Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lionsgate Animated Movies
Wkrótce Ultimate Avengers bedzie w Polsce na DVD. Z tej okazji mozemy w tym temacie dyskutowac o tym i nastepnym filmie z serii jak równiez o Invincible Iron man i innych animowanych pelnometrazowych filmach tej wytwórni (w tym o Dr. Strange).

Film Ultimate Avengers wchodzi na sklepowe pólki dnia 25 maja. Bedzie kosztowal 29 zl. Film bedzie z polskim dubbingiem i napisami.
Odpowiedz
Ja obejzalem Ultimate Avengers i Ultimate Avengers2 po ang dzieki tobie mati.
Bardzo Fajne filmy. Obejzalem tez anim. The Invincible Iron Mana, równiez git:]

PS. Maximum RE5PECT-->mati ~~~May the Force be with You~~~
Odpowiedz
Ale sie nie moge doczekac dr. Strange!
Odpowiedz
Moze ktos sie tu wypowie?

P.S. Kupilem sobie dzis UA na dvd!
Odpowiedz
A ja go nie kupilem, bo nie wiem jak z dubbingiem.
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
Dubbing jest w porzadku. A nawet jakby ci nie pasowal to sa napisy. JA z nimi ogladam oczywiscie.
Odpowiedz
Prosze podaj obsade dubibngu i czy byly jakies dodatki.
Odpowiedz
Czy wy naprawde chcecie to ogladac z dubbingiem?
Odpowiedz
Ja bym chetnie obejrzal z dubbingiem. Widzialem 1 i 2 w oryginale i ciekawi mnie jak nasi spece od podkladania glosów sobie z tym zadaniem poradzili;)
Odpowiedz
20 wrzesnia wychodzi UA2 na dvd. Z pewnoscia zakupie :). ogladaliscie juz Dr. Strange?
Ja tak, okolo 2 tygodnie temu. Bardzo fajny film.
Odpowiedz
Cytat:Bardzo fajny film.
No to zes sie rozpisal.
I z tym, ze film fajny zgodzic sie nie moge. Nudny, tak jak i wczesniejszy Iron Man. O ile Ultimate Avengers obydwie czesci trzymaly dalo sie ogladac nawet z usmiechem na twarzy, to tego samego nie moge o Strange'u powiedziec. Oprócz tego, ze nudny to takze malo magiczny. Liczylem na pojedynki opierajace sie na czarach, a mozna bylo zobaczyc glównie pojedynki na miecze itp. Klimat tez jest strasznie nijaki. Na tym polu zdecydowanie jest Strange gorszy od poprzednich animacji Marvela, zwlaszcza tych z lat 80tych.

Odpowiedz
Mi film bardzo sie podobal. Tak samo Iron man. Uwazam, ze sa to filmy bardzo fajne przewyzszajace UA 1&2 poziomem.
Odpowiedz
Argumenty, argumenty, argumenty. Inaczej twoja wypowiedz jest nic nie warta. Milo byloby gdybys ja poprawil ;) .

Odpowiedz
Jakbys mógl, wymien mi argumenty ze swojej wypowiedzi.

W takie zabawy aktualnie bawic mi sie nie chce. A ten post zalicza sie do kategorii spam. Ostrzezenie. / R

Loj to bede musial bawic sie sam
Odpowiedz
Oto nowa produkcja Lions Gate link
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości