komiksy: 1091 komiksy polskie: 21 seriale animowane: 106 biografie: 59

Miles Morales: Ultimate Spider-Man #3

Miles Morales: Ultimate Spider-Man #3Numer: Miles Morales: Ultimate Spider-Man #3
Tytuł: Brak
Wydawnictwo: Marvel Comics 2014
Data wydania: Wrzesień 2014
Scenariusz: Brian Michael Bendis
Rysunki: David Marquez
Tusz: David Marquez
Kolory: Justin Ponsor
Litery: VC’s Cory Petit
Okładka: David Marquez & Justin Ponsor
Asystent redaktora: Emily Shaw
Redaktor: Mark Paniccia
Redaktor naczelny: Axel Alonso
Naczelny dyrektor kreatywny: Joe Quesada
Wydawca: Dan Buckley
Producent wykonawczy: Alan Fine
Cena: $3.99
Przedruk PL: Brak

Streszczenie

Redakcja „Daily Bugle”. Jameson daje do zrozumienia Nedowi, swojemu reporterowi, że oskarżanie Spider-Mana o współudział w atakowaniu transportów Starka bez dowodów nie zostanie wydrukowane. Domaga się pełnej historii. Nagle do biura wpada Ben Urich z wieścią, że Norman Osborn żyje i jest na wolności.

Posterunek policji. Sprawa dwójki przestępców nazywanych dwójką Spider-Manów trafia do wydziału zabójstw. Jak informuje kapitan Frank Quaid zajmie się nią detektyw Maria Hill.

Queens. Miles przyznaje przed swoją dziewczyną Kate, że jest Spider-Manem. Dziewczyna przerażona ucieka bez słowa. Ganke daje do zrozumienia przyjacielowi, że powinien był go posłuchać. Nagle obok chłopaków zatrzymuje się samochód, z którego wysiada Maria Hill. Kobieta chce, by Miles wsiadł do środka. Ganke radzi uciekać. Tym razem Morales decyduje się posłuchać przyjaciela i ucieka. Kobieta stwierdza, że są głupi, po czym odjeżdża. Miles pojawia się sekundę później. Obaj wyczytują na komórce newsa, że Osborn żyje. Postanawiają, że Spider-Man powinien pilnować domu May, bo tam może się udać Goblin.

Była dyrektor S.H.I.E.L.D., Monica Chang, wraz z oddziałami federalnymi wkracza do opuszczonej siedziby Osborn Industries. Nagle z tajnego pomieszczenia wychodzi Norman. Po krótkiej przemowie akcentującej, że kobieta jest rozczarowująca i nie nadawała się na dyrektora, zmienia się w Goblina i zabija ją, jak i uzbrojone jednostki FBI.

Spider-Man dociera do domu Petera Parkera, gdzie jest cicho i spokojnie. Nagle z nieba spada Green Goblin i staje przed przerażonym Milesem.

Autor: Spider-Nik

Miles Morales: Ultimate Spider-Man #3 Miles Morales: Ultimate Spider-Man #3 Miles Morales: Ultimate Spider-Man #3

Miles Morales: Ultimate Spider-Man #3 Miles Morales: Ultimate Spider-Man #3 Miles Morales: Ultimate Spider-Man #3


Related Articles

About Author

Dawidos