Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man Magazyn
Kupiłem tego kiedyś kilka numerów , zupełnie nie wiem jak to się stało . Nie mam przecież 7 lat, (wtedy tez nie mialem hehe) a to jest propozycja dla tego wieku odbiorców. Nie mówił, że nie można ,ale to jest odnoga , coś mało ważnego , jak chce coś z tej pó?ki to czytam Kaczory Donaldy . Przez wydawnictwa typu "SM Magazin"(omg ale nazwa) , "MixKomiks" itd komiksowe historie uważane są za przeznaczone jedynie dla dzieci. Nawet nie dla trego ,że są ,ale ,że tak znikome są w?a?ciwe komiksy . Poza tym ile kosztuje ten magazyn ? 6 zł ? Nie lepiej będąc już w wieku bardziej doj?a?ym ,nie kupic kilka razy tego a kupił jakiś album itd ? Nic nie nakazuje ,ani nie wy?miewam bro? Boże , ja tylko sugeruje . Na tym forum u?ytkownicy są pod tym względem lekko przewra?liwieni . więc jak , nie opłaca się bardziej ?
Odpowiedz
Ta gazetka jest ?enująca .Szczególnie denerwuje w niej wykorzystywanie rysunków takich mistrzów jak Bagley czy Romita Jr do głupich zgadywanek.
Odpowiedz
Najgorsze było to ,że wysłałem tam swoje rysunki . Nie dośc ,że straciłem dwa niez?e rysunki , to jeszcze wydałem 6 zł na nastepny numer ,żeby zobaczyć w nim wyczyny 6 latków. Ale coś ,na co liczylem , to gazeta dla nich .
Odpowiedz
Pomyśleć że Egmont nadal śmieci rynek tymi tworami.
Odpowiedz
To znaczy, że kupują. I dobrze. To też jakieś wychowywanie sobie klienta - pięciolatki proszą rodziców o te gazetki, przyzwyczajają się do marek, a za 10 lat może będą chciały kupować komiksy głównego nurtu i wreszcie w Polsce będzie koniunktura na amerykańskie serie.
Wesoły świr
Odpowiedz
Na rynku to jest od 6 lat, szczerze wątpie że dzieciaki któe kupowały to w 2007 teraz kupują Hachetty.
Odpowiedz
A zobacz, że kolekcja Hachette się utrzymuje i cieszy umiarkowaną popularnością - skądś się Ci czytelnicy wzięli. Oczywiście koniunkturę na Marvela w dużej części nakręciło filmowe uniwersum, ale wcześniej też były popularne filmy marvela, a wydawanie takich komiksów w Polsce w 2007 roku wziązało się z klapą. Skądś ci czytelnicy się wzieli - badań rynku nie robiłem więc nie wiem. Może po prostu wzrosło czytlenictwo książek w ogóle, ale, znowu, to też po części zasługa takiego barachła z kolorowymi obrazkami Smile
Wesoły świr
Odpowiedz
Część z nich to pewnie ludzie pamiętający i zbierający TM-Semic. Inni to z kolei ci zainspirowani wysypem filmów o tematyce super hero, którzy dzięki tej kolekcji Hachette tak naprawdę poznają świat komiksów Marvela. Choć ciekawy mnie jedna rzecz, bo ta kolekcja nie miała jakieś niesamowitej promocji ( może poza tym że ma fanpage na Facebooku) a mimo to odniosła wydaje mi się sukces. Jak tak przeglądam sobie allegro, to widzę że jak ktoś wystawia dany tom za śmieszne pieniądze to sporo ludzi bierze udział w licytacjach i się o niego ''bije''. Czyli wychodzi na to że popyt czy też zainteresowanie jest i to mnie cieszy. Chociaż tak jak mówię nie jest kolekcja idealna i pozbawiona wad, nie jest to kolekcja moich marzeń i snów. Dobrze jednak ze jest, bo brakowało mi Marvela na rynku...
Odpowiedz
Cytat: Część z nich to pewnie ludzie pamiętający i zbierający TM-Semic. Inni to z kolei ci zainspirowani wysypem filmów o tematyce super hero, którzy dzięki tej kolekcji Hachette tak naprawdę poznają świat komiksów Marvela.
Pierwsza grupa jest pozorna - gdyby faktycznie sentymenty były kluczowe do sprzedaży to byśmy mieli w Polsce całoroczny ComicCon. Przykłady Dobrego Komiksu i Mandry pokazują, że tamto (czyli w gruncie rzeczy NASZE) pokolenie przestało kupować komiksy pod koniec lat 90 i do tego nie wróci.

Druga grupa to też nie to - kolekcja trafiła w grunt, a nie go sobie stworzyła, tym bardziej, że jak zauważyłeś, promocja docierała tylko do osób w jakiś sposób znających temat.
Wesoły świr
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości