komiksy: 1090 komiksy polskie: 21 seriale animowane: 106 biografie: 59

Web Warriors #9

Web Warriors #9Numer: Web Warriors #9
Tytuł: Tangled States – Part Three: Brave New World
Wydawnictwo: Marvel Comics 2016
Data wydania: Wrzesień 2016
Scenariusz: Mike Costa
Rysunki: David Baldeon
Tusz: Rick Magyar & Marc Deering
Kolory: Matt Yackey
Litery: VC’s Joe Caramagna
Okładka: Julian Totino Tedesco
Redaktor: Devin Lewis
Redaktor wykonawczy: Nick Lowe
Redaktor naczelny: Axel Alonso
Naczelny dyrektor kreatywny: Joe Quesada
Wydawca: Dan Buckley
Producent wykonawczy: Alan Fine
Cena: $3.99
Przedruk PL: Brak

Streszczenie

Earth-803. Spider-UK zawiadamia Spider-Woman, że nawiązał stały kontakt z Karnem, ale nie może połączyć się z Web Warriors. May Parker, która chroni cywili przed zbłąkanymi błyskawicami, alarmuje Braddocka, że sytuacja ze zbiegłymi z klatki wcieleniami Electro zaostrza się.

Earth-8311. Spider-Gwen czuje się zagubiona w świecie Spider-Hama. Przybyły wraz z nią Mega Morph Doktora Octopusa rusza zaatakować najbliższe miasto. Do Gwen dołącza Spider-Ham 2099, który również trafił do tego miejsca. Kiedy oboje myślą, jak zatrzymać robota rozwścieczonego brakiem materiałów do budowy swego sprzętu, interwencji podejmują się Sca-vengers – zwierzęca wariacja Avengers.

Earth-90214. Spider-Man Noir przyznaje, że zataił przed Web Warriors fakt, że jego świat zaczął zlewać się z innymi, widząc w tym skutek ich nieprzemyślanych eskapad. Ten brak zaufania martwi Spider-Mana India, który przypuszcza, że anomalie to objaw awarii Sieci. Odkładając te problemy na później, dwójka oraz Spider-Ham idą złożyć wizytę Osbornowi, przybyszowi, który zbytnio zadomowił się w tym świecie.

Earth-138. Z powodu niedziałających komunikatorów Spider-Girl, Spider-Punk i Lady Spider są odcięci od łączności z kimkolwiek. Nie mogą też otworzyć żadnego portalu. Anya wpada na pomysł, aby May Reilly zbudowała im nowe urządzenia. Problem z brakiem materiałów do tej produkcji znika na widok Mega Morpha Spider-Mana, który pyta trójkę, w czym może im pomóc.

Earth-001. Octavia Otto przyznaje, że naprawa Sieci, nie licząc przywrócenia łączności z Earth-803, tylko pogorszyła sytuację. Kiedy od Mayday Parker nadchodzi prośba o przysłanie posiłków do walki z Electro-Verse, w reakcji na ten kryzys Karn, nie mogąc zlokalizować reszty członków Web Warriors, postanawia poszukać ochotników na setkach innych światów.

Earth-90214. Noir, India i Ham docierają do gabinetu szefa Oscorpu. Poznają tam wcielenie Harry’ego Osborna, który twierdzi, że nie jest złoczyńcą, a alternatywnym Spider-Manem, który trafił tu z całym swoim budynkiem i dzielnicą. Ciesząc się na ich widok, mężczyzna oferuje im zaplecze naukowo-badawcze Oscorpu, aby wszyscy mogli wrócić do swoich domów.

Earth-982. Octavia przychodzi do domu Mary Jane Watson-Parker. Prosi gospodynię o rozmowę z mieszkającym u niej Benem Parkerem z Earth-3145, któremu zawdzięcza życie i znajomość z Web Warriors. Przekazuje wieści, że May została zlokalizowana, ale jest w tarapatach z powodu szarży Electro-Verse. Z armią Pająków za plecami pyta Bena, czy zechce pomóc w sprowadzeniu dziewczyny do domu.

Autor: Dawidos

Web Warriors #9 Web Warriors #9 Web Warriors #9

Web Warriors #9 Web Warriors #9 Web Warriors #9


Related Articles

About Author

Dawidos