Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kreskówki Marvela
Chodzi mi o te co teraz wychodza. Ta odnowiona wersja. Wie ktos moze co ile beda wychodzily sezony bo mam pierwszy Iron Mana i teraz nie wiem jak dlugo bede musial czekac na nastepny. Czy oni planuja tylko odnowic te stare wersje czyli Spider-Man TAS, Iron Man Obronca Dobra itd. czy beda tez kreskówki z jakimis nowymi postaciami z którymi jeszcze nie powstalo nic animowanego?
Odpowiedz
jest jeszcze next avengers ;)

http://marvel.toonzone.net/mafeatures/nextavengers/
Odpowiedz
Cytat:jest jeszcze next avengers
krisstoferowi chodzi chyba o seriale wydane przez Media-Service, a nie filmy pelnometrazowe :P.

Cytat:beda tez kreskówki z jakimis nowymi postaciami z którymi jeszcze nie powstalo nic animowanego?
Jak maja wydac cos czego nie ma? :P

Odpowiedz
Tak, chodzilo mi o te serie a nie o pelnometrazówki. Mialem nadzieje ze stworza cos nowego np Thor, Ghost Rider, Daredevil. No to nikt nie wie co ile one wychodza?
Odpowiedz
A ja mam nadzieje ze stworza Felicia Hardy: The Black Cat :lol:
Odpowiedz
Cytat:Chodzi mi o te co teraz wychodza. Ta odnowiona wersja. Wie ktos moze co ile beda wychodzily sezony bo mam pierwszy Iron Mana i teraz nie wiem jak dlugo bede musial czekac na nastepny. Czy oni planuja tylko odnowic te stare wersje czyli Spider-Man TAS, Iron Man Obronca Dobra itd. czy beda tez kreskówki z jakimis nowymi postaciami z którymi jeszcze nie powstalo nic animowanego?

Dobra po kolei:
Iron Man: Armored Adventures - to najnowsza seria przygód o Iron Manie, która swój poczatek ma miec miejsce w 2009 roku. Zobaczymy w nim przygody 17 letnirgo Starka, który bedzie sobie musial poradzic z rola superbohater i wlasciciela firmy. W serialu potwierdzono wystepy: Jima Rhodesa, Happyego Hogana i Pepper Potts oraz takich przeciwników jak: Mandarin, Iron Monger, Crimson Dynamo, Madame Masque, Blizzard, Living Laser, The Controller i Whiplash. Póki co nie wiadomo ile odcinków ma miec pierwszy sezon, a drugi jest uzalezniony od ogladalnosci pierwszego.
Lista glównych aktorów w serialu dostepna jest tu:
http://marvel.toonzone.net/news.phpłaction...=fullnews&id=98

Wolverine and the X-Men - czwarta ekranizacja serialu o X-menach. Centralna postacia serialu jest Wolverine, który po zniknieciu Xaviera i Jean oraz rozpadzie X-men, zbiera nieoficjalna druzyne w celu jego odnalezienia. Pojawia sie w nim cala masa nowych postaci(min. Mystique, Magneto, Master Mold, Mojo, Mister Sinister, Sabretooth, Apocalypse, Gambit, Forge, Nick Fury, Wolfsbane, Polaris oraz Bishop), a takze zupelnie nowych(np. Domino, Mercury, Pixie, Rockslide, Nitro, John Wraith, Marrow oraz Selene)Premiera serialu nastapila w Kanadzie, 6 wrzesnia i nowy odcinek jest emitowany co tydzien na kanale YTV. Pierwszy sezon zawiera 26 epizodów, oto pelna lista:
http://marvel.toonzone.net/news.phpłaction...fullnews&id=100
A to zwiastun serialu:
http://www.filmweb.pl/Zobacz+zwiastun+%22W...2,News,id=42974

Nowy serial animowany o Avengers zadebiutuje w przyszlym roku. Bedzie skladal sie z 26 pólgodzinnych epizodów. W sklad grupy wejda: Kapitan Ameryka, Iron Man, Hulk, Thor oraz Ant-Man i Wasp. Za animacje odpowiadac bedzie studio Film Roman ("Simpsonowie"). Seria bedzie prowadzic do wielkiej konfrontacji herosów z najwiekszymi zloczyncami w uniwersum, ale zanim dojdzie do tego wielkiego crossa, Avengers przyjdzie sie zmierzyc z kosmitami, robotami, potworami i pomniejszymi zloczyncami. Premiera planowana jest na lato roku 2011.
Zródlo:http://marvel.toonzone.net/news.phpłaction...fullnews&id=103

Póki co brak informacji o drugim sezonie Fantastic Four: World's Greatest Heroes. Hulk ma pojawic sie w Wolverine and the X-Men. O nowym serialu ze Spider-manem, dyskutujemy gdzie indziej. Natomiast na kwiecien 2008 jest planowany serial animowany o Black Phanterze. To na razie tyle z nowosci.
Odpowiedz
Cytat:Póki co nie wiadomo ile odcinków ma miec pierwszy sezon
Toonzone informowal o 26 odcinkach, nie wiem czy zostalo to pózniej potwierdzone.

Cytat:Póki co brak informacji o drugim sezonie Fantastic Four: World's Greatest Heroes.
Czy nie byl przypadkiem anulowany?

Cytat:Hulk ma pojawic sie w Wolverine and the X-Men.
Do tego dochodzi Hulk: Gamma Corps, który ma zadebiutowac w Ameryce Pln. w 2009 roku. Ma byc 26 epizodów.

Poza tym zapomniales o Marvel Superhero Squad. Iron Man, Hulk, Wolverine, Thor, Fantastyczna Czwórka i Kapitan Ameryka w jednym serialu, którego pierwszy sezon skladajacy sie z 26 odcinków ma zadebiutowac równiez w 2009 roku.

Odpowiedz
Cytat:Toonzone informowal o 26 odcinkach, nie wiem czy zostalo to pózniej potwierdzone.
Nie znalazlem potwierdzenia w innych zródlach.

Cytat:Czy nie byl przypadkiem anulowany?
Byl kiedys wywiad z twórca serialu, ze planuje zrobic drugi sezon. Obecnie jednak serial jest "tylko" w zawieszeniu.

Cytat:Do tego dochodzi Hulk: Gamma Corps, który ma zadebiutowac w Ameryce Pln. w 2009 roku. Ma byc 26 epizodów.
zupelnie o tym zapomnialem!!!

Cytat:Poza tym zapomniales o Marvel Superhero Squad. Iron Man, Hulk, Wolverine, Thor, Fantastyczna Czwórka i Kapitan Ameryka w jednym serialu, którego pierwszy sezon skladajacy sie z 26 odcinków ma zadebiutowac równiez w 2009 roku.
A o tym to slysze po raz pierwszy. Mozna zarzucic jakiegos linka?
Odpowiedz
Cytat:A o tym to slysze po raz pierwszy. Mozna zarzucic jakiegos linka?

http://forums.toonzone.net/showthread.php?t=210337

http://marvel.toonzone.net/news.phpłaction...fullnews&id=110

Odpowiedz
Od?wierzmy trochę ten temat.
Chyba każdy już oglądać Wolverine and the X-men? Co o nim sądzicie

Drugie pytanie: Który Hulk jest lepszy
Hulk vs. Wolverine czy Hulk vs, Thor? - obie produkcje 2009 r.

Ja osobiście uważam że HvW jest znacznie lepszy a to ze względu na Deadpoola i Weapon X, natomiast HvT wydaje mi się takim lekko "na-się?-co?-zróbmy". Jakie są wasze zdania?
Specjale z UK - Colossus i Juggernaut - szczegóły strona 417 post #8330
Odpowiedz
Hulk vs Wolverine wymiata. Wolverine jest lepiej przedstawiony niż w w tegorocznej superprodukcji. To pierwsza kreskówka w której używa pazurów do zabijania i pewnie ostatnia bo Disney nie robi krwawych kreskówek.
Odpowiedz
Bedzie nimi kroi? sa?atk? dla ?nie?ki i kurdupli?

Super powiedział w TASM "zmysły" z Wendigo, nie często używa tych szponów do pomagania. Jak wyjmować kul? z ciała Wndiego.
Specjale z UK - Colossus i Juggernaut - szczegóły strona 417 post #8330
Odpowiedz
Pojedynek między Wolverinem a Hulkiem i sposób jego ukazania to mistrzostwo świata,pomijając dialogi w sumie których
mało było między tymi dwoma bohaterami w tego słowa znaczeniu,trzaskanie ska?? w Wolverina przez Hulka,odbi?ie twarzy
Hulka w szponach Wolverina oraz cię?ie na pot?ge raczej niekontrolowane zielonej sa?atki marvela.
To ich taki punkt rozpoznawczy,logo.
Thor Vs Hulk aż tak mnie nie urzek?,no może sekwencja pod??anie Hulka do bram Asgardu dośc ciekawie było to ukazane
oraz pojedynek między Thorem Odinsonem i Hulkiem który niemógł się równa? z pojedynkiem Wolverina i Hulka.
Jeszcze chciałem wspomnie? o komicznych momentach w scenach Wolverine Vs Hulk czyli jak Saberthoot został rozjechany przez Hulka i tym samym został wystrzelony w orbite oraz rzut Deadpool'em w Hulka przez Wolverina.

Spider-Man,X-men. 

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości