Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marvel Heroes
#1
B?d?c dzisiaj w sklepie zauważyłem nowe marvelowe czasopismo- Marvel Heroes. Do pierwszego numeru doścczona jest jako prezent ręka Iron Mana. Czasopismo kosztuje 6,99z? ( przynajmniej pierwszy numer) i z tego, co wywnioskowałem z okładki jest to miesięcznik. Szuka?em jakiejś strony mówięcej o nim, ale znalazłem tylko to
Odpowiedz
#2
Chyba raczej nie kupił ale znalazłem jeszcze to ;)

http://x-men.marvelcomics.pl/index.php?cmd...&news=15730



"Who said anything about killing you? All I have to do is rip out your rib cage, lungs and stomach so I can get at my baby. You're welcome to what's left."

- Carnage

Odpowiedz
#3
Nie wiem, może zrządz?.. ale to już jest kolejne czasopismo (zakładam że dla dzieci) traktujące o superbohaterach z Marvela.
Moje pytani brzmi: Czemu w to miejsce nie dadz? jakiejś konkretnej serii komiksowej (coś jak komiksy TM-Semic), bez żadnych gier i szarad, plakatów i tandetnych gad?etów??
Taki produkt dotarłby do większej rzeszy fanów, a nie tylko tych najmłodszych:/
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
#4
Bo oni myśl?, że Marvel to tylko najmłodsi fani...<_<
Odpowiedz
#5
Ehh...ta Polska i te jej wydawnictwa. Kocham je i ten kraj. "Umiej? zadba?" o fanów Marvel`a <_< To taki ma?y offtop, ale w jakiejś części na temat XD.
Odpowiedz
#6
A później nie ma co się dziwię, że komiksy o facetach w rajtuzach są u nas postrzegane jako opowiastki dla ma?ych dzieci<_<
Na kiego $%^&* są tam jakieś plakaty, zagadki, azbestowych chi?skich zabawek w środku a do tego tak strona internetowa http://egmont.pl/heroes/

B?agam niech mnie ktoś zastrzeli.
Jak zacz?li u nas wydawał po wielu latach ponownie Spider-Mana (te numery z Ezekielem i Ultimate) to wyszło tylko parę numerów, a tego badziewia jest na tony:angry:
Odpowiedz
#7
Podzielam wasze zdanie. Marvel Heroes, Spider-Man Magazyn, Spider-Man: Bohaterowie i Z?oczy?cy, te trzy gazety są dla tej samej grupy wiekowej, a najgorsze jest to, że nie widać temu końca...
Jedyn? naprawdę porządn? gazet? z postaciami Marvela jest Marvel - kolekcja figurek, niestety tu można doczepił się tłumaczenia, które jest miejscami tak fatalne, że aż r?ce opadaję.
Na razie rozkład gazet co do wieku prezentuje sie następująco:
- Spider-Man i Przyjaciele - 4-6 lat
- Spider-Man Magazyn, Spider-Man Bohaterowie i Z?oczy?cy, Marvel Heroes - 7-9 lat
- Komiksy dla dzieci Marvel - 9-12 lat
Poza te przedzia?y wiekowe (+14 lat) wychodzi: Marvel Kolekcja figurek, a jeśli chodzi o starszych szukających komiksu, a nie gazety z informacjami, to niestety musimy zadowoli? się gościnnymi wyst?pami Pajączka w komiksach: Astonishing X-Men vol. 4, Silver Surfer Requiem (chyba nic nie pominęłem).
Niby sporo, a jednak mało i nie dla wszystkich.

Mimo wszystko myśl?, że grupie docelwej Marvel Heroes się spodoba i poszerzy jej wiedzą o bohaterach Marvela. Myślę, że przez te wszystkie gazety dla młodszych wydawnictwa przygotowuj? sobie nowy grunt dla tych co obecnie wychowuj? się na wspomnianych gazetach. Poszerzy to grono odbiorców komiksów w przyszło?ci i był może wydawcy ch?tniej (i z dużo większym powodzeniem) będą wydawał normalne komiksy o Spider-Manie.
Odpowiedz
#8
' napisał(a):Poszerzy to grono odbiorców komiksów w przyszło?ci i był może wydawcy ch?tniej (i z dużo większym powodzeniem) będą wydawał normalne komiksy o Spider-Manie.
Par? żadnych lat temu mieli?my prób? wydania komiksów dla starszych odbiorców i wyszło jak wyszło.
Par? numerów i na tym się skończy?o. Ja już nie wierz?, na dłuższ? egzystencj? Spider-Mana w Polsce.......
Wyje?d?am do Stanów:spidey_usa:
Odpowiedz
#9
Wierzcie mi, że jakby była wydawana jakaś konkretna seria z Pajączkiem, (jak przed laty) to kupowałbym wszystkie numery. Myślę te?, że nie ja jeden. Nie wiem czemu seria DK upad?a, ale pamiętam jak to było z TM-Semic. Gdyby nie słaby papier i Clone Saga, to Spider-man dłużej by istnia? w Polsce.

Poza tym, jak wychodziśy wtedy te komiksy to byłem w pierwszej klasie podstawówki i jakoś nie było problemów.. Mo?na było obejść się bez takich czasopism a grono odbiorców (w tym dzieci) się poszerzało. W komiksach pojawia?y się tzw Kartoteki postaci czyli ich opis, więc jak ktoś nie wiedział to się dowiadywa?, dzięki temu dzia?owi.

Szkoda, że nie chcę reaktywować takiego pomysłu. Mogliby nawet zmniejszy? nakład, aby w straty nie popa??..

Sorry za offtop
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
#10
Cytat:Moje pytani brzmi: Czemu w to miejsce nie dadz? jakiejś konkretnej serii komiksowej (coś jak komiksy TM-Semic), bez żadnych gier i szarad, plakatów i tandetnych gad?etów??
Bo to może nie przynie?? zysku albo przynajmniej zysku na tym poziomie co te magazyny?

Cytat:Bo oni myśl?, że Marvel to tylko najmłodsi fani...
Celem wydawnictwa jest zarabianie pieni?dzy, a nie dbanie o fanów.

Cytat:Ehh...ta Polska i te jej wydawnictwa. Kocham je i ten kraj. "Umiej? zadba?" o fanów Marvel`a
Zawsze możesz zało?y? własne wydawnictwo i spróbował wydawał komiksy z pajączkiem.

Cytat:Szkoda, że nie chcę reaktywować takiego pomysłu. Mogliby nawet zmniejszy? nakład, aby w straty nie popa??..
To nie jest tak proste.

Generalnie ja się coraz bardziej utwierdzam w przekonaniu, że stan jaki mamy w Polsce jest głównie win? Marvela i cen ich licencji. Oczywiście można zwala? win? na polskich wydawców, ale gdyby czuli, że można na normalnych komiksach ze Spider-Manem zarobić to z pewnością wydawaliby go.


Odpowiedz
#11
Moim zdaniem magazyn jest całkiem fajny tylko za dyło tam tych wszystkich gierek, zgadek itd.itp.
Komiksy fajne na przemian z różnymi bohaterami Marvela.
Oceniam go 8+/10

Odpowiedz
#12
Ja nie pochwalam wydawania w Polsce pisemek przeznaczonych dla mlodszych tzw. fanow Marvela. Im wiecej takich czasopism, tym wiecej niezrozumienia dla starszych fanow.
Odpowiedz
#13
Powtórz? to jeszcze raz:
w Polsce jest za mało ludzi, którzy tym się interesują.
Nie mam co się nawet porównywa? do krajów europejskich.
Byli?my, jesteśmy i będziemy na szarym końcu.
Inteligentni, oczytani ludzie czytaj? komiksy a reszta woli marnować sobie życie w przej?ciu w bramie:D
Ja chcę do :spidey_usa:
:spidey_cheers:
Odpowiedz
#14
' napisał(a):Bo to może nie przynie?? zysku albo przynajmniej zysku na tym poziomie co te magazyny?
(...)
Generalnie ja się coraz bardziej utwierdzam w przekonaniu, że stan jaki mamy w Polsce jest głównie win? Marvela i cen ich licencji. Oczywiście można zwala? win? na polskich wydawców, ale gdyby czuli, że można na normalnych komiksach ze Spider-Manem zarobić to z pewnością wydawaliby go.
A te wszystkie gad?ety, to za darmoszk? robił, aby dodawał do takiego czasopisma? Na to też trzeba chyba zainwestować kask?. W to miejsce, zamiast dawał takie zabawki, można by pokry? koszty licencji.. czy cokolwiek..
A żeby robić czasopismo dla dzieci o postaci/postaciach z Marvela, też pewnie trzeba mieć licencj? jakąś i płaci? za to.

Cytat:Celem wydawnictwa jest zarabianie pieni?dzy, a nie dbanie o fanów.
Tu się zgodzę, ale można to połączył.

Dobra reklama i komiks kupuję starzy i młodzi..
Dla mnie niech taki komiks kosztuje nawet dych?, ale żeby był wydawany... niestety wtedy Ci najmłodsi by tak nie kupowali, bo za wysoka cena i dzieciaki odpadaję..
Cytat:Nie mam co się nawet porównywa? do krajów europejskich.
Byli?my, jesteśmy i będziemy na szarym końcu.
Ale niech nawet chociaż coś będzie takiego konkretniejszego regularnie wychodzic. Narazie to mamy tylko te kilkusetstronicowe komiksy. Dobrze jest, jednak te komiksy są nadal dla wybranych* (*z duż? ilości? p?gi)

Kurcze.. rzeczywiście trzeba chyba będzie coś samemu zaczął wydawał:D

ps. Jak to robić ci od mangi, że te komiksy cały czas wychodzą dośc regularnie??
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
#15
' napisał(a):Jak to robić ci od mangi, że te komiksy cały czas wychodzą dośc regularnie??
Nie każdy tytuł
Na mang? jest teraz duży boom w Polsce. Siedz? te Emo dziewczynki i ch?opcy i czytaj? histori? o wielkookich ludkach :D

' napisał(a):Dobra reklama i komiks kupuję starzy i młodzi..
I zaraz zacznie się narzekanie, że za drogo, że nie taki tytuł.

W Polsce komiks nie stoi źle.
źle stoj? tylko komiksy o super facetach w przyciasnych gatkach.
I możemy powtarza? sobie, że to wina drogiej licencji, że są wydawane pod dzieci.....
A tak naprawdę w Polsce jest jeszcze za mała grupa fanów by ten biznes się utrzymał i był opłacalny.
Odpowiedz
#16
Cytat:A te wszystkie gad?ety, to za darmoszk? robił, aby dodawał do takiego czasopisma? Na to też trzeba chyba zainwestować kask?. W to miejsce, zamiast dawał takie zabawki, można by pokry? koszty licencji.. czy cokolwiek..
Nie bardzo orientuj? się jak wyglądaję te wszystkie gad?ety, ale podejrzewam, że są dużo ta?sze niż licencja.

Cytat:A żeby robić czasopismo dla dzieci o postaci/postaciach z Marvela, też pewnie trzeba mieć licencj? jakąś i płaci? za to.
Tak, ale choćby taki Amazing to tytuł z innej pó?ki i cena licencji musi był porównywalnie wyższa.

Cytat:Dla mnie niech taki komiks kosztuje nawet dych?, ale żeby był wydawany... niestety wtedy Ci najmłodsi by tak nie kupowali, bo za wysoka cena i dzieciaki odpadaję..
Za około dych? to masz zeszyty choćby w multiversum czy na komiksy.com:P. Zresztą taka cena za zszyt jest po prostu zupełnie nie opłacalna w momencie gdy TPB kosztuje około 20 dolarów, ale to już temat na inn? histori?:P.

Cytat:źle stoj? tylko komiksy o super facetach w przyciasnych gatkach.
I możemy powtarza? sobie, że to wina drogiej licencji, że są wydawane pod dzieci.....
A tak naprawdę w Polsce jest jeszcze za mała grupa fanów by ten biznes się utrzymał i był opłacalny.
Ale z jakiegoś powodu komiksy DC w Polsce mają się dobrze i podejrzewam, że i na komiksy Marvela znaleźliby się ch?tni. Niby Mucha coś tam próbuje, ale jak już wyda komiks to cena jest taka, że naprawdę dużo bardziej opłaca się sięgn?? po orygina?.

Ale coś w tym jest co Nik napisał, że może magazyny typu Marvel Heroes wychowaj? kolejnych odbiorców komiksu superbohaterskiego w Polsce. Przynajmniej dobrze byłoby, gdyby tak się boom zaczyna?.



Odpowiedz
#17
' napisał(a):Ale z jakiegoś powodu komiksy DC w Polsce mają się dobrze i podejrzewam, że i na komiksy Marvela znaleźliby się ch?tni. Niby Mucha coś tam próbuje, ale jak już wyda komiks to cena jest taka, że naprawdę dużo bardziej opłaca się sięgn?? po orygina?.

Ale coś w tym jest co Nik napisał, że może magazyny typu Marvel Heroes wychowaj? kolejnych odbiorców komiksu superbohaterskiego w Polsce. Przynajmniej dobrze byłoby, gdyby tak się boom zaczyna?.
Dobrze to się Batman trzyma:DJak? regularna seri? masz wydawan? teraz z Dc??
Ale nim to pokolenie się wychowa na tyle, że zacznę u nas wydawał regularne serie to ja będą już stary, ślepy i głuchy......albo marvel do tego czasu już padnie;)
:spidey_cheers:
Btw.
Rządło, nie zgodzę się z tob?,że Punisher War Zone jest zły. Dla mnie bardzo fajnie odwzorowany klimat komiksów z serii Max.
A i DragonBall Evolution też mi się podobał:D
Ale to już gadka na inny czas :D
Koniec:spidey_offtopic: :spidey_cheers:
Odpowiedz
#18
W Polsce chyba niestety nigdy już nie doczekamy się czegoś takiego jak ery TM-semic.Wystarczyło kilka magazynów z "super" gad?etami i zdominowaćy one prawdziwe komiksy.Dk miało szans? er? komiksów odnowic ale obla?y dwie sprawy
1.Za wysoko się cenili
2.dominacja magazynów
Odpowiedz
#19
Witam,

Zakupiłem dziś numer 4/09!
najgorsze jest to że musiałem się nagimnastykować i naopowiada? kobiecie w kiosku bo jak zobaczyća że dorosły facet pyta o jakieś tam gazetki dla dzieci to miała dziwn? min?...pedofil?
więc jej ?ciemnia?em że dziecko po necie buszuje, zobaczy to to i "Kup mi tato"....(moja córka ma dopiero się na dniach urodziś :rolleyes:)

Jestem podobnego zdania jak poprzednicy, brakuje w Polsce dobrego wydawnictwa z porządn? pozycj? komiks.

T?skni? za TM-Scemic i tym dreszczykiem jaki towarzyszy? w drodze do kiosku..."Przyszedł już nowy komiks, czy jeszcze nie?" Ehhh...piekne czasy...cóż...

Może jeszcze doczekamy czegoś naprawdę godnego uwagi.. A póki co, trzeba kupować te gazetki dla dzieci....

Pozdrawiam
Specjale z UK - Colossus i Juggernaut - szczegóły strona 417 post #8330
Odpowiedz
#20
Kupując ten ch?am nie sprawisz że w Polsce b? wydawane prawdziwe komiksy Marvela.Egmont chce tylko zarobić trochę na dzieciarni z normalnymi komiksami byłoby to niemożliwe.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości