Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silver Surfer TAS
Jedna z moich ulubionych kreskówek Marvela. Mimo że jej grafika trąci już myszką zwłaszcza CGI Galactus to jej klimat jest niesamowity. Laserowe spluwy też mi nie przeszkadzały w końcu akcja toczyła się w kosmosie. W przeciwieństwie do X-Men i Spider-Man TAS zdarzało się nawet komuś umrzeć. Z powodów finansowych nie dokończono tej produkcji , szkoda bo jej następcy również nie zostali dokończeni a stali na dużo niższym poziomie.
Odpowiedz
Pamietam ten serial. Bardzo podobala mi sie kreska, szczegolnie wyglad postaci glownego bohatera - jednak fabula byla niesamowicie powolna i podczas ogladania czasami mialem wrazenie, ze obraz filtrowany jest przez akwarium Tongue

Szkoda, ze inne seriale z tamtego okresu, szczegolnie The Hulk nie mialy podobnej grafiki
Odpowiedz
Bo właśnie to była siła tej kreskówki akcja nie gnała na złamanie karku ani nie byłą jak adhd ultimate spider-man można było wczuć się w klimat. Była też zbyt depresyjna jak na target więc pewnie dlatego nie pożyła długo.
Odpowiedz
Niestety nie miałem okazji obejrzeć zbyt wielu odcinków (chyba Polsat to kiedyś emitował), ale pamiętam, że oczarowała mnie właśnie powolna, depresyjna, wręcz nihilistyczna momentami atmosfera. Będę musiał go obejrzeć w całości, jak znajdę trochę czasu.
Powrót jest tylko jeden i nie króla, tylko jedi.

Odpowiedz
Moim zdaniem kompletnie nie wypał, o czym chyba świadczy tylko 13 odcinków. Silver Surfer nie jest zresztą postacią której universum jakkolwiek przyciąga moją uwagę, jako gościnna lub epizodyczna postać tak ale jako główny bohater nie. Fabuła o której wspomniał Majk jest rzeczywiście niesamowicie powolna, dosłownie płynie i do końca nie wiem czy mam do czynienia z rozrywkową kreskówką czy typowym s-f. A mając w pamięci Spider-Man TAS czy X-Men TAS oczekiwałem tego pierwszego...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości