komiksy: 1087 komiksy polskie: 21 seriale animowane: 105 biografie: 59

KOMIKSY PL | Wielka Kolekcja Komiksów Marvela Tom 108

11 stycznia 2017

W dniu 11 stycznia 2017 zawitał do kiosków i salonów prasowych 108 tom przedłużonej na prośbę czytelników Wielkiej Kolekcji Komiksów Marvela. Jest to polskojęzyczne zbiorcze wydanie pierwszej części crossoveru Spider-Island, na którą składa się kilka zeszytów z różnych serii komiksowych. Osią fabuły jest epidemia pajęczego wirusa, w wyniku której wszyscy mieszkańcy Manhatannu otrzymują pajęcze moce. Jest to więc album, w którym Spider-Man jest głównym i tytułowym bohaterem, co powinno zachęcić polskich fanów do zakupu tego tomu z kolekcji. Poniżej dane udostępnione przez wydawcę, którym jest polski oddział Hachette.

Opis fabuły:
Wszyscy mieszkańcy Manhattanu niespodziewanie otrzymali pajęcze moce. A nie każdy używa ich odzpowiedzialnie! To sprawka Szakala, jednego z najbardziej diabolicznych wrogów Pajączka. Obdarzenie mieszkańców miasta mocami Spider-Mana to zaledwie pierwszy etap jego szalonego planu! Czy Peter Parker znajdzie sposób na powstrzymanie psychopatycznego naukowca, nim pełen biegających po ścianach amatorów Nowy Jork stanie na głowie?

Tytuł oryginału: The Amazing Spider-Man: Spider Island (Part One)
Oryginalne zeszyty: The Amazing Spider-Man #666-669 (wrzesień-listopad 2011), Venom #6 (październik 2011), Spider-Island: Deadly Foes #1 (październik 2011)
Scenariusz: Dan Slott, Rick Remender, Fred Van Lente
Ołówek: Humberto Ramos, Stefano Caselli, Tom Fowler, Minck Oosterveer
Tusz: Carlos Cuevas, Victor Olazaba, Karl Kesel
Kolory: Marte Gracia, Edgar Delgado, John Rauch, David Curiel
Przekład: Marek Starosta
Stron: 160

Wielka Kolekcja Komiksów Marvela Tom 108


Related Articles

About Author

Dawidos

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *