Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czlowiek-Pajak
sie zobaczy czy lepszy od filmem kinowym :P mam nadzieje ze bedzie na poziomie Karola, czlowieka itd :P
Odpowiedz
Cytat:Hmmm.... 3DS Max i AE... Czy móglbym liczyc na dokladniejsze instrukcje albo plik .max lub .aep??

na plik .max i .aep liczyc nie mozesz, natomiast co do instrukcji - tworzysz obiekt 2D typu TEXT, nadajesz mu modyfikator Extrude, konwertujesz na Editable Poly, wygladzasz, nadajesz teksture, tworzysz swiatlo (chocby najprostsze) i kamere (typu target), a pajeczyne w tle skladasz ze zwyklych boxów (tzn. tworzysz np. 1/5 pajeczyny a potem powielasz ten wycinek). W after effects edytujesz gotowa juz animacje filtrami Sapphire FilmEffect (plug-in dodatkowy - trzeba skolowac), EdgeRays i ChanelInvert (tylko przy rozpoczeciu i zakonczeniu ujecia). Tyle...

Cytat:PS. Incognito, czy móglbys umiescic na necie model Spider-Mana ?? (chociaz jeden z tych szesnastu wadliwych  ). Najlepiej w formacie zjadliwym dla Posera, ale moze byc tez MAX (przekonwertuje sobie). Bylbym niesamowicie wdzieczny

Dzizas - nol lej! Jestesmy szanujaca sie wytwórnia i cenimy efekty wlasnej pracy :D Pytanie - do czego Ci to potrzebne? Chcesz robic wlasny film? To musisz sie pofatygowac i wykonac wlasny model. Do cwiczen obslugi 3DSą Tym bardziej pokus sie o wykonanie wlasnego modelu! ;)

Cytat:Ale i tak zadecyduje Incognito

Rzekl Pan...
Odpowiedz
ok jedno ustalone Film nazywa sie "Mecz" a plakat kilka godzin
Odpowiedz
Ok, ok. Wolalem "zapytac i byc glupcem przez piec minut niz nie pytac i byc glupcem przez cale zycie" jak to ktos kiedys madrze powiedzial :P :) Tak wiec bede sam staral sie wyprodukowac jakis model Spiderka :spiderman:

PS. Dziekuje za instrukcje "pajeczynowych napisów"
PS2. Owszem produkuje "film" ale nie na taka skale jak ty :) Scenariusz jest oparty na Sadze Klonów.

:spider: pajeczak

pzdr
Odpowiedz

Mój niezbyt udany plakat grafika to nie jest moja dobra strona
Odpowiedz
Mi sie tam podoba tylko powiedz w jakim programie zrobiles ten plakat??
Odpowiedz
Fotoszop :) nie za bardzo skomplikowany ale trzeba sie pobawic aby uzyskac super efekty
Odpowiedz
Thx za info :) a kiedy rusza cala produkcja??
Odpowiedz
uu dopiero zaczyna sie wszystko :) prawdopodobnie koniec to Wiosna 2007
Odpowiedz
Jaka role pelnisz w tym filmie?
Odpowiedz
wszystkiego po trochu:) tzn rezyser scenarzysta i moze aktor
Odpowiedz
Cytat:Mój niezbyt udany plakat grafika to nie jest moja dobra strona
Próbowales moze uzyc innej czcionki? Bo ta jest troche niewyrazna. Móglbys troche pobawic sie z filtrami, zeby "wkozaczyc" ten plakat. Mimo to plakat podoba mi sie, nie jest jakis przekombinowany czy znowu jakis mocno skomplikowany o taki OK ;)
"You're good... but me, I'm magic"
Odpowiedz
ok zmieniam koncepcje bedzie to film na podstawie ksiazki Lewa Kassila "Bramkarz Republiki"
Odpowiedz
jestem po obejrzeniu trailera a ostrzegam krytykiem jestem ostrym stroj no widac ze gdzie niegdzie pomarszcziony co oznacza niedokladnosci ale biorac pod uwage ze to fan film przejdzie ten electro cos wam nei wyszedl moim zdaniem i efekty specjalne tez. Ale patzrac na to jak na fan film to niezle sie zapowiada a beczna scenka z rekawiczka
upewnij sie czy nikogo niema w domu
Odpowiedz
no wiesz....zefir.....mi tam kostium sie podoba i ogólnie wszystko....i w koncu doczekamy sie polskiego Spidera :D A Incognito kiedy premiera?
Odpowiedz
jestem ciekaw jak wam wyjdzie, sam bardzo lubie robic (fan)filmy... A kiedy bedzie Czlowiek Pajak gotów?
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
no obecnie zrobione jest 22% wiec jak mneimam poczekamy jeszcze troszke
upewnij sie czy nikogo niema w domu
Odpowiedz
@Incognito, nie wiem, czy jeszcze tu zagladasz, ale...

1. Jak ida prace nad filmami? (czy w ogóle ida)
2. Kiedy mozemy sie spodziewac CP?
3. Jaki jest tytul nutki z trailera Novalisa? :P

Pozdrawiam
Odpowiedz
Cytat:1. Jak ida prace nad filmami? (czy w ogóle ida)
Z tego co wiem jak na razie nie ida, bo autor jest zajety zupelnie innymi projektami.
Wesoły świr
Odpowiedz
Szkoda bo mogliby ten skonczyc. <_<
Rafcios rządzi Kumalski ? xD
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości