Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tekturki dla komiksów
#1
Folijek trochę jest na allegro ale gdzie zdobył tekturki bo przecież nie będą przepłacał 1 zł za tekturk?, szukam po sieci jakiś arkuszy ale wszytko co znajduj? to tektura falista ale za gruba jak na tekturk? - chciałbym kupił i poci?? sobie - już tak robiłem bo np pude?ka po bombonierkach lub stare okładki maja odpowiedni? grubo??;]

Macie jakieś pomysły lub namiary?
Odpowiedz
#2
Tektura z pude?ka po butach się nadaje, ale teraz większość jest z nadrukiem kolorowym, a nie jak kiedyś, że pude?ko było (zazwyczaj) bia?e.
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
#3
Też się nad tym zastanawia?em i praktycznie cię?ko znależę. Raz udało mi się ?ciagn?? z USA dośc drogie, ale za to grube folijki do komiksów (ale że robiłem to przez znajomego, to drugi raz już mu nie wyszło :/ ) Ogólnie też poszukuj? tekturek, bo z folijkami w sumie nie ma problemu, a 1z? to za dużo (musiałbym wydał około 500z? na same tekturki:P- a jeszcze nie jestem na tyle głupi:D
Odpowiedz
#4
W?asnie panowie tektura nawet ta cienka jaka jest w pude?kach po butach tez mi np nie pasuje bo mam dostep do takiej ale jak tak zapakuje do 500 sztuk komiksów to jaka kupa mi wyjdzie bo ma ona swoja grubo?? niestety - tekturki orginalne sa jednolite /zlane a tekturka po butach jest w środku falista - ja narazie znalazlem tlko wspominane tekturki od pude?ek po bombonierach ;]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości