Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spidey Mobil
Czyli co sądzicie o dawnym środku transportu spider-mana i czy wam się podoba.Zamieszczjcie też fotki.
Mnie osobiście się ten środek transportu podoba. Czekam na opinie!
PS:Dodałem okładk? z pojazdem w tle.
Odpowiedz
Dla mnie głupi pomysł. Robienie ze Spideya mieszanki Power Rangers i Batmana. Przecież nasz Pajączak ma sie?, i tak się szybko porusza i tak.
Odpowiedz
Również uważam to za głupi pomysł. Parker nie jest jakimś tam Brucem Waynem, żeby sprawiał sobie super gad?ety. Jego finanse są o ile mi wiadomo dośc ograniczone, więc skąd miałby pieni?dze na wyżej pokazany pojazd, w dodatku tak odpicowany.
Odpowiedz
W?aśnie popieram, sie? to lepsze rozwiązanie. I jest w ogóle szybszym transportem.
Odpowiedz
Moim zdaniem także siec jest dobrym i lepszym rozwiązaniem ale autko w stylu jest fajne. Mimo że Pete nie jest tym Brucem jakimśtam ale gad?etów miał kilka np sieciosploty i znaczniki.
Odpowiedz
Wygląd autka fajny,ale lepsza pającza sie?.
Odpowiedz
Pomysl glupi. Auto raczej nie pasuje do Spidera, zreszta tak samo jak i inne naziemne srodki transportu.

PS: Samolot tez by nie pasowal:P, niech on po prostu lata se na tej swojej pajeczynie i tyle.
Odpowiedz
samochód ma wady korki itd.
siec lepsza a poza tym on mial swoje wynalazki ale to byly zwykle male gadzety:spidey_usa:
Odpowiedz
G?upi pomysł bo jakoś do Spider-Mana nie pasuje pojazd, w końcu przemieszcza się on głównie za pomoc? pajączyny i swoich zdolności ?ażenia po ?cianach. Co innego Batman który ma Batmobile, czy Ghost Rider i jego ognisto demoniczny motor. że nie wspomn? już o tym że Punisher miał motocykl i Vana, reasumując pewnym bohaterem pojazdy niepotrzebne.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości