Wong i Bats siedzą w knajpie, w której w pewnym momencie dochodzi do awantury. Okazuje się, że to Blade rozrabia i zabija kilku wampirów. Widząc nietypowych gości, domyśla się, że mają dla niego robotę. Kolejnym przystankiem jest góra Wundagore, gdzie trafiają na Elsę Bloodstone, która bardzo chętnie zabije kilka demonów. Równie łatwo przekonują do pomocy Iron Fista i Mister Knighta z NYC. Kolejnym przystankiem jest Floryda. Po krótkiej rozmowie Wong, Bats, Doctor Voodoo i Man-Thing przechodzą przez portal.
Na niewielkiej zapyziałej stacji benzynowej zatrzymuje się Ghost Rider i po zrobieniu niewielkich zakupów zostaje zaczepiony przez Wonga, któremu odmawia, zanim tamten zdążył otworzyć usta. Oznajmia, że kieruje się w stronę nieoznakowanego grobu dziewczynki, której nikt nie udzielił pomocy, i musi ją pomścić i że jest to ważniejsze, niż cokolwiek, co Wong ma do powiedzenia. Jednak słowa o tym, że Mephisto sprowadził piekło na Ziemię, przekonują Ducha Zemsty.
Jakiś czas później, w pozostałościach Sanctum Sanctorum, Wong wtajemnicza swoją drużynę w to, co się niedawno wydarzyło. Po dość burzliwej wymianie zdań w końcu zapada spokój i Wong może zdradzić swój plan. Pozostali mają za zadanie trzymać Ghost Avengerów z daleka, aby on i Bats mogli zakraść się do wieży Mephista i uwolnić Stephena.
Po wyznaczonym czasie cała drużyna teleportuje się na ulice Las Vegas i niemal natychmiast stają do walki nie tylko z demonami, ale i Ghost Avengerami. Nagle na przemienionych bohaterów spada betoniarka. Okazuje się, że rzucił nią Scarlet Spider. Pająk sugeruje, aby poszli za nim w bezpieczne miejsce. Blade zauważa, że Wong gdzieś zniknął. Wong walczy z demonami, gdy nagle… pojawia się Ghost Strange!






