komiksy: 1089 komiksy polskie: 21 seriale animowane: 106 biografie: 59

KOMIKSY PL | Wielka Kolekcja Komiksów Marvela Tom 119

15 czerwca 2017

W dniu 14 maja 2017 zawitał do kiosków i salonów prasowych 119 tom przedłużonej na prośbę czytelników Wielkiej Kolekcji Komiksów Marvela. Jest to polskojęzyczne zbiorcze wydanie kilku komiksów z cyklu What If? przedstawiającego alternatywny przebieg wydarzeń w uniwersum Marvela. W kontekście Spider-Mana znajdziemy tam odpowiedź na pytania, co by było, gdyby przyłączył się on do Fantastycznej Czwórki i jak potoczyłyby się jego życie, gdyby dał radę uratować Gwen Stacy. Jest to więc album, w którym Spider-Man występuje w niektórych historiach w głównej roli, co powinno zachęcić polskich fanów do zakupu tego tomu z kolekcji. Poniżej dane udostępnione przez wydawcę, którym jest polski oddział Hachette.

Opis fabuły:
Wszechświat Marvela jest miejscem nieskończonych możliwości! Odkryjmy kilka niesamowitych historii, w których losy bohaterów w pewnym momencie potoczyły się inaczej niż w znanej nam rzeczywistości. Jak poradziłby sobie Spider-Man, gdyby został przyjęty do Fantastycznej Czwórki? Cz Avengers wygraliby wojnę między Kree a Skrullami bez Ricka Jonesa? Jak potoczyłyby się życie Spider-Mana, gdyby żyła Gwen Stacy? Odpowiedzi na te i więcej pytań znajdziecie w tym albumie!

Tytuł oryginału: Marvel What If?
Oryginalne zeszyty: What If? #1 (luty 1977), #3 (czerwiec 1977), #18 (grudzień 1979), #20 (kwiecień 1980), #23 (październik 1980), #24 (grudzień 1980) oraz cztery strony z #34 (sierpień 1982)
Scenariusz: Roy Thomas, Jim Shooter, Peter Gillis, Tom DeFalco, Tony Isabella, Mark Gruenwald, Frank Miller, Bob Budiansky, John Romita Jr., Rick Parker, Mike Carlin
Ołówek: Jim Craig, Gil Kane, Tom Sutton, Alan Kupperberg, Herb Trimpe, Mark Gruenwald, Frank Miller, Ron Zalme
Tusz: Pablo Marcos, Klaus Janson, Bruce Patterson, Mike Esposito, Frank Giacoia, Brett Breeding, Bob Wiacek, Al Milgrom
Kolory: Janice Cohen, George Roussos, Glynis Wein, Carl Gafford
Przekład: Sebastian Smolarek
Stron: 208

Wielka Kolekcja Komiksów Marvela Tom 119


Related Articles

About Author

Dawidos

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *