Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czlowiek-Pajak
a to tylko cyfrowa sie da czy zwykla tez ?
Odpowiedz
River,Aug 4 2006, 09:25 napisał(a):a to tylko cyfrowa sie da czy zwykla tez ?
tzn. co sie dał Postsynchron dzwieku? Pewnie ze sie da obydwoma typami ale material musi "przejsc" przez komputer w obu przypadkach...
Odpowiedz
spoko bo mam zamiar nagrac wlasny film :)
Odpowiedz
Chciec to móc - zycze powodzenia :)
Odpowiedz
Ja równiez. Jesli tylko moge jeszcze jakos pomóc - sluze.
Odpowiedz
ok bede pisal a juz mam pytanie czy dalo by sie nagrac ludzi ale tlo komputerowe tzn chodzi mi zeby ludzie wycieci byli i wsadzeni na prawdziwe boisko pilkarskie
Odpowiedz
River,Aug 4 2006, 20:03 napisał(a):ok bede pisal a juz mam pytanie czy dalo by sie nagrac ludzi ale tlo komputerowe tzn chodzi mi zeby ludzie wycieci byli i wsadzeni na prawdziwe boisko pilkarskie
Daloby sie. Jest to technika zwana blue-boxem.
Nie jeden raz rozpisywalem sie na ten temat wiec po prostu sluze linkiem.
Odpowiedz
A jak zrobic takie napisy na pajeczynach jakie mozna zobaczyc w trailerze "Czlowieka-Pajaka"??
Odpowiedz
dzieki za Linka :)

PS. A ty bys mógl bys mi to zrobic jak bym Ci przeslal nagranie z tlem w jakims tam kolorze

PS2, Jesli dasz jakis numer gg lub cos bylbym bardzo wdzieczny mam do Ciebie sprawe
Odpowiedz
Towarzyszu, kiedy premiera filmu Drugi rzeknijcie mi wreszcie
Wesoły świr
Odpowiedz
Ja mam pytanie do Rivera: Czy ten fanfilm bedzie o Spider-Man`ie?
Odpowiedz
Cytat:A jak zrobic takie napisy na pajeczynach jakie mozna zobaczyc w trailerze "Czlowieka-Pajaka"??

w 3D Studio MAX i obróbka w After Effects...

Cytat:dzieki za Linka

Alez bardzo prosze... ;)

Cytat:PS. A ty bys mógl bys mi to zrobic jak bym Ci przeslal nagranie z tlem w jakims tam kolorze

Nie, niemóglbym ;) Brak mi czasu na wlasne produkcje, do tego pracuje nad cudzymi i tychze mam powyzej uszu. Bez urazy.

Cytat:PS2, Jesli dasz jakis numer gg lub cos bylbym bardzo wdzieczny mam do Ciebie sprawe

Dostaniesz na PW, ale jesli sprawa jest pochodna do wspomnianej wyzej to mozesz sie nawet nie fatygowac.

Cytat:Towarzyszu, kiedy premiera filmu Drugi rzeknijcie mi wreszcie

A to ciekawe - otóz niedalej jak dwa dni temu trzeźwialem przy dźwiekach glosnej muzyki rokowej na dziewiatym pietrze lokalu na dabrowskim osiedlu w towarzystwie odtwórcy glównej roli w filmie "Drugi". Tkniety twórczym bodźcem przypomnialem o zaleglosciach i zobowiazaniach jakie obaj na siebie wzielismy i mysle ze najblizszy tydzien bedzie kresem prac nad zdjeciami. O dacie premiery poinformuje...

Odpowiedz
Hmmm.... 3DS Max i AE... Czy móglbym liczyc na dokladniejsze instrukcje albo plik .max lub .aep?? Bo ekspertem w dzieninie modelowania to ja nie jestem :P Troche zajmuje sie animacja w Poser i efektami w AE ale w 3ds max sie nie orientuje :(

PS. Incognito, czy móglbys umiescic na necie model Spider-Mana ?? (chociaz jeden z tych szesnastu wadliwych :P ). Najlepiej w formacie zjadliwym dla Posera, ale moze byc tez MAX (przekonwertuje sobie). Bylbym niesamowicie wdzieczny :)
Odpowiedz
Na gg powiem Ci to co chcialem. Jutro z kumplem omówimy pare spraw w tym nazwa filmu i zrobie pierwszy plakat :P
Odpowiedz

Cytat:PS. Incognito, czy móglbys umiescic na necie model Spider-Mana ?? (chociaz jeden z tych szesnastu wadliwych tongue.gif ). Najlepiej w formacie zjadliwym dla Posera, ale moze byc tez MAX (przekonwertuje sobie). Bylbym niesamowicie wdzieczny smile.gif
Osobiscie odradzam umieszczanie takich materialow przed premiera filmu.
Wesoły świr
Odpowiedz
Cytat:Na gg powiem Ci to co chcialem. Jutro z kumplem omówimy pare spraw w tym nazwa filmu i zrobie pierwszy plakat :P
Jestem ciekaw tego plakatu....a czy to bedzie fanfilm czy....twoja wlasna produkcja?
Odpowiedz
Bedzie to Film Biograficzny a plakat nic takiego nie bedzie odslanial :)
Odpowiedz
Jackson:
Rozumiem, ze ukazywanie czesci wykorzystywanych w filmie przed premiera to niezbyt dobry pomysl. Ale w poscie napisalem o 16 modelach, które maja jakies wady i w do filmu raczej nie beda ich uzywac. Lepsze to niz nic :P Ale i tak zadecyduje Incognito :D
Odpowiedz
o i Jarek_K Nie bedzie o Spiderze tylko o zyciu pilkarza od dziecinstwa borykal sie z problemami choroba a i tak dazyl do celu
Odpowiedz
to ten film bedzie lepszy nzi film: GOL (mam nadzieje ze go ogladales) ;)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości