Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ankieta: Kt
Ankieta jest zamknięta.
Kingpin
0%
0 0%
Rhino
0%
0 0%
Thanos
0%
0 0%
Colossus
0%
0 0%
Juggernaut
0%
0 0%
Abomination
0%
0 0%
Razem 0 głosów 0%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marvel Kolekcja Figurek Specjale - Sonda
Macie mozliwosc zaglosowania na jedno ze specjalnych wydan Marvel Kolekcji Figurek. Takie, które waszym zdaniem powinno byc wydane w Polsce jako pierwsze. I prosze o konkretne posty, tzn. jezeli piszemy na kogo glosowalismy to wymagane jest uzasadnienie takiego a nie innego wyboru. Milej zabawy.

Odpowiedz
Zaglosowalem an Thanosa bo milo by bylo postawic go obok Silver Surfera;]

Co do sady hmm nie wiem czy cos da bo sprowadza co beda chcieli - popularne specjale z tymi mniej popularnymi - lepsza sprzedaz;]
Odpowiedz
Równiez wybieram Thanosa, poniewaz uwazam ze to swietnie zrobiona figurka i nie moge doczekac sie postawienia jej na pólce :DSzkoda, ze mozna glosowac tylko na jedna bo wybralbym takze Kolosa ale trudno :)
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''
Odpowiedz
Juggernaut --> poniewaz to jedna z moich ulubionych zlych postaci przeciwników druzyny X. I w koncu wedlug przed wakacyjnych zapowiedzi byl obiecany na listopad 2009 wiec maja poslizg:P
Odpowiedz
:spider_lol:kolejna taka sama sonda? Ciekawe po co bo jak ktos nie bedzie chcial napisac uzasadnienia to i tak nie napisze pomimo nie wiem jakich prósb czy grózb rzadla czy innych modów <_<

No ale do rzeczy, ja glosuje na JUGGERNAUTA poniewaz jak pisalem wczesniej jest po jeden z najstarszych SPECJALI i uwazam ze takie powinny byc wydane u nas w pierwszej kolejnosci bo z czasem wydawnictwo moze miec coraz wiekszy problem z ich dostaniem!

A wiec najpierw:

JUGGERNAUT
COLOSSUS
THANOS

a dopiero pózniej RESZTA czyli NOWSZE SPECJALE!
"Wierzę, że to co cię nie zabije, uczyni cię... dziwniejszym."
Odpowiedz
Juggernaut.
Jak ktos wyzej napisal, byl juz Spider na gzymsie, Hulk, a Juggs ma miesieczne opóznienie, wiec koniecznie musi sie pojawic przy najblizszej okazji.
Odpowiedz
Rhino.
Glosowalem na niego poniewaz fajnie by sie komponowal wsród figurek ze spider-mana a poza tym figurka jest swietnie wykonana i zawsze lubilem te postac!:D
Chociaz oczywiscie pozostale figurki sa super w szczegulnosci te z X-men!:)
''SZŁEM ŁĄKĄ                                                                                      
WIATER WIAŁ KWIATY PACHŁY A ONA MNIE ODEPCHŁA
WIĘC POSZŁEM DO DOMU
TRZASŁEM DRZWIAMI PIERDŁEM RZYGŁEM WYSZŁEM
I CHAMSTWA NIE ZNIESE"
Moda na suknie saga.
Odpowiedz
Juggernaut. Bo to jeden z lepszych zlych i tak jak poprzednicy pisza, starsza i obiecywana figurka.
Odpowiedz
Juggernaut
Bardzo fajna figurka przedstawiona w dynamicznej pozie, która doskonale oddaje charakter Juggsa. Wypatrujemy jej w Polsce juz od kilku miesiecy, dlatego powinna byc wydana w pierwszej kolejnosci.
Cokolwiek stanie nam na drodze, jakiekolwiek bitwy będziemy musieli stoczyć wewnątrz nas... zawsze mamy wybór (...) 
To wybory czynią nas tym, kim jesteśmy i zawsze możemy wybrać to, co słuszne. (Spider-Man)
Odpowiedz
KINGPIN na niego oddaje glos.
Figurka ladnie wykonana i strasnie chce ja miec ladnie by sie komponowala wsród wrogów SPIDER-MANA.
Odpowiedz
Nie lubie takiego wymuszania poruszanego juz tematu,tym bardziej ze mój kazdy bardziej odstajacy byl blokowany.Ale ok. JUGERNAUT -poniewaz go lubie.
Pieniądze często kosztują zbyt wiele. — Ralph Waldo Emerson
Dla pijaka bohaterem jest ten kto może wypić więcej.- ?

ZAPRASZAM WSZYSTKICH KOLEKCJONERÓW http://gambler777.znajomi.interia.pl/wizytowka/galeria
Odpowiedz
Thanos - wyglada kapitalnie (blyszczace, zlote rekawice z pierscieniami), no i ciagle pamietam go z jednego wydan Mega Marvel.
Odpowiedz
Oddalem glos na Rhino, poniewaz chcialbym miec tego specjala przy Pajaku. Do kazdej z druzyn juz mam.
Hulk, Juggernaut wiec Rhino pasowalby do Spidera.
Specjale z UK - Colossus i Juggernaut - szczegóły strona 417 post #8330
Odpowiedz
Ja oddalem glos na Juggernauta, bo lubie postacie ze swiata pajaka. A moja trójka wyglada tak: Juggernaut, Rhino, Kingpin.
Odpowiedz
Ja glosowalem na Colossusa
Powód jest prosty- wszystkie sa swietne wiec przewazyla sympatia do X-men
Odpowiedz
Rhino - idealnie by pasowal przy panteonie super zloczynców Spidera:)
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
COLOSSUS poniewaz chcialbym miec jak najwiecej X-Men a dryzyna bez kolosa mi nie pasuje :D
Odpowiedz
Ja glosuje na szanownego pana Rhino.To jedna z najladniejszych figurek w kolekcji i w dodatku twórcy dali mu najlepsza z mozliwych póz.

Odpowiedz
COLOSSUS oczywiscie, bo nalezy do mojej ulubionej druzyny X-Men i najlepiej go znam z tych specjali, do tego ladny metalowy wyglad.
Odpowiedz
Ja oddalem glos na Juggernauta . Swietna poza . Jakby przygotowywal sie do rozbicia sciany .
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości