komiksy: 1178 komiksy polskie: 25 seriale animowane: 110 biografie: 59

Wyniki konkursu Geek Nation i Spider-Man Online

04 maja 2019

Z radością informujemy, że zwycięzcą konkursu Spider-Man Online i Geek Nation, w którym nagrodą był kubek 3D Marvel Spider-Man Geek 350 ml, został uczestnik legitymujący się w wysłanym zgłoszeniu (17 kwietnia 2019 godz: 20:18) następującymi danymi:

Imię: Daniel
Nick: Spajdi500

Na pytanie konkursowe Z jakiego gadżetu korzysta Spider-Man, aby szybko poruszać się po mieście? udzielił on poprawnej odpowiedzi: sieciosploty (za poprawne uznawano także takie synonimy jak wyrzutnie sieci czy sieciowody). Następnie spośród osób, które również odpowiedziały poprawnie na to pytanie i którym przyporządkowano liczby według kolejności nadesłania zgłoszeń, to właśnie on został wylosowany przez generator liczb losowych RANDOM.ORG.

Do laureata została wysłana wiadomość z informacją o zwycięstwie w konkursie i prośbą o podanie dodatkowych danych koniecznych do wysłania nagrody. Dziękujemy wszystkim za udział w zabawie.

Z chwilą skontaktowania się ze zwycięzcą dane pozostałych uczestników znajdujące się w dyspozycji redakcji zostaną zgodnie z regulaminem konkursu wykasowane.


Related Articles

About Author

Dawidos