komiksy: 1222 komiksy polskie: 32 seriale animowane: 111 biografie: 59

KOMIKSY PL | Nowości komiksowe w Polsce 19.06 i 21.06

18 czerwca 2019

Wydawnictwo Egmont już jutro (19.06) zaprezentuje kolejny tom Amazing Spider-Man: Globalna Sieć. Natomiast za kilka dni (21.06) w kioskach będziemy mogli nabyć coś dla młodszych czytelników – Marvel Komiks.

Amazing Spider-Man: Globalna sieć. Demonstracja siły. Tom 3

Amazing Spider-Man tom 3
Wydanie: 2019
Seria/cykl: MARVEL NOW 2.0
Scenarzysta: Dan Slott, Christos Gage
Ilustrator: Giuseppe Camuncoli
Tłumacz: Bartosz Czartoryski
Typ oprawy: miękka ze skrzydełkami
Data premiery: 19.06.2019

Trzeci tom przygód Spider-Mana z serii wydawniczej Marvel NOW! 2.0. Superbohaterowie i superłotrzy znikają w tajemniczych okolicznościach. Początkowo wydaje się, że to seria niepowiązanych wypadków, jednak z czasem okazuje się, że chodzi o przemyślane działanie. To Regent uknuł misterny, złowrogi plan, żeby za jednym zamachem pozbyć się Spider-Mana, Iron Mana i Avengers. Wiadomo, że Peter Parker i Tony Stark nie przepadają za sobą. Czy jednak będą w stanie współpracować, żeby pokonać Regenta. A może będzie im potrzebny do tego ktoś trzeci?

Autorami scenariusza są Dan Slott (She-Hulk, Mighty Avengers) i Christos Gage, a rysunki przygotował Giuseppe Camuncoli.

Marvel Komiks

Komiksy Marvel Tom1
Wydanie: 2019
Seria/cykl: MARVEL KOMIKS
Scenarzysta: Jeff Parker, Paul Tobin
Ilustrator: Manuel Garcia, Alvin Lee, Matteo Lolli
Tłumacz: Grzegorz Gołębski
Typ oprawy: miękka
Liczba stron: 112
Data premiery: 21.06.2019

Seria dla młodszych wielbicieli superbohaterów, w której co miesiąc ukazują się nowe przygody Spider-Mana, Hulka, Avengers oraz innych znanych i lubianych herosów Marvela. Na 112 stronach znajduje się aż pięć zamkniętych historii, które pierwotnie ukazały się nakładem wydawnictwa Marvel Comics w serii Marvel Adventures, tworzonej specjalnie z myślą o młodszym odbiorcy. W tym tomie Hulk, Iron Man i Spider-Man adoptują psa z piekła rodem i mierzą się z amatorami kosmicznego sportu ekstremalnego, Peter Parker wypowiada wojnę mafijnej rodzinie Torino, a Avengers dowiadują się, że w roli obrońców Ziemi ma ich zastąpić zaawansowany system znany jako ULTRON…


Related Articles

About Author

  1. Dla mnie Spiderman jest postacią, która zostawia coś w pamięci. Wzbudza pozytywne odczucia i emocje. Jest jednym z moich bohaterów. Który pozostanie w umyśle oraz sercu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *