. Terrorysta, który przetrzymywa? Starka kończy z zielon? g?b?, myśl?, że to dośc wymowny znak :lol:
Odpowiedz
Mi tam wszystko jedno jakiego złoczy?ce dadz?. Ja licz? na jak najwięcej scen z Robertem Downey Jr. Najlepiej bez zbroji. Mam nadzieję, że tak poprowadz? fabułą by mógł się jak najbardziej wykazał. Może jakieś problemy alkoholowe Tony'ego Starka? Choć chyba na to trochę za wcześnie. W ogóle Robert jest jednym z moich ulubionych aktorów. Dobrze, że pod?wign?? się ze swoich problemów z narkotykami i powrócił na szczyt. Oby gra? teraz jak najwięcej.

Ps. Jeśli ktoś chce zobaczyć Downeya Jr w jego najlepszej roli to polecam film "Chaplin".
The truth is out there

Trust no 1
Odpowiedz
Też licz? na wątek chlania w następnym filmie, zapewne będą chcieli wrzucił sporo nawiązać do Avengers i to pewnie zajmie duż? część filmu, nie mniej przyda?a by się nieco dłuższa sekwencja walki niż ta z Iron Mongerem, cóż pożyjemy zobaczymy jak powiedział ślepy :D
Odpowiedz
Jak myślicie, pojawi się War Maschine?
Odpowiedz
Całkiem możliwe :P , bo o ile pamiętam był ma?y kawa?eczek filmu w którym War Machine był wspomniany. Może nie dosłownie, ale wspomniany.
Odpowiedz
Rhodes jak biegl bodaj na pomoc Starkowi zauwazyl srebrna zbroje, ale z niej nie skorzystal mowiac "Nie tym razem, malenka" czy cos takiego.
Odpowiedz
Pamiętam to kelenie. No ale to była zbroja Mark 2.
Odpowiedz
Wydaje mi się tak, mieli?my parę sugestii co do niego, z drugiej strony, lepiej żeby nie ?adowali za dużo w jeden film
Odpowiedz
spidermike23,Feb 27 2009, 05:00 PM napisał(a):Pamiętam to kelenie. No ale to była zbroja Mark 2.
A bo to trudno ją przekonstruować XD?? :P W filmie wszystko da sie zrobić :P
Odpowiedz
Czyli kto według was pojawi się w drugiej cz. Iron Mana?
Odpowiedz
Wedlug mnie pojawi sie Crimson Dynamo. Ta postac dalaby wiele mozliwosci na efektowna walke z Ironem w powietrzu.
Odpowiedz
Tak, moim zdaniem to niemal?e pewne, ale jak już mówiłem mogę chcie? i dał za dużo w filmie i wyjdzie chaotycznie, cóż można powiedzieć, że takie jest prawo sequeli :)
Odpowiedz
Wracając do War Mashine, widziałem jego filmową postać. Bardzo podobna do animowanej. B)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości