komiksy: 1145 komiksy polskie: 22 seriale animowane: 109 biografie: 59

KOMIKSY | Prawdziwa tożsamość Red Goblina!

22 stycznia 2018

Wyciekły informacje na temat Red Goblina, który zadebiutuje na łamach serii Amazing Spider-Man w ostatniej pisanej przez Dana Slotta historii. Na nią składać się będą numery #797 – #801.

Do tej nie było zbyt wiele wiadomo na temat Red Goblina. Marvel trzyma wszelkie informacje na ten temat w sekrecie. Przedstawiono tylko jego rysunek w pozie, która przypomina Mephisto z okładki będącej wariantem Amazing Spider-Man #454. ASMv1_454var

Tak przedstawiony Red Goblin sugerował związek z Mephisto. Fani szybko zaczęli spekulować, że historia ma przywrócić związek Petera z Mary Jane, a sam Osborn szykuje się na pakt z diabłem. Niedawno jednak wyciekła okładka będąca wariantem dla numeru #797.

Tutaj pojawiła się spekulacja, że Osborn zwiąże się z symbiontem Carnage’a.

Krótko później, najprawdopodobniej przypadkowo brytyjski Amazon opublikował opis dla wydania zbiorczego tej historii:

“Go down Swinging! Norman Osborn has finally found a way to become a Goblin again and is gunning for Spider-Man in the biggest way possible. His new weapon? The Carnage Symbiote! There’s never been a bigger tougher Goblin/Spider-Man story than this! Collecting: Amazing Spider-Man 797-801.”

Co tłumacząc znaczy: Norman Osborn w końcu znalazł sposób, by być ponownie Golblinem. Jego nowa broń? Symbiont Carnage’a! Nigdy wcześniej nie było większej, cięższej historii Goblin/Spider-Man niż ta! Zawiera: Amazing Spider-Man #797-801.

Teraz już wszystko jasne: Red Goblin to Osborn z symbiontem Carnage’a!


Related Articles

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *