Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Punisher
#1
W tym temacie piszemy co sądzimy o grze The Punisher. Ja osobiście zamierzam ją kupic na allegro i chciałbym wiedziec czy warto.
PS. Gra ponoc nie jest już wydawana. Wiecie gdzie mogę ją dostac? [nie piszcie że allegro bo wiem]
Odpowiedz
#2
Ja ją często widuje w empiku w wydaniu specjalnym "extra klasyka" (czy coś w tym gu?cie). Cena nie jest wysoka. A w gr? warto zagrał. Jest troche odniesie? do komiksu, świetne formy "wymuszania informacji" i w ogóle świetna gierka, osobiście polecam. Oryginalnie została wydana na 3CD, a w tej extra klasyce (czy jakoś tak) to jest na 1DVD.
Odpowiedz
#3
Ja też już mam gr? jestem na początku i bardzo mi się podoba.
Odpowiedz
#4
Ta gra jest całkiem niez?a.Myślę,że opłaca się ją kupił.
Odpowiedz
#5
Gra jest bardzo dobra, ale jest kilka błędów. Np. Punisher skacz?c z wyższych wysokońci (schody) lec?c jeszcze s?ycha? głos upadku i fiko?ka, gdy strzelamy w rze?ni w mi?sa te nawet nie drgn?. Ale gra jest naprawde warta uwagi. Jest jedyn? strzelank?, która mnie wciągnąła. W dodatku jest do tej gry ?miesznie niska cena, więc każdy fan Marvela powinien ją zakupił. Gor?co polecam
Odpowiedz
#6
Masz racj? gra jest super a przy okazji jest trochę ,,mocniejsza" od innych gier Marvela.Jestem w misji Greys Funeral Home do tej pory raz przegra?em. Fajne jest jak na początku Punisher wyskakuje z trumny a ci ludzie wrzeszcz? "It's the Punisher". Również gor?co polecam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości