Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa Spider-Girl
May Parker w roli Spider-Girl zast?pi nie jaka Arana. Co ciekawe nie będzie to nowa alternatywna seria, acz postać ta będzie ?y? w gównym uniwersum, czyli 616! Co myślicie o tym projekcie. Ja uważam że to dobry pomysł. Nowa Spider-Girl może był okazję do romansu dla Człowieka-Pająka, któremu ostatnia dziewczyna sprzedaża krew Morbiusowi. A może Arana zagości na trochę do komiksów z Pajączakiem, cóż wszystko przed nami. Niemniej zapraszam forumowiczów do dyskusji:).
Odpowiedz
Nie wydaje mi się bla?eju, by powstał jakiś romans między Spider-Manem, a nową Spider-Girl. Arana jest nastolatk? (należy aktualnie do nastoletniej dru?yny herosów zwanej Young Allies), a Spider-Man jest dorosły (teoretycznie, bo w obecnych komiksach jego poziom umysłowy/emocjonalny jest bardzo niski, Arana jest już chyba bardziej od niego dojrza?a). Chociaż, skoro jest to ten sam Spider-Man co upija się sokiem na weselu, przesypia się z kobiet?, nie pamiętając tego, w?amuje się do hotelu, by odbył sadomaso seks z Black Cat z mask? na twarzy, więc już wszystko jest możliwe. Wydanie Spider-Girl wbrew pozorom to nic prze?omowego. To po prostu Arana w stroju Spider-Woman przej?tego od Julli Carpenter, która stała się nową Madame Web. więc nic nadzwyczajnego się nie dzieje. Bardziej ubolewam, że kończ? się przygody alternatywnej Spider-Girl (prawdziwa córka Spider-Mana), która w porównaniu z tym co dzieje się w TASMie, są po prostu genialne.
Odpowiedz
Musz? przyzna? że Peter "wiecznie młody trzydziestolatek" Parker mi też jakoś nie odpowiada. Jeśli chodzi o Spider-Girl to i tak imho najlepsza była May, która miała styl, fajny kostium (Nie mówił że Jullia miała jakiś zły, ale po prostu ten May bardziej do mnie przemawia) i b.dobre historie. Jedyne co będzie łączyło obydwie postacie to zapewne nazwa i moce. Ja jednak licz? ?e, może kiedyś Spider-Girl z MC2 powróci i pokaże swojemu ojcu, jak powinny wyglądał prawdziwe, ciekawe przygody i odpowiedni bohater;).

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
Odpowiedz
Spider-Girl z MC2 powróci, bo już nie raz i nie dwa jej serie były anulowane, później wznawiane itd. Tylko pewnie trochę czasu minie zanim to następi.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości