Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zyczenia
#1
Witam.
Pomyslalem, ze nie ma sensu specjalnie dla jednej osoby zakladac temat, wiec tutaj bedziemy skladac zyczenia wszystkim userom SMO (zawsze wiedzialem, ze jestem genialny). Wiem, wiem, temat beznadziejny, no ale w koncu BleJd dzisiaj obchodzi 16 urodziny!
No wiec, dorgi BleJdzie, wszystkiego najlepszego Ci zycze, zdrowia, szczescia, 5 w szkole :rolleyes: , komiksow :P , pmyslnosci, 4 w szkole, zebys zdal mature, studia, zalozyl rodzine (niekoniecznie), mial dobra prace, spokojna starosc, wysoka emeryture... A, i 3 w szkole.

P.
Odpowiedz
#2
Wlasnie , BleJd wszystkiego najlepszego :P Coby cie malpy w ameryce zjadly i owoce z melli porwaly........I zebys odkryl Black Spidey Costume w USM :P

EDIT:Szkoda ze moje urodziny sa dopiero 22 marca (poprzednio SMO zniknelo akurat tego dnia :D)
Odpowiedz
#3
Duzo zdrowia i wszystkiego czego sobie zyczysz BleJd. :D
Odpowiedz
#4
Równiez dolaczam sie do zyczen. Moje beda w klimacie spidermanowskim, a zatem milej zabawy przy gre Ultimate Spider-Man, masy komiksów z USA, mozliwosci kupowania komiksów Pajaka w Polsce i wysmienitego Spider-Mana 3 w 2007 roku :) By the way zyczenia dla kazdego z nas ! :)
Odpowiedz
#5
Twoje zdrowie, BleJd. Kimkolwiek jestes. ;P
Odpowiedz
#6
zdrowia, szczescia itd :)
Wesoły świr
Odpowiedz
#7
Najlepszego
"Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthafuckin' happens, and it can happen to You." – Cage
Odpowiedz
#8
O dzieki, dzieki, nie spodziewalem sie takiego czegos z waszej strony :D

Bardzo to mile :)
Odpowiedz
#9
No wiec ten... no... Krowie trzeba zlozyc zyczenia :D
No wiec, wszystkiego najlepszego Crov, zdrowia, pomyslnosci, zebys strescil The Other, kasy na komiksy i w ogole czego tam sobie zamarzysz...

P.
Odpowiedz
#10
zygmoont,Oct 13 2005, 16:00 napisał(a):No wiec ten... no... Krowie trzeba zlozyc zyczenia :D
No wiec, wszystkiego najlepszego Crov, zdrowia, pomyslnosci, zebys strescil The Other, kasy na komiksy i w ogole czego tam sobie zamarzysz...

P.
Mozecie mi zyczyc tzw "krowy". :] (dostane ich pare :))
Odpowiedz
#11
A wiec nie wypada tak nie zlozyc zyczen naszemu kochanemu Crovowi :D A wiec duzo zdrowi , szczescia , madrosci i w_ogóle zebys zasmakowal piwska przed 18-stka i zebys przestal ignorowac moje posty.
Odpowiedz
#12
Cytat:wogóle zebys zasmakowal piwska przed 18-stka
To zyczenie dla Crova? lol, lepiej zeby przestal pic do 18-nastki ;)

Najlepszego Crov ;)
"Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthafuckin' happens, and it can happen to You." – Cage
Odpowiedz
#13
Cytat:A wiec nie wypada tak nie zlozyc zyczen naszemu kochanemu Crovowi :D
Jakby to powiedzial Vegeta z polskiej wersji DB: "Nie spouchwalaj sie, pajacu." :]

Cytat:wogóle zebys zasmakowal piwska przed 18-stka
Zycze Ci bys zasmakowal seksu przed 40-tka. :*

BTW, w_ogóle

Cytat:i zebys przestal ignorowac moje posty.
Jak widac redaktorzy SMO spelniaja prosby userów. :)
Odpowiedz
#14
"Sto lat, sto lat ,sto lat, sto lat niechaj zyje nam" :)

PS: Najlepszego

PPS: Jeszcze raz najlepszego :P
Odpowiedz
#15
Crov,Oct 13 2005, 19:55 napisał(a):
Cytat:A wiec nie wypada tak nie zlozyc zyczen naszemu kochanemu Crovowi :D
Jakby to powiedzial Vegeta z polskiej wersji DB: "Nie spouchwalaj sie, pajacu." :]
Ja na twoim miejscu uznal bym to za komplement (pozatym to bylo marne tlumaczenie jak inne by poland).


Crov napisał(a):Zycze Ci bys zasmakowal seksu przed 40-tka. :*

BTW, w_ogóle
Martw sie o siebie , pozatym weź spadaj , ja mam urodziny dopiero za kilka miesiecy wtedy z gliszczy twoich zlotych mysli ten tekst skopiuj.

Crov napisał(a):Jak widac redaktorzy SMO spelniaja prosby userów.
Nie wywyzszaj sie tak bo w sufit uderzysz.

PS: Czy wogóle w ciagu najblizszych 6 miesiecy ma ktos urodziny :P
Odpowiedz
#16
Cytat:
Crov,Oct 13 2005, 19:55 napisał(a):
Cytat:A wiec nie wypada tak nie zlozyc zyczen naszemu kochanemu Crovowi :D
Jakby to powiedzial Vegeta z polskiej wersji DB: "Nie spouchwalaj sie, pajacu." :]
Ja na twoim miejscu uznal bym to za komplement (pozatym to bylo marne tlumaczenie jak inne by poland).
Na moim miejscu uznalbys za komplement jakby Ares_Real napisal do Ciebie kochany? Chyba nie.
Po za tym na koncu zdania jest emot ale co tam, kto by sie tym przejmowal...


Cytat:
Crov napisał(a):Zycze Ci bys zasmakowal seksu przed 40-tka. :*

BTW, w_ogóle
Martw sie o siebie , pozatym weź spadaj , ja mam urodziny dopiero za kilka miesiecy wtedy z gliszczy twoich zlotych mysli ten tekst skopiuj.
Martwie sie o siebie, martwie. Nie bój sie. :) Cóz, to jeszcze raz napisze to gdy beda Twoje urodzinki ale i tak zycze Ci tego. Ale bulwers :P

BTW, zamiast "wtedy z gliszczy twoich zlotych mysli..." powinno byc "wtedy ze zgliszczy [he?] swoich zlotych mysli..."

Cytat:
Crov napisał(a):Jak widac redaktorzy SMO spelniaja prosby userów.
Nie wywyzszaj sie tak bo w sufit uderzysz.
Ojej, slonko tak sie zbulwersowales moim postem, ze musiales sie przyczepic do takiego milego zdania. Gdzie sie wywyzszam? Dawidos - oswiec Aresa (albo mnie) i powiedz czy nie jestem redaktorem SMO? W odpowiedniej kategorii na stronie ciagle widnieje jako redaktor wiec oznak wywyzszania sie nie stwierdzono. :)
Po za tym jezeli juz to wywyzszam sie nie w sposób fizyczny tak wiec uderzenie w sufit mi nie grozi. Mimo to dziekuje za troske. :)

Cytat:PS: Czy wogóle w ciagu najblizszych 6 miesiecy ma ktos urodziny :P
Napewno.
Odpowiedz
#17
Cytat:Martwie sie o siebie, martwie. Nie bój sie. :) Cóz, to jeszcze raz napisze to gdy beda Twoje urodzinki ale i tak zycze Ci tego. Ale bulwers :P

No... Moze Ares zostanie ksiedzem (bez urazy) :P
Odpowiedz
#18
Zycze zdrowia i duzej ilosc osób odwiedzajacych te strone.
Wielka si?a idzie zawsze w parze z równie wielk± odpowiedzialno¶ci±
Odpowiedz
#19
Troche spóznione ale B) - Wszystkieo najlepszrgo Crov. :rolleyes:
Odpowiedz
#20
Ja Crovowi zyczenia skladalem przez GG. :)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości